2019-12-15   00:46:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Öppna 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 15.00

6_S
Gren 6, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Kävlinge Zoo AB 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  29.87   
38  Lindborg Nathalie  1991  MKK  BN5691  50 m  30.07   
43  Thalin Jenny  1997  MKK  BC8697  25 m  31.52   
145  Holmberg Johanna  1993  SK SYDSIM  BH9693  25 m  32.18   
35  Liljegren Hanna  1998  MKK  AM7898  25 m  32.81   
113  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  32.85   
72  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  33.00   
148  Lövdahl Michelle  1995  SK SYDSIM  AH8895  25 m  33.00   
61  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  33.10   
10  29  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  33.53   
11  147  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  33.70   
12  65  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  33.72   
13  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  34.11   
14  83  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  34.16   
15  157  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  34.25   
16  39  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  34.91   
17  122  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  34.99   
18  69  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  35.22   
19  53  Göransson Sara  1998  YSTADS SS  BE5898  25 m  36.88   
20  95  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  37.27   
21  149  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  37.35   
22  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  37.91   
23  128  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  37.99   
24  141  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  38.30   
25  132  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  38.38   
26  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  38.59   
27  129  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.00   
28  11  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  39.82   
29  52  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  40.25   
30  22  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  41.04   
31  117  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  50 m  41.37   
32  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  41.72   
33  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  43.04   
34  152  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  43.34   
35  16  Kokko Rebecca  2004  KK KARPEN  AT9804  25 m  43.97   
36  Israelsson Natalie  2001  SS IDEN  BG8401  50 m  44.32   
37  18  Lesmac Livianne  2005  KK KARPEN  BA5205  25 m  44.46   
38  110  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  45.54   
39  70  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  46.10   
40  94  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  46.13   
41  100  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  46.23   
42  64  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  46.38   
43  104  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  46.55   
44  79  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  46.82   
45  58  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  47.50   
46  119  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  47.79   
47  59  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  47.84   
48  102  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  48.27   
49  106  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  48.66   
50  63  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  49.16   
51  162  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  49.75   
52  12  Delen Abrahamsson Mathilda  2004  KK KARPEN  AL3604  25 m  50.76   
53  105  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  54.24   
54  13  Delen Abrahamsson Signe  2006  KK KARPEN  AH5206  25 m  54.47   
55  120  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  54.74   
56  101  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:02.63   
57  14  Delén Abrahamsson Johanna  2008  KK KARPEN  AA9808  25 m  1:06.65   
58  23  Wodzinska Hanna  2006  KK KARPEN  AW1806  25 m     
59  49  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m     
60  91  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m     
61  116  Sarabi Susanne  2004  SK LÖDDE  BS2204  25 m     
62  121  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m     
63  167  Johansdotter Matilda  2000  SK LÖDDE  BE1400  25 m     
64  168  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m     
65  166  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  34.79  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  14:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner