2020-06-06   15:09:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

11_S
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1289  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  1:15.69   
1524  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  50 m  1:19.48   
1450  Kaas Emma Hjort  2002  HØRSHOLM  0278AE  50 m  1:21.43   
1282  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  1:21.90   
1404  Altoft Sofia  1998  HØRSHOLM  9878AF  50 m  1:22.73   
1048  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  50 m  1:22.92   
1041  Johansen Marta Kruse  2000  HELSINGØR  0068AP  50 m  1:24.00   
1268  Petersen Line Nøhr  2003  KØGE  0378AI  50 m  1:24.33   
1300  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  50 m  1:25.80   
10  1462  Meyer Caroline  2002  HØRSHOLM  0238AE  50 m  1:26.80   
11  1492  Thimmer Astrid  2003  HØRSHOLM  0302AQ  50 m  1:28.05   
12  1440  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  50 m  1:28.56   
13  1052  Blond Lærke  2003  VI39  0362AW  50 m  1:29.07   
14  1093  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  50 m  1:29.53   
15  1122  Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  50 m  1:30.59   
16  1027  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  50 m  1:30.70   
17  1098  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  50 m  1:31.00   
18  1447  Jensen Mathilde Vangkilde  2002  HØRSHOLM  0208AR  50 m  1:32.66   
19  1445  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  1:33.39   
20  1119  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  50 m  1:33.61   
21  1030  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  1:33.68   
22  1294  Gärtner Silje  2003  KØGE  0322AW  50 m  1:34.34   
23  1001  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  1:35.65   
24  1509  Weiner Carla Lyhne  2003  SØLLERØD  0318AU  50 m  1:35.88   
25  1056  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  50 m  1:36.18   
26  1032  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGØR  0262AU  50 m  1:36.51   
27  1502  Nellemann Laura  2004  SØLLERØD  0464AO  50 m  1:36.74   
28  1023  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  50 m  1:37.78   
29  279  Andersen Astrid Katrine  2002  ODSHERRED  0278AX  50 m  1:37.94   
30  1491  Termansen Clara Secher  2005  HØRSHOLM  0556AJ  50 m  1:38.60   
31  1497  Iversen Annika Gøtze  2003  SØLLERØD  0348AV  50 m  1:38.94   
32  1439  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  50 m  1:39.20   
33  1503  Nepper-Christensen Emilie  2003  SØLLERØD  0372AU  50 m  1:39.34   
34  1018  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  1:40.00   
35  1015  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  1:40.15   
36  1411  Borg Mathilde Edele  2004  HØRSHOLM  0446AP  50 m  1:40.65   
37  1495  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  50 m  1:41.51   
38  1433  Glud Mathilde Syberg  2004  HØRSHOLM  0492AV  50 m  1:42.58   
39  1518  Hansen Amalie Harplod  2001  SØLLERØD  0104BC  50 m  1:45.82   
40  1106  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  50 m  1:46.19   
41  1431  Erhardi Mathilde Busch  2004  HØRSHOLM  0428AM  50 m  1:50.30   
42  1168  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  1:50.72   
43  1115  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  1:50.92   
44  1293  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  50 m  1:51.31   
45  1124  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  50 m  1:54.74   
46  988  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  1:55.48   
47  1132  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  50 m  1:56.18   
48  1104  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  50 m  1:56.57   
49  983  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  50 m  1:57.28   
50  1014  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:57.83   
51  1165  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  50 m  1:57.93   
52  1152  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  2:00.14   
53  1172  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  2:00.26   
54  1489  Søndergaard Caroline N.r.  2004  HØRSHOLM  0462AN  50 m  2:00.34   
55  1136  Christiansen Andrea Elnif  2005  GLADSAXE  0528AF  50 m  2:01.44   
56  1162  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  2:01.60   
57  1412  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  50 m  2:03.12   
58  990  Mortensen Cecilie G.  2005  HOVEDSTAD  0552AF  50 m  2:04.99   
59  1012  Juulsgaard Solvej  2006  HOVEDSTAD  0698AD  50 m  2:05.00   
60  1024  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  50 m  2:05.00   
61  1114  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  50 m  2:08.10   
62  992  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD    50 m  2:10.00   
63  1011  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  2:10.00   
64  1020  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD    50 m  2:15.00   
65  985  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  2:18.31   
66  1021  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  50 m  2:25.08   
67  1479  Sørensen Isabella  2006  HØRSHOLM  0638AF  50 m  2:28.85   
68  986  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  2:32.84   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  28 maj 2016 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  09:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark