2020-06-06   15:28:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

3_S
Løb 3, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1404  Altoft Sofia  1998  HØRSHOLM  9878AF  50 m  59.85   
1051  Wennecke Mia  1999  HELSINGØR  9924AD  50 m  59.98   
1031  Balle Karla Louise  2001  HELSINGØR  0122AO  50 m  1:01.49   
1444  Jakobsen Marina Nissen  2000  HØRSHOLM  0022AI  50 m  1:02.15   
1522  Petri Frederikke  2001  SØLLERØD  0168AH  50 m  1:02.58   
1524  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  50 m  1:02.68   
1086  Refn Sara Krell  1999  FARUM  9944AN  50 m  1:03.52   
1048  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  50 m  1:04.09   
1078  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  1:04.20   
10  1272  Thomsen Naya Modin  2003  KØGE  0374AA  50 m  1:04.22   
11  1090  Schmidt Stine Saaby  2002  FARUM  0258AI  50 m  1:05.02   
12  1084  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  50 m  1:06.09   
13  1044  Mathiasen Anna Elisabeth  2000  HELSINGØR  0028AH  50 m  1:06.34   
14  1061  Veggerby Caroline  2003  VI39  0318AN  50 m  1:06.56   
15  1035  Feldmann Camilla  1999  HELSINGØR  9972AH  50 m  1:06.67   
16  1282  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  1:07.04   
17  279  Andersen Astrid Katrine  2002  ODSHERRED  0278AX  25 m  1:07.20   
18  1304  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  50 m  1:07.48   
19  1036  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  50 m  1:07.95   
20  1453  Kobbernagel Mette-Louise  1997  HØRSHOLM  9762AL  50 m  1:08.01   
21  1032  Bay-Smidt Johanna Juul  2002  HELSINGØR  0262AU  50 m  1:08.22   
22  1105  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  50 m  1:08.34   
23  1111  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  50 m  1:08.38   
24  1440  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  50 m  1:08.47   
25  1079  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  1:08.87   
26  1290  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  50 m  1:09.60   
27  1098  Hagen Maria  2003  LYNGBY  0316AK  50 m  1:10.01   
28  1108  Jørgensen Julie Danfred  2004  LYNGBY  0408AF  50 m  1:10.41   
29  1450  Kaas Emma Hjort  2002  HØRSHOLM  0278AE  50 m  1:10.53   
30  1008  Hoeck Rebecca  2004  HOVEDSTAD  0488AF  50 m  1:10.61   
31  1413  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  50 m  1:10.77   
32  1439  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  50 m  1:10.85   
33  1299  Jensen Kathrine Sofie  2003  KØGE  0352AC  50 m  1:10.95   
34  280  Wendel Zara  2002  ODSHERRED  0222AW  50 m  1:11.49   
35  1451  Kaavé Camilla  2003  HØRSHOLM  0362AM  50 m  1:11.49   
36  1109  Kortbæk Karoline  2003  LYNGBY  0366AH  50 m  1:11.63   
37  1447  Jensen Mathilde Vangkilde  2002  HØRSHOLM  0208AR  50 m  1:12.43   
38  1507  Sangild Rebecca  2003  SØLLERØD  0344AL  50 m  1:12.68   
39  996  Bärmann Maya Hatting  2004  HOVEDSTAD  0498AM  50 m  1:13.17   
40  1445  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  1:13.21   
41  1023  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  50 m  1:13.50   
42  1518  Hansen Amalie Harplod  2001  SØLLERØD  0104BC  50 m  1:13.58   
43  1119  Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  50 m  1:13.88   
44  1120  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  50 m  1:14.69   
45  1294  Gärtner Silje  2003  KØGE  0322AW  50 m  1:14.98   
46  1056  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  50 m  1:15.05   
47  1482  Rützou Filippa Olivia  2003  HØRSHOLM  0388AN  50 m  1:15.51   
48  1504  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  50 m  1:15.79   
49  1519  Kulon Zofia  2001  SØLLERØD  0132BC  50 m  1:16.22   
50  1101  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  50 m  1:16.39   
51  1411  Borg Mathilde Edele  2004  HØRSHOLM  0446AP  50 m  1:17.80   
52  1112  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  50 m  1:17.95   
53  1509  Weiner Carla Lyhne  2003  SØLLERØD  0318AU  50 m  1:18.25   
54  1293  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  50 m  1:18.96   
55  1016  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  1:19.91   
56  998  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  50 m  1:21.30   
57  1015  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  1:21.35   
58  1489  Søndergaard Caroline N.r.  2004  HØRSHOLM  0462AN  50 m  1:21.45   
59  1495  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  50 m  1:21.85   
60  1431  Erhardi Mathilde Busch  2004  HØRSHOLM  0428AM  50 m  1:21.86   
61  1172  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  1:22.22   
62  1124  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  50 m  1:22.99   
63  1491  Termansen Clara Secher  2005  HØRSHOLM  0556AJ  50 m  1:23.37   
64  1502  Nellemann Laura  2004  SØLLERØD  0464AO  50 m  1:23.91   
65  1465  Nybo Arwen  2004  HØRSHOLM  0476AL  50 m  1:23.95   
66  1136  Christiansen Andrea Elnif  2005  GLADSAXE  0528AF  50 m  1:24.78   
67  1022  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  1:24.96   
68  1474  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  1:26.22   
69  984  Jensen Ditte  2005  HOVEDSTAD  0508AD  50 m  1:26.51   
70  1106  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  50 m  1:26.52   
71  1114  Nimskov Bolette  2005  LYNGBY  0514AF  50 m  1:27.95   
72  1115  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  50 m  1:28.35   
73  1144  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  50 m  1:29.77   
74  982  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  50 m  1:31.57   
75  985  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  1:32.55   
76  1412  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  50 m  1:34.52   
77  990  Mortensen Cecilie G.  2005  HOVEDSTAD  0552AF  50 m  1:35.30   
78  1162  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  50 m  1:36.75   
79  1170  Stokholm Sofie Ewers  2006  GLADSAXE  0678AA  50 m  1:38.53   
80  1430  Erhardi Amalie Busch  2006  HØRSHOLM  0602AL  50 m  1:39.16   
81  1479  Sørensen Isabella  2006  HØRSHOLM  0638AF  50 m  1:39.29   
82  1410  Borg Ella Nikoline  2005  HØRSHOLM  0504AP  50 m  1:39.66   
83  1463  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  50 m  1:39.82   
84  992  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD    50 m  1:41.25   
85  988  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  1:41.43   
86  986  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  1:42.44   
87  1021  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  50 m  1:43.55   
88  1024  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  50 m  1:44.55   
89  1171  Tychsen Maise Trærup  2006  GLADSAXE  0614AD  50 m  1:47.86   
90  1418  Byrn Louise  2006  HØRSHOLM  0674AE  50 m  1:49.94   
91  1469  Panduro Liv  2006  HØRSHOLM  0636AG  50 m  1:50.00   
92  1007  Heidemann Carla  2007  HOVEDSTAD  0782AB  50 m  1:51.09   
93  1432  From Mille Dige  2004  HØRSHOLM  0438AW  50 m  1:51.13   
94  1164  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  50 m  1:52.98   
95  1467  Olsen Sofie Boas  2006  HØRSHOLM  0696AJ  50 m  1:54.34   
96  1012  Juulsgaard Solvej  2006  HOVEDSTAD  0698AD  50 m  1:54.95   
97  983  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  50 m  1:56.28   
98  1026  Thomsen Emilie Fabricius  2006  HOVEDSTAD    50 m  1:56.43   
99  1014  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:56.53   
100  1020  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD    50 m  1:59.46   
101  1421  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM    50 m  2:00.00   
102  1011  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  2:05.00   
103  1485  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  2:42.51   
104  1433  Glud Mathilde Syberg  2004  HØRSHOLM  0492AV  50 m     
105  1488  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  28 maj 2016 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  09:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark