Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
11:56 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
Berkay Isik |
2005 |
AG8105 |
MKK |
|
50m |
|
219 |
4 |
Emir Ademovski |
2001 |
at7301 |
MKK |
|
50m |
|
59 |
5 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Olle Zetterström |
2003 |
AW1103 |
POSEIDON |
|
25m |
3:32.51 |
193 |
2 |
Joel Bergstrand |
2003 |
AR6303 |
POSEIDON |
|
25m |
3:25.67 |
43 |
3 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
25m |
3:17.26 |
159 |
4 |
Vincent Tran |
2004 |
AK6504 |
MKK |
|
25m |
3:10.69 |
109 |
5 |
Jasin Bajram |
2003 |
AI2103 |
MKK |
|
25m |
3:13.77 |
203 |
6 |
Edvard Levau |
2004 |
AN0904 |
POSEIDON |
|
25m |
3:20.53 |
162 |
7 |
Svante Vilhelmsson |
2003 |
AQ0503 |
MKK |
|
25m |
3:29.35 |
222 |
8 |
Richard Tegger |
2000 |
AY2700 |
MKK |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Carl Ewertz |
2002 |
AP9102 |
MKK |
|
25m |
2:58.70 |
45 |
2 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
2:51.10 |
87 |
3 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:48.58 |
50 |
4 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
2:46.09 |
199 |
5 |
Axel Hörestrand |
2002 |
AN0702 |
POSEIDON |
|
25m |
2:46.33 |
70 |
6 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:48.64 |
131 |
7 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
MKK |
|
25m |
2:52.05 |
72 |
8 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:04.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
25m |
2:40.13 |
110 |
2 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
2:36.83 |
171 |
3 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:35.35 |
136 |
4 |
Filip Kutlesovski |
2000 |
AP0100 |
MKK |
|
25m |
2:29.98 |
21 |
5 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:30.63 |
51 |
6 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
50m |
2:36.38 |
153 |
7 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
MKK |
|
25m |
2:39.60 |
155 |
8 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
2:45.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:27.63 |
117 |
2 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
25m |
2:24.79 |
107 |
3 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:21.16 |
183 |
4 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:17.37 |
121 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:20.22 |
76 |
6 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:23.97 |
143 |
7 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
2:26.20 |
25 |
8 |
Hugo Rogmark |
1999 |
AD0199 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:27.83 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
11:56 |
|