2020-06-06   17:09:27
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

22_S
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1033  Benli Ömer Faruk  1993  HELSINGØR  9317AI  50 m  23.76   
1275  Nielsen Mathias  1999  KØGE  9905AH  50 m  25.20   
1043  Marsengo Mathias  1997  HELSINGØR  9781AS  50 m  25.42   
1037  Hansen Mads Ejdrup  1999  HELSINGØR  9971AL  50 m  25.95   
1303  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  50 m  26.13   
1517  Hansen Adam  1998  SØLLERØD  9883AP  50 m  26.48   
1082  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  50 m  26.67   
1288  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  50 m  27.01   
1514  Andersen Christian  1999  SØLLERØD  9913AH  50 m  27.19   
10  1525  Wiskum Mark  2001  SØLLERØD  0123AI  50 m  27.46   
11  1515  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  50 m  27.67   
12  1038  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  50 m  27.68   
13  1087  Rehling Viktor Nysøe  2001  FARUM  0191AF  50 m  27.90   
14  346  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  50 m  27.92   
15  1049  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  50 m  28.43   
16  1436  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  50 m  28.81   
17  1046  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  50 m  28.88   
18  1285  Buskov Kristian Heinz  2000  KØGE  0061AN  50 m  29.01   
19  1449  Jørgensen Daniel Kjær  2001  HØRSHOLM  0199AN  50 m  29.33   
20  1059  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  50 m  29.34   
21  1091  Steenberg Scott  2000  FARUM  0039AL  50 m  29.48   
22  1521  Nørskov Mathias  2001  SØLLERØD  0145AN  50 m  29.48   
23  1117  Quaade Mikkel  2003  LYNGBY  0393AD  50 m  29.50   
24  1072  Damgaard Anders Christian  2000  FARUM  0037AN  50 m  29.91   
25  1058  Jørgensen Mikkel  2003  VI39  0365AE  50 m  30.14   
26  1053  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  50 m  30.24   
27  1047  Schønning Adrian Roed  2000  HELSINGØR  0039AA  50 m  30.26   
28  1443  Hove Christoffer  2002  HØRSHOLM  0241AD  50 m  31.11   
29  1456  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  31.40   
30  1070  Caleb Gustav  2001  FARUM  0103AQ  50 m  31.72   
31  1000  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  31.82   
32  1005  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  31.98   
33  1118  Reuter Lucas  2002  LYNGBY    50 m  32.02   
34  1083  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  50 m  32.31   
35  1107  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  50 m  32.52   
36  1062  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  50 m  32.56   
37  1055  Hansen Mikkel  2003  VI39  0301AJ  50 m  32.70   
38  1080  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  50 m  32.81   
39  1269  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  32.82   
40  1110  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  50 m  32.88   
41  1017  Olsen Cornelius  2005  HOVEDSTAD  0515AD  50 m  32.93   
42  1073  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  50 m  33.04   
43  1123  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  50 m  33.88   
44  1161  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  33.96   
45  1077  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  34.30   
46  1125  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  50 m  34.55   
47  1013  Knudsen Mads Guldborg  2003  HOVEDSTAD  0385AE  50 m  34.75   
48  1419  Bødtker Carl-Johan  2003  HØRSHOLM  0321AN  50 m  35.31   
49  1452  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m  35.58   
50  1442  Holst Otto Walther  2003  HØRSHOLM  0333AK  50 m  35.93   
51  1461  Melchiorsen Julius Rix  2004  HØRSHOLM  0455AH  50 m  36.04   
52  1468  Otto Joachim Lanzky  2001  HØRSHOLM  0117AL  50 m  36.33   
53  1113  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  36.44   
54  1470  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  50 m  36.44   
55  1068  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  50 m  36.51   
56  1455  Larsen Frederik Rink  2004  HØRSHOLM  0447AK  50 m  36.72   
57  1169  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  50 m  36.74   
58  1423  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  50 m  36.95   
59  1425  Rützou William  2005  HØRSHOLM  0569AD  50 m  37.65   
60  1487  Stangerup William Pohl  2004  HØRSHOLM  0411AJ  50 m  37.76   
61  972  Fabricius Vincent Eddy  2005  HOVEDSTAD  0501AC  50 m  38.90   
62  978  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  50 m  39.00   
63  969  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  50 m  39.26   
64  1158  Nielsen Mattias Sand  2005  GLADSAXE  0541AB  50 m  41.21   
65  1426  Pedersen Anders W.  2006  HØRSHOLM  0649AD  50 m  42.47   
66  980  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  50 m  42.90   
67  1155  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  50 m  43.66   
68  1142  Frederiksen Mads Ole  2004  GLADSAXE  0483AL  50 m  45.17   
69  1163  Ritnagel Victor Henrik  2005  GLADSAXE  0545AC  50 m  45.60   
70  1417  Bulba Illia  2006  HØRSHOLM  0679AG  50 m  46.20   
71  1157  Molin Frederik  2005  GLADSAXE  0503AF  50 m  46.55   
72  1028  Voss Axel Føns  2005  HOVEDSTAD    50 m  47.78   
73  1133  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE    50 m  48.39   
74  1004  Giesel Louis  2006  HOVEDSTAD  0699AB  50 m  48.58   
75  1167  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  53.25   
76  1490  Søndergaard Christoffer R  2006  HØRSHOLM  0623AD  50 m  53.60   
77  1407  Babenko Alexander  2007  HØRSHOLM    50 m  1:00.00   
78  1441  Holm Marcus Westmark  2007  HØRSHOLM    50 m  1:00.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  29 maj 2016 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  06:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark