2020-01-26   16:52:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Öppna 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 15.00

7_S
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Head 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  30.01   
32  Helman Jakob  1996  MKK  AU1396  25 m  31.83   
67  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  33.04   
51  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  33.24   
30  Gustafsson Hugo  1997  MKK  AK1397  25 m  33.40   
33  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  25 m  33.84   
25  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  33.88   
Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  34.29   
34  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  34.40   
10  80  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  35.18   
11  78  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  35.53   
12  143  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  36.31   
13  71  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  37.20   
14  98  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  38.88   
15  96  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  40.37   
16  156  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  25 m  40.95   
17  142  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  42.71   
18  27  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  43.21   
19  118  Sivtoft Albert  2004  SK LÖDDE  AE3904  25 m  43.74   
20  66  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  44.74   
21  111  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  45.08   
22  77  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  46.75   
23  127  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  47.03   
24  17  Lesmac Liam  2003  KK KARPEN  AS2103  25 m  47.83   
25  82  Olsson-Lindhé Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  48.60   
26  125  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  49.61   
27  36  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  25 m  49.65   
28  92  Brogren Hugo  2004  SK LÖDDE  AO0904  25 m  53.49   
29  97  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  53.76   
30  15  Jellbom Axel  2004  KK KARPEN  AG5504  25 m  54.54   
31  81  Nillund Seth  2005  TRELLEBORG  AA7705  25 m  55.47   
32  109  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  56.63   
33  21  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  57.61   
34  93  Clementsson Hugo  2005  SK LÖDDE  AQ1105  25 m     
35  165  Rohlin Ludvig  2006  KK KARPEN  AA9906  25 m  1:01.64  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  14:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner