Ohjelma Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 31
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
13:20 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 31, 100m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (2) |
ME: Michael PHELPS (1985) 49.82 2009-08-01 |
EE: Milorad CAVIC (1984) 49.95 2009-08-01 |
SE: Jere Hård (1978) 53.08 2001-07-23 |
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 54.57 1992-07-27 |
|
Erä B (2) |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
224 |
1 |
Jani-Markus Sula |
1999 |
99A052 |
ÅSK |
|
50m |
1:02.45 |
|
291 |
2 |
Oskar Mäkelä |
1998 |
98B074 |
Octopus |
|
50m |
1:00.91 |
|
117 |
3 |
Miika Tolvanen |
1996 |
96A432 |
SWIM |
|
50m |
1:00.78 |
|
82 |
4 |
Topias Vainio |
1997 |
97A690 |
Cetus |
|
50m |
59.99 |
|
112 |
5 |
Elias Päivinen |
1997 |
97A805 |
SWIM |
|
50m |
1:00.72 |
|
170 |
6 |
Deny Belaic |
1998 |
98A646 |
TaTU |
|
50m |
1:00.79 |
|
131 |
7 |
Samuli Korpi |
1997 |
97A129 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:01.24 |
|
118 |
8 |
Tuomas Vainio |
1998 |
98A502 |
SWIM |
|
50m |
1:02.99 |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
128 |
1 |
Lauri Hatunen |
1998 |
98A200 |
VUS-VSS |
|
50m |
59.90 |
|
211 |
2 |
Peik Lindberg |
1999 |
99A134 |
ÅSK |
|
50m |
58.38 |
|
182 |
3 |
Ville Laine |
1995 |
95B035 |
TaTU |
|
50m |
57.85 |
|
76 |
4 |
Tuomas Pokkinen |
1995 |
95A815 |
Cetus |
|
50m |
56.55 |
|
45 |
5 |
Niko Mäkelä |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
50m |
56.94 |
|
263 |
6 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
50m |
58.08 |
|
38 |
7 |
Elias Lampinen |
1997 |
97A527 |
NumKis |
|
50m |
59.66 |
|
274 |
8 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
96A608 |
SCR |
|
50m |
59.94 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
13:20 |
|