Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
11:56 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
Berkay Isik |
2005 |
AG8105 |
MKK |
|
50m |
|
152 |
4 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
50m |
|
222 |
5 |
Richard Tegger |
2000 |
AY2700 |
MKK |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Olle Zetterström |
2003 |
AW1103 |
POSEIDON |
|
25m |
1:41.99 |
203 |
2 |
Edvard Levau |
2004 |
AN0904 |
POSEIDON |
|
25m |
1:34.70 |
59 |
3 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
1:34.11 |
64 |
4 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
50m |
1:25.86 |
47 |
5 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:32.23 |
206 |
6 |
Elias Löfström |
2004 |
AI2504 |
POSEIDON |
|
25m |
1:34.61 |
103 |
7 |
Erik Olsson |
2002 |
AF9502 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:36.59 |
191 |
8 |
Marcus Bengtsson |
2005 |
AK0505 |
POSEIDON |
|
25m |
1:44.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
1:23.60 |
72 |
2 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.81 |
212 |
3 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.58 |
208 |
4 |
Simon Mattiasson Nazar |
2002 |
AO7702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.52 |
39 |
5 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
50m |
1:19.69 |
199 |
6 |
Axel Hörestrand |
2002 |
AN0702 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.65 |
141 |
7 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:22.07 |
213 |
8 |
Johan Rauer |
2002 |
AO9902 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
1:18.23 |
74 |
2 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:16.09 |
193 |
3 |
Joel Bergstrand |
2003 |
AR6303 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.24 |
131 |
4 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
MKK |
|
25m |
1:12.19 |
67 |
5 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:12.53 |
155 |
6 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
1:14.96 |
87 |
7 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.72 |
78 |
8 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:18.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
1:11.29 |
50 |
2 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
1:10.31 |
148 |
3 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
25m |
1:09.34 |
2 |
4 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:08.57 |
117 |
5 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
25m |
1:09.09 |
172 |
6 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:09.65 |
75 |
7 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.12 |
94 |
8 |
Gustav Lidbäck |
2002 |
AB7302 |
SS IDEN |
|
25m |
1:11.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:07.24 |
4 |
2 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:05.31 |
11 |
3 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:04.44 |
144 |
4 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
25m |
1:00.84 |
107 |
5 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.74 |
126 |
6 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
1:04.47 |
124 |
7 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
50m |
1:05.97 |
120 |
8 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
1:07.51 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
11:56 |
|