2020-02-19   17:31:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: HP Holding AB 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Coleman Michelle  1993  SPÅRVÄGEN  AM2493  25 m  51.92   
62  Lindborg Nathalie  1991  MKK  BN5691  25 m  53.88   
305  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  54.18   
61  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  55.31   
292  Missing Sarah  2001  VEST  0192AN  50 m  58.41   
46  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  59.06   
308  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  59.12   
104  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  59.28   
63  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  59.47   
10  53  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  59.74   
11  162  Christensson Jenny  1996  YSTADS SS  BD4696  25 m  59.87   
12  52  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  1:00.22   
13  215  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:00.55   
14  89  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:00.60   
15  123  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:01.05   
16  125  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:01.31   
17  10  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:01.48   
18  118  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  1:01.50   
19  112  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  1:01.61   
20  205  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:01.64   
21  149  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:02.12   
22  39  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  1:02.16   
23  135  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:02.17   
24  290  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  1:02.17   
25  233  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:02.31   
26  83  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  1:02.46   
27  32  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:02.65   
28  68  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  1:02.82   
29  81  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  1:02.86   
30  122  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:02.86   
31  58  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:02.89   
32  223  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:03.05   
33  196  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:03.07   
34  213  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  1:03.27   
35  136  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:03.90   
36  221  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:03.93   
37  17  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:04.43   
38  254  Bidsted Hansen Mie  2003  HVIDOVRE  0392AG  25 m  1:04.52   
39  151  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:05.08   
40  13  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:05.16   
41  222  Ström Julia  1997  TRELLEBORG  BR4497  25 m  1:05.42   
42  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  1:05.48   
43  198  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  1:05.71   
44  206  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:06.14   
45  176  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:06.36   
46  20  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:07.27   
47  236  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:07.29   
48  147  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:07.70   
49  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  1:07.72   
50  186  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:07.84   
51  25  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:08.18   
52  114  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:08.35   
53  191  Stanciu Emma  2000  YSTADS SS  BP0800  25 m  1:08.49   
54  129  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:08.73   
55  35  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:09.02   
56  140  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:09.18   
57  171  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:09.20   
58  24  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  50 m  1:09.76   
59  224  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:10.03   
60  232  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:10.27   
61  47  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  1:10.32   
62  175  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  1:10.45   
63  248  Bruhn Emma  2003  HVIDOVRE  0334AP  25 m  1:10.77   
64  66  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  1:10.83   
65  18  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:11.21   
66  164  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:11.97   
67  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:12.13   
68  173  Johansson Frida  2001  YSTADS SS  BQ6601  25 m  1:12.44   
69  180  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  1:13.23   
70  85  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:13.82   
71  97  Lundström Malin  1990  SK RAN  CD0690  25 m  1:14.13   
72  174  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  1:14.46   
73  148  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:14.74   
74  37  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:15.30   
75  250  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  1:16.80   
76  259  Jensen Amalie  2005  HVIDOVRE  0594AI  50 m  1:17.29   
77  179  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:17.56   
78  21  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  25 m  1:20.45   
79  34  Bolander Thea  2003  MKK  BW1403  25 m  1:20.55   
80  275  Sonne Steen Laura  2004  HVIDOVRE  0408AV  50 m  1:24.30   
81  256  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE    25 m  1:25.88   
82  165  Fredbo Filippa  2001  YSTADS SS  BD6801  50 m  1:29.20   
83  276  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  25 m  1:35.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner