Program för Neptuniaden 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 5
Gren 67, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 265 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:14.60 | |
2 | 380 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:15.95 | |
3 | 37 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 25 m | 1:16.17 | |
4 | 193 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:16.40 | |
5 | 293 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:17.38 | |
6 | 490 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:18.27 | |
7 | 625 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 540 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:18.80 | |
9 | 45 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 1:19.41 | |
10 | 485 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:19.50 | |
11 | 36 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 50 m | 1:19.97 | |
12 | 94 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 1:21.10 | |
13 | 686 | Pentti Mia | 2002 | JUS | 50 m | 1:21.24 | ||
14 | 491 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:21.52 | |
15 | 108 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:21.66 | |
16 | 539 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 1:22.01 | |
17 | 515 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:22.27 | |
18 | 299 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:22.75 | |
19 | 533 | Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AF1601 | 25 m | 1:22.78 | |
20 | 8 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 25 m | 1:23.78 | |
21 | 324 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:23.93 | |
22 | 24 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 02A117 | 50 m | 1:24.33 | |
23 | 546 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:24.67 | |
24 | 687 | Virtanen Sara | 2002 | JUS | 50 m | 1:25.40 | ||
25 | 355 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 50 m | 1:25.60 | |
26 | 3 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 1:25.79 | |
27 | 655 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 25 m | 1:26.72 | |
28 | 277 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:27.40 | |
29 | 690 | Palokangas Peppi | 2002 | JUS | 50 m | 1:27.54 | ||
30 | 522 | Ferm Hedda | 2002 | UMEÅ SS | AH4802 | 25 m | 1:27.67 | |
31 | 678 | Lampi Sanni | 2001 | JUS | 50 m | 1:28.25 | ||
32 | 480 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:29.15 | |
33 | 308 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:29.91 | |
34 | 414 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 1:30.20 | |
35 | 1 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:30.32 | |
36 | 267 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:30.40 | |
37 | 453 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:30.69 | |
38 | 337 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 1:31.64 | |
39 | 430 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 1:31.88 | |
40 | 497 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:32.66 | |
41 | 358 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 1:32.82 | |
42 | 535 | Svedjeland Isolde | 2002 | UMEÅ SS | AL3202 | 25 m | 1:33.55 | |
43 | 574 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:33.73 | |
44 | 471 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:33.87 | |
45 | 676 | Koskinen Riina | 2001 | JUS | 50 m | 1:34.01 | ||
46 | 174 | Martinsson Ester | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 50 m | 1:34.44 | |
47 | 494 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:34.85 | |
48 | 288 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 1:34.87 | |
49 | 612 | Belanger Madeleine | 2001 | SPIF SF | BW0801 | 25 m | 1:34.87 | |
50 | 342 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 50 m | 1:36.23 | |
51 | 333 | Wensmark Jennie | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU8202 | 25 m | 1:37.15 | |
52 | 338 | Danielsson Victoria | 2002 | SKK | BP6802 | 50 m | 1:38.64 | |
53 | 361 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 50 m | 1:40.07 | |
54 | 436 | Hjortzberg Emilia | 2002 | TUREBERG | BW8402 | 25 m | 1:40.58 | |
55 | 514 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:40.73 | |
56 | 568 | Ovuka Agnes | 2001 | VÄSBY SS | BT3201 | 25 m | 1:41.93 | |
57 | 592 | Wallering Maja | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BV9802 | 25 m | 1:42.21 | |
58 | 589 | Ullbrand Alicia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | BW4801 | 25 m | 1:42.95 | |
59 | 263 | Qvist Felicia | 2002 | SOLLEFTEÅ | AX7202 | 25 m | 1:43.74 | |
60 | 235 | Lesse Matilda | 2002 | SKURU IK | BQ3602 | 25 m | 1:43.83 | |
61 | 77 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 50 m | 1:45.93 | |
62 | 248 | Sepp Jocelyn | 2002 | SKURU IK | BW3402 | 25 m | 1:46.98 | |
63 | 583 | Bolander Karolina | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BW1202 | 25 m | 1:51.05 | |
64 | 591 | Waldhauser Lovisa | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BC7202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 28 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 17:06 |