2020-01-19   16:55:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för YSS Sparbanken Skåne Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördagförmiddag

15_S
Gren 15, 100m Medley Damer 
Sponsor: YBB Ystad Bilbesiktning 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
379  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:17.30   
55  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:25.31   
415  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:26.90   
106  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  1:29.50   
31  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  1:29.52   
40  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:32.20   
348  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:32.36   
64  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:32.48   
355  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:32.92   
10  389  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:33.54   
11  404  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:34.19   
12  120  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:34.56   
13  33  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  1:39.94   
14  430  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m  1:41.40   
15  241  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:41.83   
16  359  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:44.00   
17  362  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:44.00   
18  395  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:46.35   
19  224  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  1:46.41   
20  199  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:46.48   
21  121  Husic Sabina  2006  MKK  BD0806  25 m  1:46.93   
22  381  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:46.99   
23  48  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  1:47.04   
24  81  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:47.76   
25  357  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:49.06   
26  65  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m     
27  107  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m     
28  109  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m     
29  242  Möller Thea  2006  SK RAN  AS1406  25 m     
12 - 99 år 
238  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  1:06.46   
209  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:08.07   
335  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:08.44   
327  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:08.78   
317  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:08.89   
148  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  1:08.98   
473  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  1:09.36   
195  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  1:10.07   
420  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:10.48   
10  388  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:10.93   
11  128  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  1:11.86   
12  279  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:12.24   
13  57  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:12.89   
14  338  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:13.68   
15  464  Berglind Kajsa  2001  VELLINGE-N  BV2201  25 m  1:13.93   
16  479  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  1:13.96   
17  476  Löfgren Ebba  2001  VELLINGE-N  BU9601  25 m  1:14.05   
18  311  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:14.13   
19  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  1:14.42   
20  325  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  1:14.73   
21  47  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:15.34   
22  138  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:15.85   
23  61  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:16.16   
24  269  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:16.50   
25  474  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:18.25   
26  385  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  1:18.78   
27  152  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:18.84   
28  281  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:18.89   
29  424  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  1:19.26   
30  364  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  1:20.21   
31  334  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:20.42   
32  273  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:20.64   
33  37  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:21.20   
34  63  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:21.37   
35  371  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:22.26   
36  92  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:22.46   
37  316  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:22.59   
38  176  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:23.28   
39  191  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:26.61   
40  397  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:27.66   
41  96  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:27.96   
42  32  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:29.34   
43  60  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:29.37   
44  382  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  1:30.72   
45  370  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:31.19   
46  62  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:31.61   
47  46  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:31.73   
48  267  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:31.92   
49  383  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  1:32.61   
50  184  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  1:34.10   
51  30  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:34.59   
52  270  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:35.29   
53  330  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:35.49   
54  185  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  1:35.57   
55  341  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:37.05   
56  131  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  1:37.22   
57  439  Elmberg Astrid  2002  KSLS  AJ8202  25 m  1:38.55   
58  53  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:43.68   
59  423  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  1:48.13   
60  275  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:56.68   
61  91  Bolander Thea  2003  MKK  BW1403  25 m     
62  290  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m     
63  353  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 september 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner