Program för NUSS-äldre/yngre 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 99
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre (50m) |
|
Utskriftsdatum |
10 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
12:46 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 99, 50m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 16:09 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
318 |
1 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
32.18 |
125 |
2 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
32.01 |
103 |
3 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
31.94 |
122 |
4 |
Klara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
31.36 |
205 |
5 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
50m |
31.40 |
297 |
6 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
MASS |
|
25m |
31.96 |
629 |
7 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
32.10 |
104 |
8 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
32.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
31.30 |
73 |
2 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
31.09 |
214 |
3 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
50m |
30.96 |
275 |
4 |
Tilda Carlsson |
2003 |
AM2603 |
MOTALA SS |
|
25m |
30.90 |
93 |
5 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.94 |
580 |
6 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
31.08 |
648 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.25 |
86 |
8 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
31.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
30.78 |
579 |
2 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
30.67 |
37 |
3 |
Linn Koivuluoma |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
50m |
30.34 |
736 |
4 |
Henriette Dale |
2003 |
K250303HEN03 |
Vestkant |
|
25m |
30.21 |
687 |
5 |
Emma Dahl Bjørneby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
30.27 |
243 |
6 |
Amanda Weidning |
2003 |
BF9803 |
LASS |
|
25m |
30.50 |
701 |
7 |
Thea Amalie Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
30.74 |
657 |
8 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
30.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
30.11 |
367 |
2 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
S 77 |
|
25m |
29.64 |
11 |
3 |
Tindra Moberg |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
29.43 |
130 |
4 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
29.01 |
264 |
5 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
29.38 |
562 |
6 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
29.48 |
89 |
7 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
29.66 |
353 |
8 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
30.17 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
10 juli 2016 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
12:46 |
|