2020-02-24   06:36:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Korsvirkessim Ystad Grand Prix 1

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bygg PP 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
300  Carlsen Christoffer  1992  HS  AM1192  25 m  1:44.40   
36  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  1:45.09   
26  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  1:55.19   
258  Jacobsen Oliver  1997  HVIDOVRE  9781AQ  25 m  1:56.91   
117  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  1:57.42   
210  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  1:57.45   
101  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  25 m  1:58.24   
218  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:59.28   
247  Samsøe Borch Mikkel  1997  HVIDOVRE  9771AD  25 m  2:00.10   
10  102  Persson Lenny  1977  SK RAN  AA2577  50 m  2:00.90   
11  285  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:01.36   
12  302  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:02.32   
13  64  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  2:03.62   
14  286  Thybo Ganzhorn Andreas  2001  VEST  0117AE  25 m  2:03.82   
15  178  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  2:03.93   
16  266  Møller-Jensen Mikkel  1995  HVIDOVRE  9559AD  25 m  2:03.95   
17  44  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  2:03.96   
18  270  Petersen Jakob  1999  HVIDOVRE  9941AD  25 m  2:04.06   
19  190  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  2:04.65   
20  128  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  2:04.86   
21  277  Ulrich Mikkel  1998  HVIDOVRE  9869AE  25 m  2:05.06   
22  43  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  2:05.37   
23  170  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  2:05.63   
24  49  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:05.68   
25  51  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  2:06.49   
26  65  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  2:06.72   
27  139  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  2:07.05   
28  79  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  2:07.44   
29  115  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:07.58   
30  168  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  2:07.89   
31  40  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  2:08.71   
32  142  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  2:08.78   
33  59  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  2:09.82   
34  30  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  2:12.00   
35  78  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  2:12.64   
36  298  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  50 m  2:12.96   
37  96  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  2:13.27   
38  45  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  2:15.24   
39  193  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  2:17.58   
40  29  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  2:18.59   
41  263  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  50 m  2:20.34   
42  80  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:20.57   
43  231  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  2:21.18   
44  55  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:23.86   
45  207  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  2:25.17   
46  197  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  2:27.56   
47  257  Kjær Hoelgaard Marius  2004  HVIDOVRE  0445AD  50 m  2:28.10   
48  138  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  2:30.90   
49  216  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  2:34.19   
50  84  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  50 m  2:35.11   
51  154  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  2:35.33   
52  273  Bondo Siegumfeldt Oskar  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  2:39.93   
53  246  Rytter Bech Anton  2005  HVIDOVRE  0515AK  25 m  2:46.99   
54  260  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  50 m  2:53.63   
55  244  T. Aunsholm Bertram  2004  HVIDOVRE  0499AJ  25 m  3:00.62   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner