2019-12-15   16:35:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för YSS Sparbanken Skåne Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördagförmiddag

17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 
Sponsor: Lindsténs Elektriska AB 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år 
311  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:20.62   
456  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:22.96   
63  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:23.33   
489  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:25.06   
170  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:29.63   
122  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:29.83   
482  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:32.17   
176  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:32.45   
163  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  50 m  1:33.56   
10  80  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:34.15   
11  203  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  1:35.47   
12  62  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:37.00   
13  60  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:37.44   
14  204  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:39.23   
15  341  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:40.45   
16  248  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:41.20   
17  370  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:42.22   
18  431  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  1:42.96   
19  187  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:43.50   
20  461  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:43.51   
21  73  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:45.55   
22  119  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:47.23   
23  366  Cassé Emmie  2005  YSTADS SS  AN6205  25 m  1:47.56   
24  423  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  1:52.47   
25  134  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  1:52.78   
26  153  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  1:55.37   
27  353  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:56.45   
28  53  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:56.74   
29  127  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m     
30  332  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m     
13 - 99 år 
12  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:13.60   
406  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  1:13.78   
23  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:14.78   
218  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:14.84   
78  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  1:15.35   
278  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:16.48   
246  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:18.63   
464  Berglind Kajsa  2001  VELLINGE-N  BV2201  25 m  1:19.17   
138  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
10  374  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  1:20.91   
11  36  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:21.01   
12  45  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:21.03   
13  165  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:21.26   
14  113  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:21.44   
15  334  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:21.77   
16  338  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:22.38   
17  146  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:22.62   
18  474  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:23.83   
19  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:24.03   
20  61  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:24.12   
21  487  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:24.46   
22  488  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:25.28   
23  443  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  1:26.17   
24  316  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:26.20   
25  89  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:26.31   
26  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:26.52   
27  229  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:26.73   
28  14  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  1:28.36   
29  166  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  1:28.68   
30  22  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:28.81   
31  88  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:29.05   
32  243  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:31.44   
33  30  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  1:32.05   
34  221  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  25 m  1:32.33   
35  197  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:32.52   
36  398  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  1:33.75   
37  92  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  1:34.57   
38  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  1:35.44   
39  459  Borgström Indra  2003  BROMÖLLA  AZ9803  25 m  1:35.98   
40  485  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:36.09   
41  467  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:36.93   
42  144  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:37.69   
43  270  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:37.71   
44  295  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  1:38.91   
45  174  Persson Matilda  2004  MKK  AX2204  25 m  1:39.66   
46  46  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:39.83   
47  471  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:40.34   
48  234  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:40.38   
49  126  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:42.18   
50  240  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  1:44.99   
51  458  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  1:46.15   
52  360  Thern Emelie  2004  VELLINGE-N  BV4404  50 m  1:54.10   
53  290  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:59.05   
54  275  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  2:03.68   
55  356  Prior Emi  2004  VELLINGE-N  BT3604  25 m  2:07.71   
56  249  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  2:12.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 september 2017 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner