Program för Sum-Sim (50m) 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 1 juli 2016 kl. 16.00
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2016 |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
13:36 |
|
|
Arrangör |
SSF/LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Bröstsim Flickor |
Finaler (3) |
Sponsor: Apoteket Filbyter |
14 år och yngre: Hannah Brunzell (2001) 1:11.10 2015 FM: Hannah Brunzell 1:11.10 |
15 år: Hanna Westrin (1991) 1:11.19 2006 FM: Stina Lindberg 1:14.12 |
16 - 17 år: Sophie Hansson (1998) 1:09.25 2015 FM: Sophie Hansson 1:09.25 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:17.35 |
212 |
2 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:17.24 |
686 |
3 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
1:16.19 |
109 |
4 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
50m |
1:14.87 |
710 |
5 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:15.39 |
331 |
6 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:16.86 |
97 |
7 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
1:17.26 |
606 |
8 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:17.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
1:17.39 |
350 |
2 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
1:17.12 |
25 |
3 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:15.91 |
254 |
4 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
50m |
1:15.15 |
242 |
5 |
Daniella Horvath |
2001 |
AO9601 |
HS |
|
50m |
1:15.87 |
506 |
6 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:16.52 |
224 |
7 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:17.22 |
519 |
8 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
50m |
1:17.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
780 |
1 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:16.01 |
428 |
2 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
1:15.72 |
245 |
3 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
HS |
|
50m |
1:14.60 |
524 |
4 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
50m |
1:14.53 |
566 |
5 |
Victoria Jönsson |
1999 |
AS7499 |
S 71 |
|
50m |
1:14.54 |
322 |
6 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:15.68 |
171 |
7 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:15.91 |
556 |
8 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:16.01 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2016 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
13:36 |
|