Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
16:15 |
|
|
Järjestäjä |
AUi ja ÅSK |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 kesäkuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 13, 400m SKU P-14 -15 -16 |
Loppukilpailut (6) |
Sponsori: AssaAbloy Entrance System |
|
Oletettu alkamisaika 18:04 |
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
02A336 |
LaUS |
|
25m |
5:35.19 |
5:45.19 |
3 |
Joona Lehtonen |
2001 |
01A223 |
TaTU |
|
25m |
5:27.28 |
5:37.28 |
4 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
50m |
5:34.86 |
5:34.86 |
5 |
Elias Filippovits |
2002 |
02A955 |
ORCA |
|
50m |
5:36.99 |
5:36.99 |
6 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
5:38.48 |
5:38.48 |
7 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
5:45.75 |
5:45.75 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Konsta Seppä |
2001 |
01A294 |
RiUS |
|
25m |
5:20.50 |
5:30.50 |
2 |
Teemu Viitanen |
2000 |
00A915 |
HäUS |
|
25m |
5:19.16 |
5:29.16 |
3 |
Saku Romo |
2000 |
00A504 |
LaUS |
|
50m |
5:27.55 |
5:27.55 |
4 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
25m |
5:15.64 |
5:25.64 |
5 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
25m |
5:16.61 |
5:26.61 |
6 |
Harry Zimmermann |
2001 |
01A148 |
LaUS |
|
25m |
5:18.76 |
5:28.76 |
7 |
Lauri Krapf |
2001 |
01B151 |
HSS |
|
50m |
5:30.22 |
5:30.22 |
8 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
01A226 |
Cetus |
|
50m |
5:33.44 |
5:33.44 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
50m |
5:25.01 |
5:25.01 |
2 |
Joonas Mustonen |
2001 |
01A643 |
LaUS |
|
50m |
5:22.20 |
5:22.20 |
3 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
50m |
5:19.19 |
5:19.19 |
4 |
Alec Baker |
2000 |
00B299 |
Cetus |
|
50m |
5:19.00 |
5:19.00 |
5 |
Aleksi Helminen |
2001 |
01A494 |
LaUS |
|
25m |
5:09.04 |
5:19.04 |
6 |
Atte Pennanen |
2001 |
01A161 |
LaUS |
|
25m |
5:10.70 |
5:20.70 |
7 |
Alex Lassila |
2000 |
00B034 |
Cetus |
|
25m |
5:13.74 |
5:23.74 |
8 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
50m |
5:25.61 |
5:25.61 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasper Tolonen |
2002 |
02A214 |
RaisU |
|
25m |
5:18.62 |
5:28.62 |
2 |
Viljami Salonen |
2002 |
02A192 |
RaisU |
|
50m |
5:15.78 |
5:15.78 |
3 |
Antti Leppänen |
2002 |
02A243 |
LaUS |
|
50m |
5:12.10 |
5:12.10 |
4 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
50m |
5:00.05 |
5:00.05 |
5 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
5:09.59 |
5:09.59 |
6 |
Roope Paatos |
2002 |
02A108 |
RaisU |
|
25m |
5:03.05 |
5:13.05 |
7 |
Elias Laine |
2002 |
02A521 |
ÅSK |
|
50m |
5:15.89 |
5:15.89 |
8 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
5:26.75 |
5:36.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HU |
|
25m |
5:08.91 |
5:18.91 |
2 |
Juho Porkkala |
2001 |
01A128 |
SeUi |
|
25m |
5:03.37 |
5:13.37 |
3 |
Tiitus Taskila |
2001 |
01A402 |
OU |
|
25m |
4:57.33 |
5:07.33 |
4 |
Atte Moilanen |
2001 |
01A253 |
OU |
|
50m |
4:55.06 |
4:55.06 |
5 |
Oskari Herpola |
2001 |
01A315 |
ÅSK |
|
50m |
5:01.72 |
5:01.72 |
6 |
Claes Fjellström |
2001 |
01A078 |
VUS-VSS |
|
25m |
4:58.43 |
5:08.43 |
7 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
50m |
5:13.64 |
5:13.64 |
8 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
25m |
5:08.97 |
5:18.97 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jakob Sievers |
2000 |
00A730 |
UiTa |
|
25m |
4:57.87 |
5:07.87 |
2 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
HSS |
|
25m |
4:53.34 |
5:03.34 |
3 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
50m |
4:55.75 |
4:55.75 |
4 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
25m |
4:43.03 |
4:53.03 |
5 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
50m |
4:53.74 |
4:53.74 |
6 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
25m |
4:48.95 |
4:58.95 |
7 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
50m |
5:03.90 |
5:03.90 |
8 |
Lauri Törmä |
2000 |
00A153 |
PUS |
|
25m |
4:58.38 |
5:08.38 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
16:15 |
|