Ohjelma Swim for Life
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass1
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Swim for life 2016 |
|
Utskriftsdatum |
20 augusti 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 augusti 2016 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 11:15 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Hugo Peterson |
2005 |
AQ6905 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
14 |
2 |
Tim Edelberg |
2007 |
AB1507 |
SS IDEN |
|
25m |
1:03.23 |
79 |
3 |
Sebastian Björk |
2007 |
AA5907 |
SK LÖDDE |
|
25m |
59.95 |
7 |
4 |
Hugo Härjesten |
2004 |
AV0504 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
59.25 |
120 |
5 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
59.87 |
78 |
6 |
Oliver Björk |
2007 |
AE9107 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.32 |
95 |
7 |
Albin Lundkvist |
2006 |
AK4106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
55.05 |
86 |
2 |
Pelle Erdös |
2005 |
AI5305 |
SK LÖDDE |
|
25m |
53.76 |
6 |
3 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
51.52 |
4 |
4 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
48.84 |
15 |
5 |
Joel Garpåker |
2002 |
AY8102 |
SS IDEN |
|
25m |
51.24 |
117 |
6 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
50m |
52.39 |
128 |
7 |
Elias Stridh |
2005 |
AG5105 |
SK LÖDDE |
|
50m |
54.15 |
45 |
8 |
Carl Larmark |
2005 |
AB4105 |
LANDSKRONA |
|
50m |
55.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
50m |
47.47 |
56 |
2 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
50m |
46.08 |
125 |
3 |
Rasmus Pedersen |
2003 |
AQ7303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
43.25 |
59 |
4 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
42.35 |
85 |
5 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
50m |
42.83 |
126 |
6 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
50m |
45.66 |
46 |
7 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
50m |
46.23 |
102 |
8 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
50m |
47.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
40.20 |
31 |
2 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
39.82 |
5 |
3 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
38.88 |
70 |
4 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.60 |
107 |
5 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.69 |
90 |
6 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
50m |
39.44 |
29 |
7 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
50m |
39.97 |
97 |
8 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
50m |
42.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.70 |
30 |
2 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
50m |
35.02 |
53 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.26 |
38 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.69 |
43 |
5 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.64 |
47 |
6 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.68 |
68 |
7 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.25 |
27 |
8 |
Simon Bonnevier |
2001 |
AH7301 |
LANDSKRONA |
|
50m |
37.85 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
20 augusti 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:40 |
|