2020-05-31   05:44:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

33_S
Løb 33, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
141  Hansen Signe Fich  2002  HOVEDSTAD  0248AC  50 m  1:01.66   
69  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  50 m  1:02.63   
43  Kruse Josephine  2002  ALLERØD  0242AQ  50 m  1:02.98   
105  Rudbeck Terese Kjøller  2003  GLADSAXE  0342AQ  50 m  1:03.04   
41  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  50 m  1:03.06   
17  Blomsterberg Thea  2002  BIRKERØD  0272AC  50 m  1:03.38   
48  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  50 m  1:03.87   
205  Sperling Claudia  2002  LYNGBY  0222AL  50 m  1:04.13   
74  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  50 m  1:05.01   
10  203  Padborg Ida Gelineck  2002  LYNGBY  0226AE  50 m  1:05.18   
11  202  Nielsen Katrine Brandt  2002  LYNGBY  0284AE  50 m  1:05.41   
12  208  Vølund Olivia Olivarius  2002  LYNGBY  0278AD  50 m  1:05.92   
13  101  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  50 m  1:06.00   
14  94  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  50 m  1:06.24   
15  16  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  50 m  1:06.26   
16  63  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  50 m  1:06.82   
17  67  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  50 m  1:06.94   
18  135  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  50 m  1:07.00   
19  172  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  50 m  1:08.89   
20  80  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  50 m  1:09.13   
21  140  Hagihara Mathilde  2004  HOVEDSTAD  0468AJ  50 m  1:09.17   
22  100  Leth Victoria  2002  GLADSAXE  0236AO  50 m  1:09.67   
23  197  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  50 m  1:09.90   
24  93  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  50 m  1:09.91   
25  40  Frederiksen Therese Sand  2003  ALLERØD  0374AT  50 m  1:10.14   
26  72  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  50 m  1:10.40   
27  21  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  50 m  1:10.60   
28  106  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  50 m  1:10.67   
29  68  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  50 m  1:11.09   
30  57  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  50 m  1:11.34   
31  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  50 m  1:11.38   
32  124  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  50 m  1:11.71   
33  76  Vámosi Cornelia  2004  HELSINGØR  0466AE  50 m  1:12.73   
34  36  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  50 m  1:13.16   
35  123  Bärmann Maya Hatting  2004  HOVEDSTAD  0498AM  50 m  1:13.17   
36  180  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  50 m  1:13.50   
37  103  Niels Cathrine Østergaard  2004  GLADSAXE  0494AL  50 m  1:14.00   
38  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  50 m  1:14.26   
39  188  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  50 m  1:14.68   
40  98  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  50 m  1:14.74   
41  61  Hedager Mathilde  2004  HELSINGØR  0442AP  50 m  1:15.54   
42  31  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  50 m  1:17.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  22 maj 2016 
Licens til Hovedstadens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark