Ohjelma UGP3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 4:25.99 | |
2 | 146 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 4:32.97 | |
3 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:38.56 | |
4 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 4:39.35 | |
5 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 4:40.78 | |
6 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 4:48.58 | |
7 | 10 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 4:48.63 | |
8 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 4:49.03 | |
9 | 3 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:49.64 | |
10 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 4:54.05 | |
11 | 34 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 4:56.13 | |
12 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 4:56.57 | |
13 | 9 | Hansson Olivia | 2003 | ÖSTERLEN | AP5403 | 25 m | 5:05.61 | |
14 | 22 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 5:06.66 | |
15 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 5:09.51 | |
16 | 44 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 5:10.02 | |
17 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 5:17.05 | |
18 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 5:20.09 | |
19 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 5:45.30 | |
20 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 5:54.02 | |
21 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 6:16.45 | |
22 | 61 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 6:21.24 | |
23 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 6:25.32 | |
24 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 6:34.94 | |
25 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 6:46.39 | |
26 | 97 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 50 m | ||
27 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | ||
28 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 50 m | ||
29 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 50 m | ||
30 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |