Startliste for UGP3-Eriksdal
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 165 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 25 m | 2:29.11 | |
2 | 353 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 2:29.19 | |
3 | 29 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 2:32.72 | |
4 | 68 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 2:33.08 | |
5 | 237 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:33.08 | |
6 | 300 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 2:33.31 | |
7 | 311 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 2:35.34 | EFT |
8 | 212 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:37.14 | |
9 | 303 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 2:37.15 | |
10 | 228 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 2:37.68 | |
11 | 117 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:38.17 | |
12 | 79 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 2:38.85 | |
13 | 55 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 2:41.58 | |
14 | 59 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:41.77 | |
15 | 257 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:41.89 | |
16 | 246 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:42.08 | |
17 | 162 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:43.11 | |
18 | 147 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:43.69 | |
19 | 21 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 2:43.88 | |
20 | 268 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 2:45.78 | |
21 | 266 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 2:46.76 | |
22 | 242 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 2:48.51 | |
23 | 61 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 2:48.85 | |
24 | 254 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 2:49.13 | |
25 | 315 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 2:49.26 | |
26 | 299 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 2:49.78 | |
27 | 306 | Holmqvist Lisa | 1999 | SPIF SF | AY9899 | 25 m | 2:50.62 | |
28 | 34 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 2:50.83 | |
29 | 255 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 2:51.57 | |
30 | 286 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:51.62 | |
31 | 65 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 2:51.82 | |
32 | 335 | Wettergren Hedda | 1999 | SPIF SF | AS6899 | 25 m | 2:52.19 | |
33 | 157 | Bothe Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 50 m | 2:53.16 | |
34 | 287 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 2:53.55 | |
35 | 54 | Lo Lindroos Ines | 2003 | SK NEPTUN | AV9403 | 50 m | 2:53.80 | |
36 | 304 | Grill Andrea | 2000 | SPIF SF | BH8400 | 50 m | 2:53.83 | |
37 | 62 | Nordlinder Isabelle | 2001 | SK NEPTUN | BA1801 | 50 m | 2:53.96 | |
38 | 294 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 2:54.88 | |
39 | 99 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 50 m | 2:55.02 | |
40 | 222 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 2:55.14 | |
41 | 305 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 25 m | 2:55.25 | |
42 | 285 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 2:55.58 | |
43 | 45 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 2:55.79 | |
44 | 76 | Danielsson Victoria | 2002 | SKK | BP6802 | 50 m | 2:55.90 | |
45 | 279 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 2:56.08 | |
46 | 104 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 2:56.25 | |
47 | 111 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 2:56.25 | |
48 | 36 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 2:56.45 | |
49 | 33 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 50 m | 2:57.06 | |
50 | 109 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 50 m | 2:57.34 | |
51 | 248 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 2:57.53 | |
52 | 220 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:57.81 | |
53 | 78 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 2:57.82 | |
54 | 26 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:58.52 | |
55 | 128 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 2:59.00 | |
56 | 281 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 2:59.35 | |
57 | 278 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 3:00.94 | |
58 | 66 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 50 m | 3:01.81 | |
59 | 43 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 50 m | 3:02.35 | |
60 | 46 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 3:03.62 | |
61 | 293 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | 3:05.05 | |
62 | 32 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 3:06.80 | |
63 | 67 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 3:07.15 | |
64 | 44 | Gunnarson Maja | 2003 | SK NEPTUN | BY5603 | 25 m | 3:07.36 | |
65 | 57 | Martinsson Ester | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 50 m | 3:07.85 | |
66 | 308 | Jonsson Thea | 1999 | SPIF SF | BQ7699 | 25 m | 3:09.20 | |
67 | 314 | Lidman Shirley | 2004 | SPIF SF | BB6404 | 25 m | 3:09.49 | |
68 | 86 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 3:09.58 | |
69 | 42 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 3:10.79 | |
70 | 123 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 3:11.09 | |
71 | 264 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | 3:12.15 | |
72 | 221 | Domehri Mona | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB6299 | 25 m | 3:12.96 | |
73 | 121 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 3:14.44 | |
74 | 37 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 50 m | 3:15.04 | |
75 | 225 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 3:15.07 | |
76 | 329 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 25 m | 3:16.37 | |
77 | 114 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 3:16.48 | |
78 | 112 | Amtell Leah | 2003 | SKURU IK | BJ6203 | 25 m | 3:18.16 | |
79 | 28 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 3:20.18 | |
80 | 223 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 3:20.24 | |
81 | 355 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 3:20.59 | |
82 | 133 | Niska Söderqvist Lovisa | 2004 | SKURU IK | AX2804 | 25 m | 3:21.31 | |
83 | 85 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 3:21.53 | |
84 | 49 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 3:23.50 | |
85 | 260 | Morota Meja | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK6403 | 25 m | 3:23.96 | |
86 | 18 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 3:29.10 | |
87 | 283 | Weid Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI4203 | 25 m | 3:30.62 | |
88 | 219 | Chiuarzzo Åström Kristina | 2004 | SPÅRVÄGEN | BG1204 | 25 m | 3:32.46 | |
89 | 17 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 3:36.10 | |
90 | 346 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 4:09.02 | |
91 | 95 | Sandquist Matilda | 2005 | SKK | AG1805 | 50 m | ||
92 | 135 | Perrone Thea | 2002 | SKURU IK | BV3202 | 50 m | ||
93 | 267 | Olsson Veronica | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG6805 | 50 m | ||
94 | 320 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | ||
95 | 362 | Ekström Sofia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BQ5601 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 03 juni 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening | Utskriftstid | 17:56 |