Program för Polisen HEAD Summer Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
09:23 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Damer |
Finaler (27) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
|
182 |
4 |
Krislin Kase |
2002 |
|
SHARK |
|
50m |
32.68 |
837 |
5 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
50m |
36.14 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
740 |
1 |
Josefin Kjellström |
2005 |
BI4205 |
SPIF SF |
|
50m |
|
371 |
2 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
767 |
3 |
Vendela Vöhrmann |
2001 |
BX5801 |
SPIF SF |
|
50m |
|
700 |
4 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
49.82 |
692 |
5 |
Felicia Rydheim |
2005 |
BI5805 |
SS04 |
|
25m |
50.19 |
726 |
6 |
Noémie Dez |
1994 |
CC6294 |
SPIF SF |
|
50m |
|
632 |
7 |
Hanna Hedman |
2003 |
AY7403 |
SK ÄGIR |
|
50m |
|
501 |
8 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
753 |
0 |
Märta Pettersson |
2005 |
BI0205 |
SPIF SF |
|
25m |
48.40 |
746 |
1 |
Andrea Markowicz Lindén |
2004 |
BS7804 |
SPIF SF |
|
25m |
47.72 |
566 |
2 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
47.24 |
416 |
3 |
Astrid Öhlén |
2006 |
AV5206 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.50 |
735 |
4 |
Birgit Karlbom |
2007 |
AF3207 |
SPIF SF |
|
25m |
45.34 |
407 |
5 |
Agnes Thunberg |
2007 |
AD8807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.19 |
326 |
6 |
Alva Karén |
2005 |
BE3605 |
SALTSJÖB |
|
25m |
46.77 |
546 |
7 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
47.67 |
385 |
8 |
Matilda Karlsson |
2007 |
AD4807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.83 |
195 |
9 |
Liis Kapten |
2006 |
|
SHARK |
|
25m |
48.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
0 |
Anna Kristiansson |
2007 |
AB5807 |
SALTSJÖB |
|
25m |
44.33 |
512 |
1 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
44.12 |
162 |
2 |
Erika Pajo |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
43.50 |
484 |
3 |
Deniz Degerbalkan |
2006 |
AP3406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.42 |
544 |
4 |
Linnea Wiberg |
2006 |
AV1406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.17 |
748 |
5 |
Lulia Mehari |
2005 |
AL2205 |
SPIF SF |
|
25m |
43.36 |
723 |
6 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
25m |
43.47 |
631 |
7 |
Moa Flodin |
2003 |
BX3803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
43.81 |
327 |
8 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
44.22 |
599 |
9 |
Clara Sundgren |
2005 |
AT0805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
625 |
0 |
Ina Björk Hedberg |
2004 |
AY2404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
43.05 |
628 |
1 |
Lovisa Brynger |
2003 |
BM1203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
42.70 |
739 |
2 |
Elda Kiasisua |
2004 |
BS4804 |
SPIF SF |
|
25m |
42.66 |
629 |
3 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
42.22 |
644 |
4 |
Tove Rehnstedt |
2005 |
AT7405 |
SK ÄGIR |
|
25m |
42.11 |
520 |
5 |
Saga Mattsson |
2004 |
BH9404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.14 |
654 |
6 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
50m |
42.61 |
567 |
7 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
42.67 |
768 |
8 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
43.03 |
792 |
9 |
Agnes Bjørnlund |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
43.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
511 |
0 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.95 |
675 |
1 |
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
SS04 |
|
25m |
41.64 |
527 |
2 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.44 |
537 |
3 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.30 |
656 |
4 |
Nea Armelius |
2006 |
AQ7806 |
SS04 |
|
25m |
40.84 |
758 |
5 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
25m |
41.28 |
130 |
6 |
Triin Erala |
2004 |
|
AUD |
|
25m |
41.31 |
474 |
7 |
Emma Alsén |
2007 |
AJ5207 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.60 |
667 |
8 |
Tove Dicander |
2005 |
BI0805 |
SS04 |
|
25m |
41.85 |
161 |
9 |
Helen Jaagant |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
42.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
543 |
0 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.63 |
793 |
1 |
Andrea Westby Hanæs |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
40.62 |
648 |
2 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
40.50 |
378 |
3 |
Wilma Groth |
2005 |
AV2605 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
40.06 |
641 |
4 |
Ida Nyberg |
2004 |
BB1204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
39.83 |
650 |
5 |
Elin Wahlund |
2003 |
BX2403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
39.90 |
661 |
6 |
Anushka Bhowmik |
2003 |
BY6403 |
SS04 |
|
25m |
40.25 |
727 |
7 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
25m |
40.52 |
497 |
8 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.63 |
516 |
9 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
806 |
0 |
Michelle Riis |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
39.58 |
163 |
1 |
Anett Moor |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
39.10 |
686 |
2 |
Isidora Mitrovic |
2005 |
AS2205 |
SS04 |
|
25m |
38.93 |
805 |
3 |
Linette Frida Hammerlin |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
38.76 |
447 |
4 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.62 |
165 |
5 |
Ilona Marleen Koppel |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
38.68 |
269 |
6 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
38.77 |
454 |
7 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.03 |
803 |
8 |
Ingrid Norheim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
39.15 |
519 |
9 |
Irma Malmström |
2004 |
BH0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
808 |
0 |
Nadja Vlaisavljevic |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
38.43 |
365 |
1 |
Elicia Allard |
2005 |
AP0805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.21 |
188 |
2 |
Getter Mändmaa |
2006 |
|
SHARK |
|
25m |
38.17 |
623 |
3 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
50m |
38.00 |
160 |
4 |
Kertu Kann |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
37.80 |
572 |
5 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
37.82 |
682 |
6 |
Angnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
38.02 |
745 |
7 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
38.19 |
377 |
8 |
Alina Färm |
2005 |
AV3605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.22 |
802 |
9 |
Ingeborg Viken Lohne |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
38.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
601 |
0 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.60 |
334 |
1 |
Mathilda Almgren |
2005 |
AD1805 |
SKURU IK |
|
25m |
37.31 |
622 |
2 |
Meja Thunvall |
2006 |
AG9206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
37.16 |
642 |
3 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
37.11 |
645 |
4 |
Sanna Rosberg |
2004 |
AR2804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
36.99 |
651 |
5 |
Tuva Wallskog |
2004 |
BE3404 |
SK ÄGIR |
|
50m |
37.04 |
575 |
6 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
37.15 |
598 |
7 |
Frida Steen |
2005 |
AY1805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.17 |
411 |
8 |
Lisa Uddeholt |
2005 |
AX6405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.32 |
159 |
9 |
Mari Ann Marran |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
37.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
194 |
0 |
Emma Kivimäe |
2006 |
|
SHARK |
|
25m |
36.86 |
444 |
1 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.67 |
681 |
2 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
36.59 |
799 |
3 |
Hedda Mørne Thomassen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
36.42 |
637 |
4 |
Olivia Johansson |
2002 |
AO8202 |
SK ÄGIR |
|
25m |
36.25 |
756 |
5 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
36.36 |
156 |
6 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VISC |
|
50m |
36.55 |
500 |
7 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.64 |
627 |
8 |
Amanda Boson |
2004 |
BG8804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
36.80 |
468 |
9 |
Simona Yitbarek |
2003 |
BW3603 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
0 |
Lovisa Hodell |
2004 |
BD2604 |
LINDESBERG |
|
25m |
36.20 |
273 |
1 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
36.12 |
638 |
2 |
Love-Lee Lindberg |
2003 |
BX1403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
35.64 |
797 |
3 |
Clara Björkegren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
35.47 |
592 |
4 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.34 |
132 |
5 |
Karolin Victoria Kotsar |
2005 |
|
AUD |
|
25m |
35.36 |
133 |
6 |
Grete Mänd |
2006 |
|
AUD |
|
25m |
35.50 |
810 |
7 |
Nora Tjugum |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
35.93 |
184 |
8 |
Helena Michaels |
2002 |
|
SHARK |
|
25m |
36.12 |
408 |
9 |
Alma Thunberg |
2005 |
AV1605 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
36.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
635 |
0 |
Filippa Jakobsson |
2003 |
AY0603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
35.22 |
400 |
1 |
Veronica Olsson |
2005 |
AG6805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.14 |
759 |
2 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
50m |
35.00 |
211 |
3 |
Pille-Riin Klaassen |
2004 |
|
KUS |
|
50m |
34.94 |
578 |
4 |
Emma Westermark |
2003 |
BI6403 |
UPSALA S |
|
25m |
34.91 |
595 |
5 |
Agnes Ovuka |
2001 |
BT3201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.93 |
577 |
6 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
34.96 |
647 |
7 |
Anna Skylare Berglöf |
2003 |
AY2603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
35.04 |
193 |
8 |
Maia Doman |
2006 |
|
SHARK |
|
25m |
35.19 |
488 |
9 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
564 |
0 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
34.79 |
181 |
1 |
Grette-Helery Ritson |
2003 |
|
SHARK |
|
25m |
34.75 |
744 |
2 |
Shirley Lidman |
2004 |
BB6404 |
SPIF SF |
|
25m |
34.73 |
830 |
3 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
50m |
34.71 |
238 |
4 |
Embla Baarholm |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
34.48 |
811 |
5 |
Pia Arvesen |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
34.65 |
525 |
6 |
Kore Danaë Plunkett |
2003 |
AX1803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.73 |
634 |
7 |
Agnes Jakobsson |
2005 |
AF2805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
34.74 |
180 |
8 |
Hanna-Grete Kütt |
2001 |
|
SHARK |
|
25m |
34.79 |
801 |
9 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
34.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
0 |
Mirelle Piirsalu |
2006 |
|
SHARK |
|
25m |
34.38 |
540 |
1 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.22 |
676 |
2 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
34.12 |
466 |
3 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.95 |
256 |
4 |
Vilde Austmu |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
33.86 |
363 |
5 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.95 |
183 |
6 |
Grete Lill |
2001 |
|
SHARK |
|
25m |
34.03 |
445 |
7 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.19 |
495 |
8 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.23 |
532 |
9 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
0 |
Polina Rozova |
2003 |
|
KUS |
|
50m |
33.76 |
696 |
1 |
Daphne Thörn |
1997 |
BS3897 |
SS04 |
|
25m |
33.73 |
717 |
2 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
50m |
33.48 |
390 |
3 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.47 |
561 |
4 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
50m |
33.40 |
167 |
5 |
Hanna Kangur |
2004 |
|
BRIIS |
|
50m |
33.45 |
116 |
6 |
Emili Eskel |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
33.48 |
249 |
7 |
Nina Alicja Skarø |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
33.65 |
580 |
8 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
33.76 |
668 |
9 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
33.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
762 |
0 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
BV0803 |
SPIF SF |
|
25m |
33.35 |
481 |
1 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.20 |
691 |
2 |
Ida Rudin |
2001 |
AO5801 |
SS04 |
|
25m |
33.16 |
778 |
3 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
33.10 |
374 |
4 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.99 |
154 |
5 |
Victoria Monfortova |
2004 |
|
VISC |
|
50m |
33.06 |
306 |
6 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
33.12 |
357 |
7 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
33.17 |
311 |
8 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
50m |
33.25 |
415 |
9 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
0 |
Johanna Hütt |
2003 |
|
SHARK |
|
25m |
32.89 |
405 |
1 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
32.88 |
236 |
2 |
Dorottya Csejtey |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
32.86 |
832 |
3 |
Michelle Wissinger |
2004 |
BN3604 |
VÄSBY SS |
|
50m |
32.84 |
492 |
4 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.79 |
348 |
5 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
50m |
32.80 |
389 |
6 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.85 |
189 |
7 |
Ronja Mändmaa |
2004 |
|
SHARK |
|
25m |
32.87 |
344 |
8 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
32.88 |
626 |
9 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
32.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
414 |
0 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
32.72 |
322 |
1 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
32.66 |
276 |
2 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
32.64 |
794 |
3 |
Anna Grape |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
32.56 |
505 |
4 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.53 |
456 |
5 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.56 |
131 |
6 |
Katrin Kruus |
2005 |
|
AUD |
|
25m |
32.60 |
655 |
7 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
32.65 |
581 |
8 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
32.67 |
261 |
9 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
32.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
0 |
Saara Mia Sarapuu |
2004 |
|
AUD |
|
25m |
32.45 |
117 |
1 |
Isabel Sarap |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
32.41 |
593 |
2 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.23 |
475 |
3 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.16 |
196 |
4 |
Martina Mardi |
2005 |
|
SHARK |
|
25m |
32.14 |
312 |
5 |
My Lundblad |
1995 |
BN5495 |
SALA SS |
|
25m |
32.15 |
733 |
6 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
50m |
32.22 |
217 |
7 |
Helle Kvamme Larsen |
2000 |
|
Vestbyen |
|
50m |
32.28 |
114 |
8 |
Mena-Nelly Nurk |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
32.44 |
403 |
9 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
347 |
0 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
32.06 |
685 |
1 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
32.05 |
395 |
2 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.02 |
185 |
3 |
Laura Rein |
2000 |
|
SHARK |
|
25m |
31.95 |
205 |
4 |
Saskia Saarleht |
2003 |
|
KUS |
|
50m |
31.81 |
394 |
5 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.84 |
251 |
6 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
32.02 |
121 |
7 |
Angelina Paju |
2004 |
|
AUD |
|
25m |
32.04 |
409 |
8 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.06 |
798 |
9 |
Emma Mathilde Erve |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
32.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
0 |
Hedda Fossene Traa |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.73 |
513 |
1 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.67 |
263 |
2 |
Johanna Larsson |
1999 |
BO9699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
31.58 |
587 |
3 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.55 |
233 |
4 |
Camilia Dahle-Øfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.40 |
664 |
5 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
31.43 |
742 |
6 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
31.57 |
716 |
7 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
50m |
31.64 |
166 |
8 |
Elisabeth Viiding |
2004 |
|
BRIIS |
|
50m |
31.70 |
129 |
9 |
Karolin Rahamägi |
2005 |
|
AUD |
|
25m |
31.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
0 |
Rahel Sisas |
2003 |
|
KUS |
|
50m |
31.17 |
754 |
1 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
25m |
31.13 |
653 |
2 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
31.03 |
356 |
3 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
50m |
31.02 |
522 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.98 |
784 |
5 |
Caroline Bjerkaas |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
30.99 |
534 |
6 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.03 |
790 |
7 |
Tia Sauthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
31.04 |
531 |
8 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.16 |
253 |
9 |
Thia Høffler |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
659 |
0 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
30.96 |
812 |
1 |
Una Borchgrehvink |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
30.90 |
507 |
2 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.86 |
191 |
3 |
Hanna-Kristiina Saarep |
2002 |
|
SHARK |
|
25m |
30.68 |
763 |
4 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
SPIF SF |
|
25m |
30.58 |
535 |
5 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.68 |
732 |
6 |
Andrea Grill |
2000 |
BH8400 |
SPIF SF |
|
25m |
30.74 |
118 |
7 |
Carmen Piiroja |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
30.90 |
779 |
8 |
Ella Kristine Weum Johannesen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
30.91 |
683 |
9 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
30.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
719 |
0 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
50m |
30.49 |
323 |
1 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
30.42 |
259 |
2 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
30.31 |
380 |
3 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
30.26 |
383 |
4 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
30.15 |
789 |
5 |
Karin Syversveen Lie |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
30.24 |
399 |
6 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
30.29 |
333 |
7 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
30.33 |
788 |
8 |
Astrid Hillesøy |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
30.44 |
305 |
9 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
30.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
0 |
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
29.92 |
119 |
1 |
Heleri Zirk |
2004 |
|
AUD |
|
25m |
29.83 |
164 |
2 |
Katriin Hansalu |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
29.70 |
198 |
3 |
Kelli Marie Missik |
1999 |
|
KUS |
|
50m |
29.31 |
721 |
4 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
SPIF SF |
|
25m |
28.96 |
517 |
5 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
28.99 |
302 |
6 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
29.39 |
526 |
7 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
29.74 |
388 |
8 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
29.83 |
158 |
9 |
Laura Vitsut |
2004 |
|
BRIIS |
|
50m |
30.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
0 |
Frøydis Vatn Andersen |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
28.89 |
787 |
1 |
Ylva Hoffart |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
28.55 |
246 |
2 |
Maud Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
28.35 |
112 |
3 |
Elín Kata Sigurgeirsdóttir |
1999 |
2709993879 |
ÓÐINN |
|
25m |
28.10 |
825 |
4 |
Bryndís Bolladóttir |
1999 |
|
ÓÐINN |
|
50m |
27.33 |
658 |
5 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
27.98 |
187 |
6 |
Meril Arndt |
2002 |
|
SHARK |
|
25m |
28.25 |
186 |
7 |
Diana Kornet |
2002 |
|
SHARK |
|
25m |
28.42 |
336 |
8 |
Andrea Belin |
2000 |
BR9800 |
SKURU IK |
|
25m |
28.63 |
777 |
9 |
Rikke Winfeld Petersen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
28.95 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:23 |
|