Startliste for Brøndby Sommer Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
11 juni 2016 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 juni 2016 |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
HASLEV |
|
25m |
|
115 |
3 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
8:18.81 |
75 |
4 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
HASLEV |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Selma Nørby |
2006 |
0608AB |
BIRKERØD |
|
25m |
7:09.28 |
83 |
2 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
6:39.69 |
224 |
3 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
25m |
6:35.05 |
252 |
4 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
25m |
6:35.33 |
79 |
5 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
6:53.12 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:25.00 |
13 |
2 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
6:19.55 |
16 |
3 |
Kirstine Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
6:07.71 |
14 |
4 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:10.00 |
17 |
5 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:25.00 |
265 |
6 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
6:26.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Emilie Ferslev Christians |
2002 |
0296BA |
VORDINGB |
|
25m |
5:48.45 |
305 |
2 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
5:43.54 |
9 |
3 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:38.57 |
11 |
4 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:41.52 |
313 |
5 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
5:44.35 |
8 |
6 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:57.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
329 |
1 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
5:20.39 |
73 |
2 |
Nicole Jensen |
1996 |
9656AB |
HASLEV |
|
25m |
5:03.59 |
274 |
3 |
Susanne Rübner-Petersen |
1994 |
9448AA |
U.S.G |
|
25m |
5:00.00 |
364 |
4 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
5:01.93 |
87 |
5 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
5:17.60 |
77 |
6 |
Laura Mikkelsen |
2001 |
0176AE |
HASLEV |
|
25m |
5:38.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
360 |
1 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
4:57.25 |
275 |
2 |
Laura Smidt Hansen |
1992 |
9268AK |
U.S.G |
|
25m |
4:52.00 |
342 |
3 |
Sarah Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
4:30.56 |
361 |
4 |
Xenia Bonnén Sjøgren |
1997 |
9764AE |
VEST |
|
25m |
4:44.62 |
341 |
5 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
4:54.07 |
344 |
6 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
4:57.93 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 |
Udskriftsdato |
11 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|