2020-01-24   16:13:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Öppna 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 15.00

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Lödde Öppna 2016    Utskriftsdatum  13 mars 2016   
  Tävlingsort  Löddeköpinge    Utskriftstid  13:47   
  Arrangör  SK Lödde         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 mars 2016         
 
 
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer  Finaler (10) 
Sponsor: Team Sportia 
 
Heat 1 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
166  Frida Nordefell  2000  AF1800  SK SYDSIM    25m  39.61 
121  Eleonora Sjögren  2006  AW9206  SK LÖDDE    25m   
116  Susanne Sarabi  2004  BS2204  SK LÖDDE    25m   
               
               

 
Heat 2 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
101  Julia Keldebäk  2005  BG2405  SK LÖDDE    25m  1:11.45 
105  Lykke Löfqvist  2005  BG3605  SK LÖDDE    25m  1:02.89 
100  Ida Husby  2006  AF1406  SK LÖDDE    25m  54.61 
23  Hanna Wodzinska  2006  AW1806  KK KARPEN    25m  1:01.98 
120  Anna Sjöfors  2004  BP6604  SK LÖDDE    25m  1:04.30 
               

 
Heat 3 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Amanda Dihle  2006  AF2406  SK LÖDDE    25m  54.35 
18  Livianne Lesmac  2005  BA5205  KK KARPEN    25m  53.09 
91  Ella Andréasson  2005  BG1605  SK LÖDDE    25m  52.38 
Natalie Israelsson  2001  BG8401  SS IDEN    25m  53.08 
119  Tyra Sivtoft  2006  AF0406  SK LÖDDE    25m  53.82 
Angelica Böhme  2003  AR3603  SS IDEN    25m  54.36 

 
Heat 4 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
162  Hedda Andréasson  2004  AZ1204  SK LÖDDE    25m  51.35 
102  Tilde Klehn  2004  AY8804  SK LÖDDE    25m  50.53 
My Morin  2001  AK3401  SS IDEN    25m  49.46 
68  Alva Saxell  2003  BN8803  YSTADS SS    25m  49.50 
106  Emma Martinsson  2004  AZ6204  SK LÖDDE    25m  50.88 
59  Marina Jönsson  2004  BB0804  YSTADS SS    25m  52.10 

 
Heat 5 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tuva Rosén Sundström  2002  AT7802  SS IDEN    25m  48.79 
64  Liv Martinsson  2004  BB7604  YSTADS SS    25m  48.46 
57  Frida Johansson  2001  BQ6601  YSTADS SS    25m  47.92 
Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m  48.45 
58  Johanna Jönsson  2005  AN5205  YSTADS SS    25m  48.63 
104  Agnes Ljungberg  2004  AS8204  SK LÖDDE    25m  48.99 

 
Heat 6 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
79  Linnéa Landgren  2003  BQ6803  TRELLEBORG    25m  47.60 
16  Rebecca Kokko  2004  AT9804  KK KARPEN    25m  47.37 
86  Alicia Sjögren  2005  AA8205  TRELLEBORG    25m  47.30 
89  Sanna Westerberg  2004  AF6204  TRELLEBORG    25m  47.34 
70  Tea Stark Friis  2006  AE6406  YSTADS SS    25m  47.47 
19  Maja Nilsson  2004  AM7604  KK KARPEN    25m  47.67 

 
Heat 7 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Elin Sjö  2001  AX5801  SS IDEN    25m  45.40 
11  Agnes Delen Abrahamsson  2002  AQ3602  KK KARPEN    25m  45.10 
152  Mila Nölev  2002  BH0402  SK SYDSIM    25m  44.45 
90  Milla Andersson  2003  AX4203  SK LÖDDE    25m  45.08 
149  Johanna Melin  2003  AL7403  SK SYDSIM    50m  45.34 
63  Linn Martinsson  2004  BB8604  YSTADS SS    25m  46.38 

 
Heat 8 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Victoria Segerdahl  2001  AS1801  SK LÖDDE    25m  43.19 
Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    25m  42.62 
74  Maja Åkesson  2002  AJ6402  YSTADS SS    25m  41.26 
55  Frida Jansson  2006  AE7206  YSTADS SS    25m  41.55 
134  Julia Nilsson  2004  AF7804  SK LÖDDE    25m  42.82 
123  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LÖDDE    25m  44.15 

 
Heat 9 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LÖDDE    25m  40.78 
29  Anna Grahovac  1999  AM5899  MKK    25m  39.34 
122  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  37.65 
61  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  YSTADS SS    25m  39.14 
84  Felicia Schubert  2001  AK2201  TRELLEBORG    50m  39.75 
141  Emilia Eek  2001  AP0401  SK SYDSIM    25m  41.25 

 
Heat 10 (10) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
145  Johanna Holmberg  1993  BH9693  SK SYDSIM    25m  37.15 
37  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    25m  35.91 
114  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  33.50 
65  Alicia Norberg Randowo  1999  AS4499  YSTADS SS    25m  34.33 
60  Elin Kjellberg  2003  AJ7803  YSTADS SS    25m  36.99 
88  Frida Tunheim-Glad  2001  BU5201  TRELLEBORG    25m  37.47 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner