2020-06-04   07:16:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1526  Mundt Alexander  1994  HELSINGØR  9477AC  50 m  1:01.43  EFT 
1037  Hansen Mads Ejdrup  1999  HELSINGØR  9971AL  50 m  1:01.51   
1520  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  50 m  1:05.34   
1288  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  50 m  1:09.72   
1274  Lundgren Magnus  1996  KØGE  9645AO  50 m  1:09.83   
1523  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  50 m  1:10.95   
1075  Hansen Christian Ong  2001  FARUM  0129AI  50 m  1:12.23   
1525  Wiskum Mark  2001  SØLLERØD  0123AI  50 m  1:12.36   
1025  Søgaard-Andersen Oliver  2003  HOVEDSTAD  0339AK  50 m  1:13.42   
10  1301  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  50 m  1:13.62   
11  1107  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  50 m  1:15.20   
12  994  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  50 m  1:15.27   
13  1047  Schønning Adrian Roed  2000  HELSINGØR  0039AA  50 m  1:15.31   
14  1080  Larsen Johannes K.  2002  FARUM  0257AE  50 m  1:16.77   
15  1438  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  50 m  1:17.31   
16  1291  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  50 m  1:17.51   
17  1005  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  50 m  1:18.63   
18  1414  Bruhn Filip  2003  HØRSHOLM  0391AM  50 m  1:18.78   
19  1269  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  50 m  1:20.35   
20  1117  Quaade Mikkel  2003  LYNGBY  0393AD  50 m  1:20.75   
21  1456  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  50 m  1:20.88   
22  1029  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  50 m  1:21.68   
23  1125  Textor-Broch Bror  2003  LYNGBY  0381AD  50 m  1:23.46   
24  1083  Møller Rasmus Thode  2002  FARUM  0281AR  50 m  1:23.53   
25  1116  Pilgaard Niels Marcus  2003  LYNGBY  0329AF  50 m  1:23.60   
26  1496  Ehlers Mathias  2003  SØLLERØD  0389AM  50 m  1:24.08   
27  1017  Olsen Cornelius  2005  HOVEDSTAD  0515AD  50 m  1:24.94   
28  1060  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  50 m  1:25.64   
29  1505  Rasmussen Christian Kento  2001  SØLLERØD  0153AS  50 m  1:27.00   
30  1146  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  50 m  1:29.53   
31  1113  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  50 m  1:30.35   
32  1270  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  1:31.18   
33  1484  Schnabl Janus  2003  HØRSHOLM  0311AD  50 m  1:31.33   
34  1452  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m  1:32.50   
35  1455  Larsen Frederik Rink  2004  HØRSHOLM  0447AK  50 m  1:32.81   
36  1419  Bødtker Carl-Johan  2003  HØRSHOLM  0321AN  50 m  1:33.55   
37  1156  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  1:36.61   
38  1470  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  50 m  1:38.89   
39  980  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  50 m  1:39.00   
40  1139  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  50 m  1:40.64   
41  1487  Stangerup William Pohl  2004  HØRSHOLM  0411AJ  50 m  1:40.83   
42  1461  Melchiorsen Julius Rix  2004  HØRSHOLM  0455AH  50 m  1:41.31   
43  1141  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  50 m  1:41.78   
44  1426  Pedersen Anders W.  2006  HØRSHOLM  0649AD  50 m  1:47.18   
45  977  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  50 m  1:51.35   
46  1480  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  50 m  1:59.14   
47  974  Samuelsson Jonathan S.  2005  HOVEDSTAD  0579AD  50 m  1:59.98   
48  1163  Ritnagel Victor Henrik  2005  GLADSAXE  0545AC  50 m  2:02.28   
49  1004  Giesel Louis  2006  HOVEDSTAD  0699AB  50 m  2:09.84   
50  1028  Voss Alex Føns  2005  HOVEDSTAD    50 m  2:10.84   
51  1425  Rützou William  2005  HØRSHOLM  0569AD  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  28 maj 2016 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  09:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark