Startliste for Kalundborg Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
26 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
396 |
2 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
68 |
3 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
|
205 |
4 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
392 |
2 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
4:25.51 |
281 |
3 |
Asta Lund |
2006 |
0658AD |
HERLEV |
|
25m |
4:12.53 |
277 |
4 |
Emma Kyndesen |
2006 |
0622AH |
HERLEV |
|
25m |
4:24.28 |
241 |
5 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
287 |
6 |
Liva Rosenkrands Olsen |
2006 |
0636AJ |
HERLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
4:00.60 |
275 |
2 |
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
0696AK |
HERLEV |
|
25m |
3:46.71 |
42 |
3 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
3:36.33 |
274 |
4 |
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
0634AF |
HERLEV |
|
25m |
3:44.21 |
389 |
5 |
Tilde Schyth |
2006 |
0622AG |
ROSKILDE |
|
25m |
3:48.84 |
269 |
6 |
Frederikke Fisker Jensen |
2006 |
0678AM |
HERLEV |
|
25m |
4:09.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:28.81 |
120 |
2 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
3:22.46 |
286 |
3 |
Clara Rosenkrandts Olsen |
2005 |
0522AO |
HERLEV |
|
25m |
3:20.86 |
194 |
4 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:21.03 |
137 |
5 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
3:24.68 |
94 |
6 |
Alberte K. Andersen |
2006 |
0606AB |
VEST |
|
25m |
3:32.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
159 |
1 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:11.45 |
300 |
2 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
2:58.22 |
258 |
3 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
2:57.80 |
59 |
4 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:57.93 |
307 |
5 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:05.30 |
99 |
6 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
3:20.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Anne-Sofie Løhr Simonsen |
2004 |
0462AO |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:51.76 |
373 |
2 |
Celina Mehr |
2003 |
0378AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:50.61 |
316 |
3 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
2:49.65 |
191 |
4 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:50.26 |
306 |
5 |
Simone Hoppe |
2004 |
0478AS |
HOLBÆK |
|
25m |
2:51.72 |
271 |
6 |
Laura Thorlund Jensen |
2004 |
0436AJ |
HERLEV |
|
25m |
2:53.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
2:41.57 |
294 |
2 |
Lea Andersen |
2003 |
0306AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:39.58 |
144 |
3 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
25m |
2:35.39 |
372 |
4 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:37.37 |
196 |
5 |
Amalie Østerlund |
2005 |
0584AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:40.84 |
380 |
6 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:48.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
290 |
1 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
2:33.86 |
89 |
2 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:32.75 |
220 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:29.90 |
313 |
4 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:32.22 |
309 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:33.41 |
35 |
6 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:34.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
2:26.29 |
384 |
2 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
2:25.31 |
157 |
3 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:21.53 |
26 |
4 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:21.75 |
339 |
5 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
2:25.35 |
176 |
6 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:28.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
25m |
2:18.67 |
61 |
2 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
2:18.42 |
340 |
3 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
25m |
2:14.99 |
240 |
4 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:17.67 |
165 |
5 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:18.67 |
314 |
6 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
2:21.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:14.00 |
331 |
2 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
25m |
2:11.45 |
208 |
3 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:09.63 |
327 |
4 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
TRITON B |
|
25m |
2:10.59 |
310 |
5 |
Louise Lynæs |
1997 |
9782AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:12.99 |
350 |
6 |
Christina Christensen |
2001 |
0114AP |
ROSKILDE |
|
25m |
2:14.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 november 2016 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:29 |
|