2020-01-28   17:33:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för YSS Sparbanken Skåne Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Fjärilsim Herrar 
Sponsor: FlüggerFärg CN Färgcenter 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
463  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:19.37   
310  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  1:21.23   
297  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  1:22.61   
157  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:24.18   
38  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  50 m  1:25.01   
328  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:27.80   
235  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:35.04   
225  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  1:35.66   
285  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  50 m  1:35.99   
10  223  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:37.74   
11  227  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  1:42.03   
12  250  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  50 m  1:47.66   
13  212  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  1:49.30   
14  43  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m     
15  180  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m     
16  181  Salih Metin  2005  MKK  AM8105  25 m     
17  216  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m     
18  351  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m     
19  441  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m     
13 - 99 år 
117  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  56.23   
217  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  25 m  57.61   
361  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  57.71   
320  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  58.03   
132  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  58.10   
50  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  59.23   
409  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  59.23   
164  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  25 m  59.30   
484  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  59.82   
10  304  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  1:00.23   
11  172  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  1:00.25   
12  268  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:00.35   
13  206  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  1:00.65   
14  147  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  1:01.44   
15  391  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  1:01.77   
16  483  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  1:02.35   
17  167  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  1:03.11   
18  177  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  1:03.24   
19  160  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  1:03.87   
20  274  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:04.17   
21  141  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  1:06.00   
22  79  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  1:06.14   
23  380  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:06.25   
24  178  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  1:06.76   
25  44  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  1:07.78   
26  103  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  1:08.61   
27  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:08.77   
28  468  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  1:09.35   
29  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:09.85   
30  486  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:12.07   
31  417  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  1:13.34   
32  460  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  1:13.58   
33  179  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:13.92   
34  251  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  1:14.20   
35  25  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:14.27   
36  222  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  1:15.66   
37  59  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  1:15.82   
38  466  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:16.06   
39  56  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  1:16.18   
40  215  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:16.96   
41  445  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  1:17.12   
42  252  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  25 m  1:17.90   
43  324  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  1:19.62   
44  283  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:21.43   
45  478  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:21.45   
46  469  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  1:22.23   
47  490  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  1:22.29   
48  444  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  1:23.25   
49  236  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:24.19   
50  286  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:24.46   
51  477  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:24.60   
52  226  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  1:25.62   
53  298  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  25 m  1:27.43   
54  470  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:31.61   
55  280  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  1:31.88   
56  245  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  1:34.96   
57  75  Al-Sheesh Leith  2003  MKK  AQ3303  25 m  1:41.83   
58  143  Lentonsson Melvin  2004  MKK  AT1704  25 m     
59  161  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m     
60  230  Johansen William  2002  SK RAN  AU5302  25 m     
61  237  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m     
62  323  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 september 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner