2019-11-11   23:29:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för YSS Sparbanken Skåne Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fredagkväll

4_S
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 
Sponsor: Ystads Rörtjänst 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
217  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  25 m  30.73   
319  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  31.24   
408  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  31.37   
367  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  31.59   
409  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  31.74   
304  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  32.52   
299  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  32.91   
318  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  33.29   
301  Ohlsson Esbjörn  1996  SS IDEN  AL5196  50 m  34.08   
10  287  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  35.02   
11  407  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  50 m  35.46   
12  274  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  36.31   
13  210  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  36.42   
14  331  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  38.61   
15  445  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  40.15   
16  222  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  40.32   
17  391  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  40.39   
18  401  Melieska Ugnius  2004  YSTADS SS  AR4104  25 m  40.70   
19  328  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  41.57   
20  310  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  42.34   
21  251  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  42.51   
22  444  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  43.35   
23  282  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  45.26   
24  365  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  25 m  45.32   
25  215  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  45.46   
26  392  Lundholm Ossian  2004  YSTADS SS  AM8504  25 m  46.25   
27  265  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  47.32   
28  377  Isaksson Benjamin  2003  YSTADS SS  AM8503  50 m  48.43   
29  410  Persson Noah  2005  YSTADS SS  AR0105  25 m  51.59   
30  411  Riis Marcus  2004  YSTADS SS  AM5504  25 m  51.89   
31  296  Karlsson Theo  2006  SS IDEN  AF3706  25 m  56.29   
32  412  Rosén Alfons  2005  YSTADS SS  AR8305  25 m  56.49   
33  297  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  22 september 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  12:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner