Program för Swim for Life
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 50 m | 1:15.70 | |
2 | 60 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 50 m | 1:16.72 | |
3 | 28 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 50 m | 1:18.40 | |
4 | 113 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 1:23.02 | |
5 | 63 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 1:24.69 | |
6 | 51 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 50 m | 1:28.92 | |
7 | 62 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 50 m | 1:29.99 | |
8 | 57 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 50 m | 1:30.04 | |
9 | 49 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 1:30.82 | |
10 | 32 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 50 m | 1:30.83 | |
11 | 114 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:31.14 | |
12 | 2 | d´ Aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 50 m | 1:31.67 | |
13 | 91 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 1:32.50 | |
14 | 39 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 50 m | 1:32.55 | |
15 | 65 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 1:33.32 | |
16 | 110 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:33.44 | |
17 | 16 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 1:35.88 | |
18 | 44 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 50 m | 1:36.08 | |
19 | 42 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:37.12 | |
20 | 50 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 50 m | 1:37.46 | |
21 | 25 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 50 m | 1:39.40 | |
22 | 40 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:41.30 | |
23 | 94 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LÖDDE | AS8204 | 25 m | 1:42.75 | |
24 | 124 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 50 m | 1:45.49 | |
25 | 71 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 50 m | 1:45.53 | |
26 | 36 | Gustavsson Nelly | 2004 | LANDSKRONA | BD7804 | 50 m | 1:47.74 | |
27 | 76 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 1:50.87 | |
28 | 34 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:51.11 | |
29 | 3 | Hua Isabella | 2007 | HÖÖRS SS | AE0607 | 50 m | 1:51.97 | |
30 | 9 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 50 m | 1:53.72 | |
31 | 96 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:57.03 | |
32 | 82 | Dihle Amanda | 2006 | SK LÖDDE | AF2406 | 50 m | 2:00.19 | |
33 | 58 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 2:01.06 | |
34 | 109 | Rosquist Emelie | 2004 | SK LÖDDE | AX1204 | 50 m | 2:02.96 | |
35 | 93 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 50 m | 2:20.60 | |
36 | 35 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 50 m | ||
37 | 67 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 19 augusti 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 18:03 |