2020-01-28   17:18:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (50m)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

41_J
Gren 41, 100m Frisim Damer Junior 
 
SR: Sarah Sjöström (1993) 52.67 2014-08-20 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 52.87 2013-08-01 
MR: Sarah Sjöström (1993) 52.97 2015-07-05 
FM: Sarah Sjöström Södertörns SS 52.97 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  50 m  54.94   
126  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  50 m  57.06   
408  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  50 m  57.32   
445  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  57.69   
127  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  57.71   
78  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  50 m  57.80   
231  Dollmayer Wanda  1996  MKK  AL6696  50 m  58.32   
153  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  50 m  58.43   
586  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  50 m  58.77   
10  587  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  50 m  58.93   
11  58  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  50 m  59.03   
12  80  Wikström Ronja  1996  HS  BQ0696  50 m  59.04   
13  355  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  50 m  59.21   
14  374  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  50 m  59.22   
15  121  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  50 m  59.34   
16  207  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  50 m  59.35   
17  496  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  59.40   
18  296  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  50 m  59.47   
19  409  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  50 m  59.56   
20  422  Engback Cassandra  1999  SÖDERTÖRN  AQ0499  50 m  59.67   
21  171  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  50 m  59.88   
22  585  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  50 m  59.90   
23  505  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  50 m  59.92   
24  96  Eriksen Ida  1997  JÄRFÄLLA S  AD4497  50 m  1:00.03   
25  357  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  50 m  1:00.10   
26  109  Andersson Lova  2000  JÖNKÖPING  AA3600  50 m  1:00.43   
27  507  Dimitriou Sagré Emma  1999  VÄSBY SS  AO4699  50 m  1:00.58   
28  240  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  50 m  1:00.60   
29  143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  50 m  1:00.92   
30  197  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  50 m  1:01.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  02 juli 2016 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner