Ohjelma Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 16
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
16:37 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (2) |
ME: Britta STEFFEN (1983) 23.73 2009-08-02 |
EE: Britta STEFFEN (1983) 23.73 2009-08-02 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 25.06 2008-08-26 |
Nuorten SE: Marlene Niemi (1992) 25.65 2009-06-27 |
|
Erä B (2) |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
255 |
1 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
27.92 |
|
189 |
2 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
99A073 |
TaTU |
|
50m |
27.86 |
|
187 |
3 |
Aino Puomila |
1992 |
92A782 |
TaTU |
|
50m |
27.76 |
|
110 |
4 |
Mia Pentti |
2002 |
02A018 |
SWIM |
|
50m |
27.72 |
|
364 |
5 |
Susanne Hirvonen |
1997 |
97A118 |
Plaani |
|
50m |
27.76 |
|
115 |
6 |
Noora Sartela |
1991 |
91A171 |
SWIM |
|
50m |
27.79 |
|
64 |
7 |
Salla Elovirta |
1997 |
97A664 |
Cetus |
|
50m |
27.91 |
|
264 |
8 |
Veera Kivirinta |
1995 |
95A668 |
OU |
|
50m |
27.93 |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
326 |
1 |
Anna Mäkinen |
1995 |
95A388 |
UiTa |
|
50m |
27.23 |
|
95 |
2 |
Julia Bruneau |
1999 |
99A066 |
LaUS |
|
50m |
27.01 |
|
366 |
3 |
Marlene Niemi |
1992 |
92A221 |
Plaani |
|
50m |
26.34 |
|
283 |
4 |
Tessa Nurminen |
1994 |
94A428 |
EuraST |
|
50m |
26.06 |
|
78 |
5 |
Hanna-Maria Seppälä |
1984 |
84A012 |
Cetus |
|
50m |
26.22 |
|
213 |
6 |
Roosa Mört |
1999 |
99A208 |
ÅSK |
|
50m |
26.72 |
|
69 |
7 |
Anna Kotonen |
1997 |
97A239 |
Cetus |
|
50m |
27.17 |
|
209 |
8 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
27.61 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
16:37 |
|