Program för Öppna Roslagsmästerskapen 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 46.05 | |
2 | 109 | Zetterström Moa | 2005 | NORRTÄLJE | AA9805 | 25 m | 47.77 | |
3 | 2 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 48.20 | |
4 | 110 | Åhlén Lova | 2004 | NORRTÄLJE | AW0804 | 25 m | 50.07 | |
5 | 133 | Galway Nathalie | 2005 | ÅKERSBERGA | AA2205 | 25 m | 50.67 | |
6 | 168 | Stendrake Embla | 2005 | ÅKERSBERGA | AI0205 | 25 m | 50.78 | |
7 | 63 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 51.39 | |
8 | 97 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 25 m | 51.42 | |
9 | 182 | Berlin Amanda | 2004 | SIGTUNA SK | BN1804 | 25 m | 52.22 | |
10 | 23 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 52.40 | |
11 | 104 | Tingvall Julia | 2005 | NORRTÄLJE | AW3405 | 25 m | 52.67 | |
12 | 15 | Nordström Jenny | 2005 | GIMO SS | AE0205 | 25 m | 52.77 | |
13 | 1 | Bergenstein Fransson Elina | 2004 | DANDERYD | BJ7604 | 25 m | 52.82 | |
14 | 95 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 53.03 | |
15 | 191 | Forssell Tyra | 2005 | SIGTUNA SK | AR3205 | 25 m | 53.11 | |
16 | 166 | Rönnbro Nora | 2004 | ÅKERSBERGA | AU8404 | 25 m | 55.17 | |
17 | 67 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 55.34 | |
18 | 150 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 55.34 | |
19 | 49 | Wahlström Nicole | 2005 | GUSTAVSBER | AN3405 | 25 m | 56.53 | |
20 | 52 | Åhlen Wilma | 2005 | GUSTAVSBER | AO8205 | 25 m | 56.83 | |
21 | 32 | Gylling Josefine | 2004 | GUSTAVSBER | AI3604 | 25 m | 57.15 | |
22 | 117 | Anderzon Mathilda | 2005 | ÅKERSBERGA | BE9205 | 25 m | 1:02.96 | |
23 | 123 | Bonorden Filippa | 2005 | ÅKERSBERGA | AH5805 | 25 m | 1:05.54 | |
24 | 126 | Dombos Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AK6605 | 25 m | 1:08.65 | |
25 | 153 | Kling Signe | 2005 | ÅKERSBERGA | AT8605 | 25 m | 1:09.61 | |
26 | 45 | Sandström Matilda | 2005 | GUSTAVSBER | AN1405 | 25 m | 1:10.56 | |
27 | 4 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | ||
28 | 5 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | ||
29 | 53 | Åkerlund Vendela | 2004 | GUSTAVSBER | BM1804 | 25 m | ||
30 | 66 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | ||
31 | 116 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | ||
32 | 185 | Björnsson Tove | 2004 | SIGTUNA SK | AY1604 | 25 m | ||
33 | 186 | Bohman Josefin | 2004 | SIGTUNA SK | BL0404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 08 februari 2016 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb | Utskriftstid | 08:49 |