Ohjelma UGP3-Eriksdal
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 50 m | 1:00.07 | |
2 | 272 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 50 m | 1:00.29 | |
3 | 200 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 50 m | 1:00.37 | |
4 | 247 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 50 m | 1:00.77 | |
5 | 258 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:02.24 | |
6 | 350 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 1:02.28 | |
7 | 40 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 1:02.71 | |
8 | 41 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:02.94 | |
9 | 149 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 1:03.42 | |
10 | 27 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:03.57 | |
11 | 51 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | SK NEPTUN | AT4500 | 50 m | 1:03.71 | |
12 | 63 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 1:05.66 | |
13 | 318 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 1:05.68 | |
14 | 84 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:06.28 | |
15 | 263 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:06.85 | |
16 | 6 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 1:07.57 | |
17 | 53 | Käll Jönsson Carl | 1999 | SK NEPTUN | AP5799 | 50 m | 1:07.67 | |
18 | 360 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 50 m | 1:07.69 | |
19 | 359 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:08.20 | |
20 | 186 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:08.29 | |
21 | 178 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:08.44 | |
22 | 48 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:08.45 | |
23 | 297 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 1:09.33 | |
24 | 97 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 50 m | 1:09.40 | |
25 | 167 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 1:09.47 | |
26 | 233 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:09.67 | |
27 | 326 | Stålmarck David | 2001 | SPIF SF | AI4701 | 50 m | 1:09.78 | |
28 | 60 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 1:10.13 | |
29 | 324 | Sidén Erik | 2000 | SPIF SF | AN4100 | 50 m | 1:10.24 | |
30 | 337 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF SF | AH0902 | 25 m | 1:10.43 | |
31 | 106 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 1:10.98 | |
32 | 39 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 1:11.32 | |
33 | 347 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 1:11.38 | |
34 | 288 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:11.61 | |
35 | 344 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 50 m | 1:11.75 | |
36 | 243 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:11.90 | |
37 | 334 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | AZ5301 | 50 m | 1:13.09 | |
38 | 296 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:13.77 | |
39 | 131 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:14.09 | |
40 | 124 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 1:14.30 | |
41 | 316 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | AQ1901 | 25 m | 1:14.48 | |
42 | 189 | Phootepkhum Photsawa | 2002 | SÖDERTÖRN | AV4302 | 25 m | 1:14.53 | |
43 | 354 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:15.41 | |
44 | 52 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 1:15.48 | |
45 | 216 | Bladin Samuel | 1999 | SPÅRVÄGEN | AO4399 | 25 m | 1:16.33 | |
46 | 313 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:17.47 | |
47 | 339 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 25 m | 1:19.95 | |
48 | 336 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF SF | AH1902 | 25 m | 1:20.91 | |
49 | 307 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 25 m | 1:21.00 | |
50 | 159 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:22.06 | |
51 | 100 | Sundling Walter | 2004 | SKK | AE6904 | 25 m | 1:22.87 | |
52 | 210 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:24.42 | |
53 | 328 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 1:24.71 | |
54 | 333 | Wange Axel | 2003 | SPIF SF | AK4103 | 25 m | 1:25.02 | |
55 | 280 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:25.23 | |
56 | 240 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:28.02 | |
57 | 198 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 1:28.47 | |
58 | 1 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 50 m | 1:29.20 | |
59 | 302 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:29.73 | |
60 | 132 | Mueller Hjalmar | 2004 | SKURU IK | AR8104 | 25 m | 1:33.60 | |
61 | 323 | seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:33.65 | |
62 | 351 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 1:33.93 | |
63 | 137 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:39.20 | |
64 | 356 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 50 m | 1:42.27 | |
65 | 348 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:44.45 | |
66 | 211 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:47.30 | |
67 | 291 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 50 m | ||
68 | 319 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | ||
69 | 330 | Trägårdh Victor | 2003 | SPIF SF | AG4903 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 03 juni 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening | Utskriftstid | 17:56 |