Ohjelma Sydsim Swim Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Sydsim Swim Meet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
13 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
18:43 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 6, 200m Frisim Herrar |
Finaler (16) |
Sponsor: FREKER Sport |
|
Beräknad start 12:20 |
Heat 1 (16) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
2 |
Olle Zetterström |
2003 |
AW1103 |
POSEIDON |
|
50m |
|
230 |
3 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
50m |
|
171 |
4 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
50m |
3:45.16 |
55 |
5 |
Joel Härstedt |
2001 |
AU6301 |
HS |
|
50m |
|
196 |
6 |
Alexander Kulagowski |
2002 |
AV3502 |
MKK |
|
50m |
|
166 |
7 |
Emir Ademovski |
2001 |
AT7301 |
MKK |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
50m |
3:16.15 |
283 |
2 |
Jakob Lindskoug |
2004 |
AN8704 |
POSEIDON |
|
50m |
3:09.16 |
82 |
3 |
David Sandström |
2002 |
AN5102 |
HS |
|
50m |
3:01.74 |
38 |
4 |
Eric Cochinescu |
2002 |
AG6702 |
HS |
|
50m |
2:59.27 |
260 |
5 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
50m |
3:01.48 |
490 |
6 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
MKK |
|
50m |
3:03.64 |
262 |
7 |
Elliot Hagander |
2003 |
AM6903 |
POSEIDON |
|
50m |
3:13.10 |
118 |
8 |
Kevin Henriksson |
1998 |
AS0198 |
KLIPPAN |
|
50m |
3:26.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Joel Wall |
2001 |
AH4501 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:54.89 |
254 |
2 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
2:53.50 |
222 |
3 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
MKK |
|
50m |
2:49.19 |
489 |
4 |
Albert Sivtoft |
2004 |
AE3904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:45.43 |
348 |
5 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:49.16 |
186 |
6 |
Joakim Granath |
2001 |
AT9301 |
MKK |
|
50m |
2:51.17 |
298 |
7 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
50m |
2:54.59 |
8 |
8 |
Gabriel Agardh |
2003 |
AG8103 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:56.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
50m |
2:41.04 |
373 |
2 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:39.26 |
195 |
3 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
MKK |
|
50m |
2:35.55 |
5 |
4 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:34.23 |
223 |
5 |
Ludvig Romare |
2004 |
AA2704 |
MKK |
|
50m |
2:35.51 |
431 |
6 |
Leo Pekberg |
2002 |
AF7902 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:36.81 |
86 |
7 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
50m |
2:40.26 |
287 |
8 |
Simon Mattiasson Nazar |
2002 |
AO7702 |
POSEIDON |
|
50m |
2:42.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
407 |
1 |
Noel Persson |
2002 |
AG2702 |
SK TRITON |
|
50m |
2:33.46 |
249 |
2 |
Pascal Björkman |
2001 |
AF6701 |
POSEIDON |
|
50m |
2:31.31 |
218 |
3 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
50m |
2:29.72 |
359 |
4 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:29.20 |
270 |
5 |
Axel Hörestrand |
2002 |
AN0702 |
POSEIDON |
|
50m |
2:29.36 |
154 |
6 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:29.92 |
237 |
7 |
Leo Grahovic |
2000 |
AX1500 |
MARKARYD |
|
50m |
2:32.40 |
150 |
8 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:34.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
50m |
2:26.57 |
401 |
2 |
Fredrik Nilsson |
2002 |
AA8302 |
SK TRITON |
|
50m |
2:25.76 |
366 |
3 |
Elias Mårtensson |
1997 |
AV6997 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:23.25 |
181 |
4 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
50m |
2:21.67 |
65 |
5 |
Gustav Lind |
2002 |
AG7702 |
HS |
|
50m |
2:23.23 |
201 |
6 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
50m |
2:24.73 |
184 |
7 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
50m |
2:26.17 |
156 |
8 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:27.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
463 |
1 |
Mike Johansen |
2001 |
0159AC |
KVIK |
|
50m |
2:21.35 |
414 |
2 |
Felix Wetterborg |
2001 |
AC6101 |
SK TRITON |
|
50m |
2:20.49 |
221 |
3 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
50m |
2:19.00 |
151 |
4 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:18.44 |
159 |
5 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:18.54 |
37 |
6 |
Simon Bonnevier |
2001 |
AH7301 |
HS |
|
50m |
2:19.76 |
324 |
7 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
50m |
2:20.99 |
225 |
8 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
50m |
2:21.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Filip Kutlesovski |
2000 |
AP0100 |
MKK |
|
50m |
2:18.34 |
71 |
2 |
Lukas Mirsch |
2001 |
AJ8901 |
HS |
|
50m |
2:17.65 |
182 |
3 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
50m |
2:16.53 |
33 |
4 |
Johan Alderbrink |
2001 |
AO7701 |
HS |
|
50m |
2:14.67 |
135 |
5 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:15.86 |
273 |
6 |
Oscar Johansson |
2000 |
AH4500 |
POSEIDON |
|
50m |
2:17.05 |
341 |
7 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:17.83 |
77 |
8 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
50m |
2:18.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Rickard Wemlén |
2000 |
AF0900 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:14.39 |
299 |
2 |
Luke Postema |
1995 |
AS6195 |
POSEIDON |
|
50m |
2:13.33 |
9 |
3 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:11.72 |
208 |
4 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
50m |
2:10.97 |
121 |
5 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:11.24 |
307 |
6 |
Marko Vasilijevic |
1999 |
AH1999 |
POSEIDON |
|
50m |
2:12.41 |
1 |
7 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:14.23 |
447 |
8 |
Roar Andersen |
2001 |
0183AA |
KVIK |
|
50m |
2:14.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
50m |
2:10.64 |
128 |
2 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:10.52 |
148 |
3 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:10.15 |
393 |
4 |
Samuel Kvist |
2000 |
AB0700 |
SK TRITON |
|
50m |
2:09.40 |
470 |
5 |
Lucas Alexander Meng |
2000 |
0003AC |
KVIK |
|
50m |
2:09.99 |
229 |
6 |
Philip Stenberg |
2001 |
AB9101 |
MKK |
|
50m |
2:10.42 |
51 |
7 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
50m |
2:10.63 |
74 |
8 |
Hampus Olsson |
2000 |
AH7700 |
HS |
|
50m |
2:10.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
455 |
1 |
Mikkel Fogelberg Handberg |
1998 |
9813AG |
KVIK |
|
50m |
2:07.69 |
316 |
2 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
50m |
2:05.76 |
259 |
3 |
Julius Ekstrand |
1998 |
AJ9798 |
POSEIDON |
|
50m |
2:04.48 |
311 |
4 |
Gustav Östlund |
1997 |
AM8797 |
POSEIDON |
|
50m |
2:03.83 |
467 |
5 |
Johannes E. Mariegaard |
1997 |
9743AF |
KVIK |
|
50m |
2:03.86 |
485 |
6 |
Simon Krøyer Svendsen |
1999 |
9961AA |
KVIK |
|
50m |
2:05.48 |
76 |
7 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
50m |
2:07.60 |
132 |
8 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:07.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
477 |
1 |
Jon Riedel Pedersen |
1998 |
9821AG |
KVIK |
|
50m |
2:03.29 |
427 |
2 |
Oskar Hanstål |
1999 |
AJ1599 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:02.56 |
127 |
3 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:01.64 |
464 |
4 |
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
9737AB |
KVIK |
|
50m |
2:00.95 |
410 |
5 |
Oskar Skarin |
1999 |
AD0999 |
SK TRITON |
|
50m |
2:01.50 |
27 |
6 |
Martin Rogmark |
1996 |
AI0196 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:02.30 |
459 |
7 |
Emil Hedegaard |
1999 |
9905AA |
KVIK |
|
50m |
2:02.63 |
328 |
8 |
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
AV9197 |
SK RAN |
|
50m |
2:03.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Mads Midtbøll |
1998 |
9841AP |
KVIK |
|
50m |
2:00.79 |
471 |
2 |
Oliver Marcus Meng |
1997 |
9731AM |
KVIK |
|
50m |
2:00.20 |
482 |
3 |
Lukas Storm |
1999 |
9977AA |
KVIK |
|
50m |
1:59.65 |
440 |
4 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:58.98 |
206 |
5 |
William Lindblom |
1998 |
AN7798 |
MKK |
|
50m |
1:58.98 |
169 |
6 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
50m |
1:59.97 |
145 |
7 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:00.78 |
439 |
8 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:00.95 |
|
|
Heat 14 (16) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:17.71 |
390 |
2 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK TRITON |
|
50m |
2:15.48 |
4 |
3 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:11.36 |
351 |
4 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:10.69 |
475 |
5 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
0291AC |
KVIK |
|
50m |
2:11.25 |
183 |
6 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
2:13.86 |
46 |
7 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
50m |
2:16.13 |
220 |
8 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
50m |
2:17.86 |
|
|
Heat 15 (16) (15 - 16 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
POSEIDON |
|
50m |
2:06.59 |
403 |
2 |
Nicolas Nolén |
2000 |
AG4500 |
SK TRITON |
|
50m |
2:05.69 |
488 |
3 |
Ferdinand Wahl |
2000 |
0089AB |
KVIK |
|
50m |
2:05.12 |
130 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:57.11 |
42 |
5 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
HS |
|
50m |
2:03.84 |
95 |
6 |
Victor Åberg |
2001 |
AH2501 |
HS |
|
50m |
2:05.67 |
93 |
7 |
Dante Vollmer |
2001 |
AH3501 |
HS |
|
50m |
2:05.92 |
443 |
8 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:07.36 |
|
|
Heat 16 (16) (17 - 99 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
462 |
1 |
Rasmus Härstedt |
1994 |
9455AA |
KVIK |
|
50m |
1:58.20 |
194 |
2 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
MKK |
|
50m |
1:56.16 |
484 |
3 |
Marcus Krøyer Svendsen |
1997 |
9787AB |
KVIK |
|
50m |
1:52.69 |
476 |
4 |
Sebastian Ovesen |
1994 |
9429AB |
KVIK |
|
50m |
1:50.34 |
89 |
5 |
Max Troell |
1995 |
AA4395 |
HS |
|
50m |
1:52.36 |
60 |
6 |
Viktor Kertes |
1996 |
AP5196 |
HS |
|
50m |
1:55.52 |
461 |
7 |
Viktor Holm |
1996 |
9607AD |
KVIK |
|
50m |
1:56.26 |
474 |
8 |
Frederik Nerving |
1997 |
9771AP |
KVIK |
|
50m |
1:58.46 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 maj 2016 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:43 |
|