Program för UGP3-Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 3 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:47 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen sim & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (7) |
Beräknad start 16:52 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
0 |
Aryan Munshi |
2002 |
|
SPIF SF |
|
50m |
|
252 |
1 |
Christoffer Lindahl |
2004 |
AR8704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:46.37 |
349 |
2 |
Oliver Höglund |
2003 |
AC8103 |
WISBY SS |
|
25m |
1:36.94 |
56 |
3 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:35.69 |
356 |
4 |
Jack Sjöberg |
2005 |
AI3305 |
WISBY SS |
|
25m |
1:34.09 |
251 |
5 |
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
AE5706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.39 |
256 |
6 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.95 |
298 |
7 |
Henos Fisshasen |
2002 |
AK3102 |
SPIF SF |
|
25m |
1:38.34 |
71 |
8 |
Isak Andersson |
2003 |
AR0503 |
SKENE SIM |
|
50m |
1:46.82 |
262 |
9 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
0 |
Alan Eriksson |
2005 |
AH2905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.73 |
1 |
1 |
Erik Agnorelli |
2001 |
AX5101 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:30.93 |
351 |
2 |
Elias Lyth |
2004 |
AO8504 |
WISBY SS |
|
25m |
1:29.33 |
348 |
3 |
Anton Höglund |
2004 |
AG7704 |
WISBY SS |
|
25m |
1:28.71 |
132 |
4 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.58 |
310 |
5 |
Lukas Kelkay |
2003 |
AH9903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:27.59 |
270 |
6 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.73 |
276 |
7 |
Einar Styrman |
2005 |
AH3305 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.23 |
249 |
8 |
Oskar Käll |
2002 |
AS9902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.99 |
19 |
9 |
Fredrik Hasselberg |
2001 |
AY8101 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:32.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
0 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:26.98 |
211 |
1 |
Markus Annas |
2004 |
AF1704 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.80 |
137 |
2 |
Gustav Sartor |
2003 |
AR8903 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.03 |
330 |
3 |
Victor Trägårdh |
2003 |
AG4903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.82 |
210 |
4 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.36 |
206 |
5 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.50 |
213 |
6 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.98 |
313 |
7 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:24.41 |
198 |
8 |
Daner Alex Tapia |
2005 |
AG9305 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.49 |
341 |
9 |
Alexander Johem |
2002 |
AF6502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:27.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
0 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.40 |
328 |
1 |
Marcus Thune |
2001 |
AJ2101 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.12 |
151 |
2 |
Pelle Andersson |
2001 |
AY2101 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.56 |
100 |
3 |
Walter Sundling |
2004 |
AE6904 |
SKK |
|
25m |
1:19.11 |
176 |
4 |
Victor Lindbom |
2004 |
AI6704 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.82 |
319 |
5 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:19.09 |
280 |
6 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.51 |
339 |
7 |
Oliver Dahlin |
2002 |
AV8502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.14 |
302 |
8 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.16 |
168 |
9 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
0 |
Shane Falk |
2002 |
AP8502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.07 |
316 |
1 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
SPIF SF |
|
25m |
1:17.61 |
265 |
2 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.59 |
342 |
3 |
Algot Lindwall |
2002 |
AJ4102 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:16.47 |
243 |
4 |
Ludvig Jansson |
2002 |
AI0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:14.90 |
159 |
5 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:15.87 |
263 |
6 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:16.58 |
307 |
7 |
Sebastian Johansson |
2003 |
AD0903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.83 |
321 |
8 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.05 |
323 |
9 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
0 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:12.89 |
94 |
1 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
1:12.59 |
189 |
2 |
Photsawa Phootepkhum |
2002 |
AV4302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:11.37 |
275 |
3 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.89 |
288 |
4 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.52 |
106 |
5 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
50m |
1:10.64 |
336 |
6 |
Edvin Wirdby Myren |
2002 |
AH1902 |
SPIF SF |
|
25m |
1:11.20 |
130 |
7 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:11.49 |
110 |
8 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.63 |
161 |
9 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:14.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
0 |
Alex Kaufmann |
1999 |
AN2799 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.98 |
354 |
1 |
Cosmos Sharman |
2000 |
AL4700 |
WISBY SS |
|
25m |
1:08.80 |
334 |
2 |
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
AZ5301 |
SPIF SF |
|
50m |
1:07.12 |
41 |
3 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:04.18 |
236 |
4 |
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.60 |
258 |
5 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.81 |
269 |
6 |
Erik Ottosson |
1999 |
AM9799 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:06.88 |
183 |
7 |
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:08.40 |
82 |
8 |
Isak Gustafsson |
2001 |
AA5901 |
SKK |
|
50m |
1:08.86 |
215 |
9 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:09.87 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
14:47 |
|