Startliste for Vestkyst Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Damer |
Sponsor: Telesikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 2:27.07 | |
2 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:36.36 | |
3 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:36.59 | |
4 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:36.91 | |
5 | 7 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:39.83 | |
6 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:40.13 | |
7 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:40.87 | |
8 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:41.62 | |
9 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:41.65 | |
10 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:42.51 | |
11 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 2:45.38 | |
12 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:45.43 | |
13 | 439 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:45.84 | |
14 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:46.13 | |
15 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:46.49 | |
16 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 2:46.53 | |
17 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:46.69 | |
18 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 2:46.73 | |
19 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:46.84 | |
20 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:47.54 | |
21 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:47.80 | |
22 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:48.13 | |
23 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:51.79 | |
24 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:51.99 | |
25 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:51.99 | |
26 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:52.73 | |
27 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 2:54.37 | |
28 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:54.85 | |
29 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 2:55.74 | |
30 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:56.10 | |
31 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 2:56.13 | |
32 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:57.74 | |
33 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:58.06 | |
34 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:58.27 | |
35 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 2:59.13 | |
36 | 369 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 2:59.90 | |
37 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 3:00.52 | |
38 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 3:00.68 | |
39 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:02.26 | |
40 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 3:02.53 | |
41 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:03.66 | |
42 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 3:04.83 | |
43 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 3:05.36 | |
44 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 3:06.78 | |
45 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 3:06.95 | |
46 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 3:07.14 | |
47 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:08.27 | |
48 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 3:08.83 | |
49 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 3:09.97 | |
50 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 3:10.59 | |
51 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:11.12 | |
52 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:11.57 | |
53 | 22 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 3:11.66 | |
54 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 3:12.85 | |
55 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:13.56 | |
56 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:13.85 | |
57 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:15.02 | ||
58 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 3:15.23 | |
59 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 3:15.36 | |
60 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:15.91 | |
61 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 3:16.00 | |
62 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 3:17.63 | |
63 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:18.36 | |
64 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:18.60 | ||
65 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 3:21.03 | |
66 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:21.62 | |
67 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:21.72 | |
68 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 3:22.71 | |
69 | 6 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 3:25.29 | |
70 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 3:26.29 | |
71 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:27.59 | |
72 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 3:28.26 | |
73 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 3:33.26 | |
74 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 3:33.88 | |
75 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:33.99 | |
76 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 3:34.88 | |
77 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 3:35.58 | |
78 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:39.91 | |
79 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 3:45.64 | |
80 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:52.45 | |
81 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 3:56.57 | |
82 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:57.22 | |
83 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 4:08.61 | |
84 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 4:08.71 | |
85 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 4:16.33 | |
86 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 4:19.98 | |
87 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
88 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | ||
89 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | ||
90 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | ||
91 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | ||
92 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Danibo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:24.27 | |
3 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:25.77 | |
4 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:28.34 | |
5 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:28.52 | |
6 | 276 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:29.48 | |
7 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:30.67 | |
8 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:30.89 | |
9 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:30.90 | |
10 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:31.64 | |
11 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:32.99 | |
12 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:34.24 | |
13 | 433 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:36.23 | |
14 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 2:36.91 | |
15 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | 2:37.19 | |
16 | 434 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:37.77 | |
17 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 2:39.32 | |
18 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 2:39.71 | |
19 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 2:39.84 | |
20 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:41.63 | |
21 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:41.92 | |
22 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:42.30 | |
23 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 2:43.41 | |
24 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:43.48 | |
25 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:43.76 | |
26 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:44.48 | |
27 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:46.34 | |
28 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:46.67 | |
29 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:47.53 | |
30 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:51.68 | |
31 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:51.85 | |
32 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 2:53.22 | |
33 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:55.05 | |
34 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:57.08 | |
35 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:57.11 | ||
36 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:57.87 | |
37 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:58.92 | |
38 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 3:01.01 | |
39 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 3:02.40 | |
40 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 3:02.71 | |
41 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 3:03.57 | |
42 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 3:03.78 | |
43 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 3:05.81 | |
44 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:06.66 | ||
45 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 3:07.48 | |
46 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 3:09.54 | |
47 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 3:11.72 | |
48 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 3:12.30 | |
49 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 3:14.28 | |
50 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 3:14.71 | |
51 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 3:15.47 | |
52 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 3:15.83 | |
53 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 3:16.73 | |
54 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:19.11 | |
55 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 3:19.62 | |
56 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 3:20.55 | |
57 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 3:20.89 | |
58 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 3:21.18 | |
59 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:21.80 | |
60 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:25.63 | |
61 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 3:31.54 | |
62 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 3:38.94 | |
63 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:42.25 | |
64 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 3:46.13 | |
65 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 3:49.37 | |
66 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:54.85 | |
67 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 4:00.02 | |
68 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 4:08.28 | |
69 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 4:13.36 | |
70 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 4:29.59 | |
71 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | ||
72 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
73 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | ||
74 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | ||
75 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | ||
76 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | ||
77 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | ||
78 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | ||
79 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | ||
80 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | ||
81 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | ||
82 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
83 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
84 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | ||
85 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Sigma Seafood |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:45.88 | |
2 | 135 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:46.49 | |
3 | 277 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 2:50.94 | |
4 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:51.38 | |
5 | 109 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:52.18 | |
6 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 2:54.65 | |
7 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:56.32 | |
8 | 266 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:57.08 | |
9 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 3:02.18 | |
10 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 3:02.77 | |
11 | 439 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 3:04.15 | |
12 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 3:05.16 | |
13 | 440 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 3:05.72 | |
14 | 369 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 3:08.24 | |
15 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 3:08.95 | |
16 | 322 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 3:09.05 | |
17 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 3:09.87 | |
18 | 411 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 3:10.43 | |
19 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 3:16.68 | |
20 | 316 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 3:17.82 | |
21 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 3:19.59 | |
22 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 3:22.89 | |
23 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 3:23.93 | |
24 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:27.42 | |
25 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:27.83 | |
26 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 3:33.67 | |
27 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 3:33.74 | |
28 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 3:33.87 | |
29 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:42.27 | |
30 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 3:45.98 | |
31 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 4:00.00 | |
32 | 318 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 25 m | 4:00.74 | ||
33 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 4:18.74 | |
34 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 4:42.20 | |
35 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
36 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | ||
37 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | ||
38 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | ||
39 | 415 | Londorf Sara | 2003 | SKANDERBOR | 0304BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Contea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:31.36 | |
2 | 267 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:32.20 | |
3 | 178 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:34.30 | |
4 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:38.87 | |
5 | 380 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 2:46.49 | |
6 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:46.99 | |
7 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 2:48.77 | |
8 | 287 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 25 m | 2:56.07 | |
9 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 3:00.48 | |
10 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | 3:12.18 | |
11 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 3:19.34 | |
12 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 3:24.10 | |
13 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 3:34.45 | |
14 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 3:37.12 | |
15 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 3:47.14 | |
16 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 4:22.98 | |
17 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | ||
18 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | ||
19 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | ||
20 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | ||
21 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: City Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 27.09 | |
2 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 27.72 | |
3 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 28.92 | |
4 | 86 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 29.11 | |
5 | 293 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 29.53 | |
6 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 29.59 | |
7 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 29.68 | |
8 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 29.69 | |
9 | 85 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 29.71 | |
10 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 29.78 | |
11 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 29.97 | |
12 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 29.99 | |
13 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 30.19 | |
14 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 30.37 | |
15 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 30.39 | |
16 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 30.39 | |
17 | 416 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 30.43 | |
18 | 7 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 30.47 | |
19 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 31.05 | |
20 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 31.19 | |
21 | 109 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 31.37 | |
22 | 160 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 31.39 | |
23 | 320 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 31.43 | |
24 | 337 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 31.46 | |
25 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 31.59 | |
26 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 31.64 | |
27 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 31.65 | |
28 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 31.78 | |
29 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 31.79 | |
30 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 31.81 | |
31 | 315 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 31.93 | |
32 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 32.00 | |
33 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 32.10 | |
34 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 32.23 | |
35 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 32.24 | |
36 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 32.26 | |
37 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 32.35 | |
38 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 32.56 | |
39 | 18 | Rubenius Selma | 2002 | ERRITSØ | 0282AZ | 25 m | 32.62 | |
40 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 32.63 | |
41 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 32.73 | |
42 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 32.77 | |
43 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 32.78 | |
44 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 32.80 | |
45 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 33.01 | |
46 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 33.04 | |
47 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 33.12 | |
48 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 33.25 | |
49 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 33.63 | |
50 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 33.81 | |
51 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 33.84 | |
52 | 336 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 33.95 | |
53 | 411 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 34.23 | |
54 | 22 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 34.25 | |
55 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 34.32 | |
56 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 34.43 | |
57 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 34.69 | |
58 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 34.83 | |
59 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 35.02 | |
60 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 35.30 | |
61 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 35.45 | |
62 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 35.69 | |
63 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 35.95 | |
64 | 19 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 36.02 | |
65 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 36.07 | |
66 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 36.18 | ||
67 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 36.28 | |
68 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 36.44 | |
69 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 36.76 | |
70 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 36.95 | |
71 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 37.45 | |
72 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 37.51 | |
73 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 37.60 | |
74 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 38.12 | |
75 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 38.12 | |
76 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | 38.32 | |
77 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 38.93 | |
78 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 39.03 | |
79 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 39.05 | |
80 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 39.14 | |
81 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 39.49 | |
82 | 415 | Londorf Sara | 2003 | SKANDERBOR | 0304BE | 25 m | 39.60 | |
83 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 39.64 | |
84 | 300 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | 39.73 | ||
85 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 39.97 | |
86 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | 40.42 | ||
87 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 41.78 | |
88 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 42.11 | |
89 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 42.61 | |
90 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | 42.67 | |
91 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 43.27 | |
92 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 43.52 | |
93 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 44.37 | |
94 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 44.44 | |
95 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 44.60 | |
96 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 46.50 | |
97 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 47.61 | |
98 | 319 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 25 m | 47.78 | ||
99 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 47.89 | |
100 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 48.06 | |
101 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 50.83 | |
102 | 407 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 51.06 | |
103 | 204 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 52.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Niels Arne Hounisen Hold. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 25.83 | |
2 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | 26.46 | |
3 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 26.51 | |
4 | 21 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 26.65 | |
5 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 26.84 | |
6 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 27.06 | |
7 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 27.10 | |
8 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 27.35 | |
9 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 27.38 | |
10 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 27.67 | |
11 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.91 | |
12 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 28.39 | |
13 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 28.62 | |
14 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 28.65 | |
15 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 28.79 | |
16 | 107 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 29.06 | |
17 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 29.17 | |
18 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 29.79 | |
19 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 29.82 | |
20 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 29.92 | |
21 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 29.98 | |
22 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 30.00 | |
23 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 30.16 | |
24 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 30.29 | |
25 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 30.56 | |
26 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 30.62 | |
27 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 30.64 | |
28 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 30.72 | |
29 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 30.80 | |
30 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 30.96 | |
31 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 31.13 | |
32 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 31.95 | |
33 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 31.96 | |
34 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 32.13 | |
35 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 32.18 | |
36 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 32.19 | |
37 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 32.40 | |
38 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 32.47 | |
39 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 32.49 | |
40 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 32.98 | |
41 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | 33.03 | ||
42 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 33.19 | |
43 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 33.56 | |
44 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 33.56 | |
45 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 33.71 | |
46 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 33.80 | |
47 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 34.32 | |
48 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 34.45 | |
49 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 34.46 | |
50 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 35.06 | |
51 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | 35.23 | ||
52 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 35.24 | |
53 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 35.32 | |
54 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 35.47 | |
55 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 35.85 | |
56 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 35.99 | |
57 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 36.11 | |
58 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 36.24 | |
59 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | 36.25 | ||
60 | 364 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 36.25 | |
61 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 36.26 | |
62 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 36.67 | |
63 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 36.81 | |
64 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 37.22 | |
65 | 375 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 37.27 | |
66 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 37.41 | |
67 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 37.48 | |
68 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 37.95 | |
69 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 38.58 | |
70 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 38.68 | |
71 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 38.75 | |
72 | 301 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 25 m | 39.42 | ||
73 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 39.60 | |
74 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 39.62 | |
75 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 40.15 | |
76 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | 40.54 | |
77 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 40.58 | |
78 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 40.68 | |
79 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 40.95 | |
80 | 406 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 41.17 | |
81 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 42.19 | |
82 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 42.24 | |
83 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 42.26 | |
84 | 305 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 25 m | 42.83 | ||
85 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 43.49 | |
86 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 43.71 | |
87 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 44.00 | |
88 | 311 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 25 m | 44.98 | ||
89 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 45.26 | |
90 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 45.47 | |
91 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 45.64 | |
92 | 201 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 25 m | 47.56 | ||
93 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 48.04 | |
94 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | 1:51.28 | |
95 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
96 | 233 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | ||
97 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | ||
98 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: TK Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 4:35.97 | |
2 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 4:49.44 | |
3 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 4:51.21 | |
4 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 4:55.86 | |
5 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 4:56.46 | |
6 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 4:58.67 | |
7 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 4:59.99 | |
8 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 5:01.79 | |
9 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 5:05.90 | |
10 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 5:06.06 | |
11 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 5:07.47 | |
12 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 5:15.81 | |
13 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 5:23.12 | |
14 | 313 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 5:23.94 | |
15 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 5:24.22 | |
16 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 5:26.52 | |
17 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 5:32.86 | |
18 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 5:34.09 | |
19 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:40.69 | |
20 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 5:41.75 | |
21 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 5:41.86 | |
22 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 5:44.56 | |
23 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 5:45.33 | |
24 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 5:45.88 | |
25 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 5:47.09 | |
26 | 18 | Rubenius Selma | 2002 | ERRITSØ | 0282AZ | 25 m | 5:49.30 | |
27 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 5:56.09 | |
28 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 6:03.52 | |
29 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 6:17.36 | |
30 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 6:24.92 | |
31 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 6:28.71 | |
32 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 6:38.72 | |
33 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 7:04.95 | |
34 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 7:10.16 | |
35 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 7:55.68 | ||
36 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | ||
37 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | ||
38 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Saxo Privatbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 4:23.43 | |
2 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 4:24.52 | |
3 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 4:27.84 | |
4 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:30.25 | |
5 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 4:39.54 | |
6 | 78 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 4:39.64 | |
7 | 332 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 4:43.52 | |
8 | 107 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 4:48.03 | |
9 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | 4:48.37 | |
10 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 4:50.83 | |
11 | 433 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 4:54.20 | |
12 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 4:54.97 | |
13 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:57.53 | |
14 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 4:58.50 | |
15 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 5:02.02 | |
16 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 5:02.69 | |
17 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 5:09.86 | |
18 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 5:21.34 | |
19 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 5:21.61 | ||
20 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 5:26.15 | |
21 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 5:50.52 | |
22 | 173 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 5:53.87 | |
23 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 6:21.84 | |
24 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 6:23.31 | |
25 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 6:56.16 | |
26 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 7:36.69 | |
27 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | ||
28 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Comtec International |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:14.46 | |
2 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 2:15.77 | |
3 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 2:15.85 | |
4 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:16.72 | |
5 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:18.34 | |
6 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 2:18.35 | |
7 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:18.57 | |
8 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:20.95 | |
9 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:21.46 | |
10 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:21.66 | |
11 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:21.82 | |
12 | 266 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:23.35 | |
13 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 2:23.49 | |
14 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 2:23.65 | |
15 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:23.91 | |
16 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:24.48 | |
17 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:24.61 | |
18 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:27.15 | |
19 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:31.20 | |
20 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:31.93 | |
21 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:33.57 | |
22 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:34.43 | |
23 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:35.24 | |
24 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 2:37.10 | |
25 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 2:37.19 | |
26 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 2:37.82 | |
27 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 2:37.96 | |
28 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:38.50 | |
29 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:39.01 | |
30 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 2:40.51 | |
31 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 2:40.91 | |
32 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:41.72 | |
33 | 316 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 2:41.87 | |
34 | 18 | Rubenius Selma | 2002 | ERRITSØ | 0282AZ | 25 m | 2:42.17 | |
35 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 2:43.40 | |
36 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:43.50 | |
37 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:43.51 | |
38 | 22 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 2:44.91 | |
39 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:45.74 | |
40 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 2:46.46 | |
41 | 1 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 2:48.69 | |
42 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:49.01 | |
43 | 102 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 2:50.39 | |
44 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 2:51.17 | |
45 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 2:51.73 | |
46 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 2:51.97 | |
47 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:52.76 | |
48 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:55.22 | |
49 | 5 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 2:55.36 | |
50 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 2:55.55 | |
51 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:56.78 | |
52 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 2:58.02 | |
53 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 3:01.22 | |
54 | 198 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 3:03.47 | |
55 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 3:03.58 | |
56 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:05.27 | |
57 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 3:05.42 | |
58 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 3:05.90 | |
59 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:06.34 | ||
60 | 47 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 3:09.89 | |
61 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 3:15.30 | |
62 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 3:15.87 | |
63 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 3:16.07 | |
64 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:16.93 | ||
65 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 3:20.84 | |
66 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 3:24.19 | |
67 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:28.49 | ||
68 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 3:28.86 | |
69 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 3:33.73 | |
70 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:36.96 | |
71 | 407 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 3:42.96 | |
72 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 3:58.86 | |
73 | 310 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: City Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:00.77 | |
2 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:02.70 | |
3 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 2:05.48 | |
4 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:05.58 | |
5 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:06.86 | |
6 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:07.68 | |
7 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:10.64 | |
8 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:10.98 | |
9 | 78 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:11.01 | |
10 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | 2:12.50 | |
11 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:15.07 | |
12 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:15.49 | |
13 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 2:15.96 | |
14 | 436 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 2:16.00 | |
15 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:16.32 | |
16 | 8 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:16.90 | |
17 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:17.20 | |
18 | 332 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:19.53 | |
19 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:20.59 | |
20 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:20.77 | |
21 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:23.32 | |
22 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:23.70 | |
23 | 380 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 2:23.77 | |
24 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:25.88 | |
25 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:28.47 | |
26 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:29.22 | |
27 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:30.26 | ||
28 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:31.35 | |
29 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:31.39 | |
30 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:31.82 | |
31 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 2:31.90 | |
32 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 2:32.05 | |
33 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 2:33.53 | |
34 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:37.51 | |
35 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:39.01 | |
36 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:39.23 | |
37 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:40.30 | |
38 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 2:42.61 | |
39 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:42.95 | |
40 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 2:45.44 | |
41 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:48.58 | |
42 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:49.17 | |
43 | 173 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:55.02 | |
44 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 2:57.18 | |
45 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:59.14 | ||
46 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:59.51 | |
47 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:03.30 | |
48 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 3:04.13 | |
49 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 3:04.41 | |
50 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 3:07.43 | |
51 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 3:08.37 | |
52 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:11.42 | |
53 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:12.11 | |
54 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 3:14.19 | |
55 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:19.08 | |
56 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 3:20.75 | |
57 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 3:26.01 | |
58 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:27.41 | ||
59 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:28.99 | |
60 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:32.23 | |
61 | 52 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 3:34.34 | |
62 | 406 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 3:34.51 | |
63 | 60 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 3:35.58 | |
64 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 3:36.00 | |
65 | 64 | Wolf Shawn | 2005 | ESBJERG | 25 m | 3:40.00 | ||
66 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 3:41.71 | |
67 | 230 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 3:55.75 | |
68 | 4 | Hejslet Tobias | 2001 | ERRITSØ | 0181AT | 25 m | ||
69 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: BIOS Ambulance |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 30.30 | |
2 | 7 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 32.18 | |
3 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 32.33 | |
4 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 33.24 | |
5 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 33.38 | |
6 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 33.56 | |
7 | 293 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 33.72 | |
8 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 34.43 | |
9 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 34.44 | |
10 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 35.69 | |
11 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 35.74 | |
12 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 36.09 | |
13 | 337 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 37.03 | |
14 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 37.06 | |
15 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 37.12 | |
16 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 37.79 | |
17 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 37.99 | |
18 | 13 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 38.37 | |
19 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 38.60 | |
20 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 38.66 | |
21 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 38.91 | |
22 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 39.00 | |
23 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 39.01 | |
24 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 39.22 | |
25 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 39.59 | |
26 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 39.82 | |
27 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 40.42 | |
28 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 40.50 | |
29 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 40.83 | |
30 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 41.07 | |
31 | 336 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 41.25 | |
32 | 369 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 41.69 | |
33 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 42.13 | |
34 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 42.46 | |
35 | 11 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 42.53 | |
36 | 47 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 42.65 | |
37 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 42.77 | |
38 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 42.93 | |
39 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 43.06 | |
40 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 43.13 | |
41 | 5 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 43.58 | |
42 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 44.27 | |
43 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 44.71 | |
44 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 45.04 | |
45 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 45.16 | |
46 | 198 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 45.39 | |
47 | 102 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 46.22 | |
48 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 46.79 | |
49 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 47.01 | |
50 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 47.45 | |
51 | 101 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 47.86 | |
52 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 48.71 | |
53 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 49.16 | |
54 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 49.84 | |
55 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 49.84 | |
56 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 50.59 | |
57 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 51.66 | |
58 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 51.72 | |
59 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 51.82 | |
60 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 51.87 | |
61 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 53.07 | |
62 | 14 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 54.62 | |
63 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 55.19 | |
64 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 55.67 | |
65 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 56.97 | |
66 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 57.91 | |
67 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 58.98 | |
68 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:00.88 | |
69 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:03.52 | |
70 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | ||
71 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | ||
72 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | ||
73 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | ||
74 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:18 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: GPA Flowsystem |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 29.12 | |
2 | 178 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 29.28 | |
3 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 29.84 | |
4 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | 30.97 | |
5 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 31.09 | |
6 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 31.14 | |
7 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 31.21 | |
8 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 31.26 | |
9 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 31.60 | |
10 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 31.84 | |
11 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 31.86 | |
12 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 32.09 | |
13 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 32.24 | |
14 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 32.37 | |
15 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 32.67 | |
16 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 34.70 | |
17 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 35.89 | |
18 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 36.08 | |
19 | 287 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 25 m | 36.87 | |
20 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 37.14 | |
21 | 10 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 37.31 | |
22 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 37.51 | |
23 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 37.85 | |
24 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | 38.02 | ||
25 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 38.44 | |
26 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 38.47 | |
27 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 38.61 | |
28 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 39.29 | |
29 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 40.56 | |
30 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 40.68 | |
31 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 40.69 | |
32 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 40.73 | |
33 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 40.78 | |
34 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 40.97 | |
35 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 41.32 | |
36 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 41.40 | |
37 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 41.72 | |
38 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 41.88 | |
39 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 42.16 | |
40 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 42.45 | |
41 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 43.21 | |
42 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 44.33 | |
43 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 44.70 | |
44 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 45.15 | |
45 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 45.86 | |
46 | 4 | Hejslet Tobias | 2001 | ERRITSØ | 0181AT | 25 m | 46.31 | |
47 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 46.71 | |
48 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 46.76 | |
49 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 47.49 | |
50 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 47.64 | |
51 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 47.94 | |
52 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 48.13 | |
53 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 49.01 | |
54 | 3 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 49.54 | |
55 | 201 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 25 m | 53.00 | ||
56 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 53.17 | |
57 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 54.63 | |
58 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 55.19 | |
59 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 56.85 | |
60 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:03.62 | |
61 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:04.98 | |
62 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 1:08.65 | |
63 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:09.89 | |
64 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:09.98 | |
65 | 2 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | ||
66 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
67 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | ||
68 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | ||
69 | 233 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | ||
70 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | ||
71 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | ||
72 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
73 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Sportigan Promotion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:09.05 | |
2 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 6 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:12.43 | |
4 | 86 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:13.37 | |
5 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:13.61 | |
6 | 85 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:13.72 | |
7 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:13.87 | |
8 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:13.91 | |
9 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:14.46 | |
10 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:14.86 | |
11 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:15.17 | |
12 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:15.92 | |
13 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:16.08 | |
14 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:16.37 | |
15 | 313 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 1:16.44 | |
16 | 337 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:17.41 | |
17 | 160 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:17.47 | |
18 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:17.99 | |
19 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:18.18 | |
20 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:18.36 | |
21 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:18.52 | |
22 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:19.14 | |
23 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:19.17 | |
24 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:20.37 | |
25 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:20.38 | |
26 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:20.58 | |
27 | 416 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:21.14 | |
28 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:21.55 | |
29 | 277 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 1:21.70 | |
30 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:22.12 | |
31 | 320 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:22.24 | |
32 | 322 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:22.70 | |
33 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:23.17 | |
34 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:23.79 | |
35 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 1:24.97 | |
36 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:25.77 | |
37 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:25.95 | |
38 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:26.09 | |
39 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:26.12 | |
40 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:26.22 | |
41 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:26.41 | |
42 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:26.82 | |
43 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:27.72 | |
44 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:29.72 | |
45 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:30.65 | |
46 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:30.82 | |
47 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:31.85 | |
48 | 13 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:33.07 | |
49 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:33.52 | |
50 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:34.01 | ||
51 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:34.22 | |
52 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:34.89 | |
53 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:35.09 | |
54 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:36.27 | |
55 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:37.02 | |
56 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:37.45 | |
57 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:37.95 | |
58 | 300 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:37.96 | ||
59 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 1:38.32 | |
60 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:38.34 | |
61 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:40.13 | |
62 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:40.30 | |
63 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:40.40 | |
64 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 1:43.00 | |
65 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:43.42 | ||
66 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 1:43.52 | |
67 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:43.70 | |
68 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:43.79 | ||
69 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 1:44.25 | |
70 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:44.83 | |
71 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:46.57 | |
72 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:48.65 | |
73 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:55.76 | |
74 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:55.93 | |
75 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 2:00.00 | |
76 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 2:08.44 | |
77 | 310 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
78 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Keratech Wheels |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:04.35 | |
2 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:04.59 | |
3 | 276 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:05.63 | |
4 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:05.90 | |
5 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:06.31 | |
6 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:07.94 | |
7 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:08.56 | |
8 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:09.74 | |
9 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:09.87 | |
10 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:10.53 | |
11 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:11.63 | |
12 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:11.90 | |
13 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:12.99 | |
14 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:14.61 | |
15 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:14.66 | |
16 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:14.89 | |
17 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 1:16.69 | |
18 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:16.92 | |
19 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:17.42 | |
20 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:19.64 | |
21 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:20.00 | |
22 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:20.16 | |
23 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 1:20.17 | |
24 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:20.98 | |
25 | 380 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:21.61 | |
26 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:22.18 | |
27 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:22.30 | |
28 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:25.31 | |
29 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:26.70 | |
30 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:28.20 | |
31 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:28.48 | |
32 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:29.01 | |
33 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:29.73 | |
34 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:30.99 | |
35 | 10 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:31.35 | |
36 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:31.94 | |
37 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:33.02 | |
38 | 364 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:33.04 | |
39 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:33.38 | |
40 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:35.05 | |
41 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:35.78 | |
42 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:35.85 | |
43 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:37.83 | |
44 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:39.39 | |
45 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:40.67 | |
46 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:41.37 | |
47 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:41.37 | |
48 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:41.58 | |
49 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:41.71 | |
50 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:42.69 | |
51 | 173 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:42.81 | |
52 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:43.14 | |
53 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:44.25 | |
54 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:44.76 | |
55 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:45.04 | |
56 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:45.41 | |
57 | 406 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:45.58 | |
58 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:46.07 | |
59 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:49.74 | |
60 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:49.76 | |
61 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:50.19 | |
62 | 64 | Wolf Shawn | 2005 | ESBJERG | 25 m | 1:50.19 | ||
63 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:51.75 | |
64 | 52 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:52.19 | |
65 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:53.78 | |
66 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:55.67 | |
67 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:59.15 | |
68 | 60 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:59.19 | |
69 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:59.81 | |
70 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 2:00.00 | |
71 | 3 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 2:07.64 | |
72 | 45 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 25 m | |||
73 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
74 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
75 | 301 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
76 | 305 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Det Faglige Hus |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 33.16 | |
2 | 135 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 35.00 | |
3 | 109 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 36.23 | |
4 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 36.65 | |
5 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 37.70 | |
6 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 37.89 | |
7 | 277 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 37.93 | |
8 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 38.19 | |
9 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 38.91 | |
10 | 369 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 38.92 | |
11 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 39.76 | |
12 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 40.23 | |
13 | 315 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 40.27 | |
14 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 40.39 | |
15 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 40.90 | |
16 | 411 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 40.98 | |
17 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 41.20 | |
18 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 41.84 | |
19 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 42.33 | |
20 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 42.50 | |
21 | 19 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 42.77 | |
22 | 1 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 42.82 | |
23 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 42.85 | |
24 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 43.10 | |
25 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 43.28 | |
26 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 43.48 | |
27 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 44.45 | ||
28 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 44.46 | |
29 | 11 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 44.86 | |
30 | 316 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 45.03 | |
31 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 45.13 | |
32 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 45.13 | |
33 | 101 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 45.57 | |
34 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 45.60 | |
35 | 5 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 45.78 | |
36 | 9 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 45.95 | |
37 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 46.40 | |
38 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 46.44 | |
39 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 46.70 | |
40 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 46.88 | |
41 | 14 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 48.09 | |
42 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 48.55 | |
43 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 48.75 | |
44 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 48.84 | |
45 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 49.32 | |
46 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 49.62 | |
47 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 49.66 | |
48 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 50.17 | |
49 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 50.53 | ||
50 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 51.34 | |
51 | 198 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 51.83 | |
52 | 102 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 51.84 | |
53 | 47 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 51.92 | |
54 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 52.99 | |
55 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 53.17 | |
56 | 318 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 25 m | 53.17 | ||
57 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 53.96 | |
58 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 54.93 | |
59 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 55.43 | |
60 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 56.64 | |
61 | 300 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | 58.38 | ||
62 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 58.70 | |
63 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 59.25 | |
64 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:02.25 | |
65 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:03.45 | |
66 | 407 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:03.52 | |
67 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 1:05.51 | |
68 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:09.63 | |
69 | 204 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:11.52 | |
70 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:21.82 | |
71 | 319 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
72 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: John Josefsen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.86 | |
2 | 178 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 33.16 | |
3 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 33.49 | |
4 | 78 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 34.02 | |
5 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 34.76 | |
6 | 21 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 35.40 | |
7 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 35.71 | |
8 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 35.93 | |
9 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 36.09 | |
10 | 287 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 25 m | 36.73 | |
11 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | 39.07 | |
12 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 39.77 | |
13 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 40.37 | |
14 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 40.60 | |
15 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 41.17 | |
16 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 41.28 | |
17 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 41.73 | |
18 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 41.78 | |
19 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 41.99 | |
20 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 42.17 | |
21 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 43.68 | |
22 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 44.87 | |
23 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 45.08 | |
24 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 45.31 | |
25 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 46.38 | |
26 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 46.38 | |
27 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 46.76 | |
28 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 46.87 | |
29 | 16 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 47.14 | |
30 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 48.75 | |
31 | 301 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 25 m | 49.53 | ||
32 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 49.96 | |
33 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 50.99 | |
34 | 375 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 51.46 | |
35 | 364 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 52.18 | |
36 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 52.23 | |
37 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 52.30 | |
38 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 53.27 | |
39 | 2 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 53.35 | |
40 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 54.04 | |
41 | 64 | Wolf Shawn | 2005 | ESBJERG | 25 m | 54.31 | ||
42 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 54.74 | |
43 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | 55.01 | |
44 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 55.28 | |
45 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 55.31 | |
46 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 55.37 | |
47 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | 55.59 | ||
48 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 56.33 | |
49 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 57.89 | |
50 | 311 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 25 m | 58.44 | ||
51 | 230 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 1:00.61 | |
52 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | 1:01.50 | |
53 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:01.71 | |
54 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:02.33 | |
55 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:02.91 | |
56 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:03.33 | |
57 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:04.00 | |
58 | 4 | Hejslet Tobias | 2001 | ERRITSØ | 0181AT | 25 m | 1:05.39 | |
59 | 52 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:05.69 | |
60 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:05.84 | |
61 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:07.15 | |
62 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:10.76 | |
63 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:14.88 | |
64 | 201 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 25 m | 1:17.75 | ||
65 | 60 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:18.28 | |
66 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | ||
67 | 45 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 25 m | |||
68 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: BIOS Ambulance |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:38.19 | |
2 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:38.60 | |
3 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:39.82 | |
4 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:44.30 | |
5 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:45.97 | |
6 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:51.22 | |
7 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:59.28 | |
8 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:00.12 | |
9 | 440 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 3:06.08 | |
10 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 3:07.31 | |
11 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:14.94 | |
12 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 3:21.58 | |
13 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | ||
14 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | ||
15 | 266 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | ||
16 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 18, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Ekko Fisk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:35.00 | |
2 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:46.07 | |
3 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:46.42 | |
4 | 436 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 25 m | 2:48.00 | |
5 | 432 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:54.68 | |
6 | 434 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:55.00 | |
7 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | ||
8 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | ||
9 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | ||
10 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Sigma Seafood |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 59.39 | |
2 | 135 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:02.43 | |
3 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:02.64 | |
4 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:02.95 | |
5 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:04.45 | |
6 | 85 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:04.46 | |
7 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:04.51 | |
8 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:04.55 | |
9 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:05.21 | |
10 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:05.22 | |
11 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:05.53 | |
12 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:05.61 | |
13 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:05.84 | |
14 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:05.86 | |
15 | 293 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 1:06.31 | |
16 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:06.38 | |
17 | 7 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:06.44 | |
18 | 6 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:06.81 | |
19 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:06.82 | |
20 | 109 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:07.10 | |
21 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:07.89 | |
22 | 416 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:08.00 | |
23 | 337 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 1:08.01 | |
24 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:08.02 | |
25 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:08.23 | |
26 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:08.52 | |
27 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:09.06 | |
28 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:09.18 | |
29 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:09.19 | |
30 | 313 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 1:09.25 | |
31 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:09.69 | |
32 | 160 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:09.83 | |
33 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:09.94 | |
34 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:10.00 | |
35 | 320 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:10.12 | |
36 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:10.15 | |
37 | 369 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 1:10.35 | |
38 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:10.94 | |
39 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 1:11.15 | |
40 | 18 | Rubenius Selma | 2002 | ERRITSØ | 0282AZ | 25 m | 1:11.21 | |
41 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:11.56 | |
42 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:12.12 | |
43 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:12.13 | |
44 | 336 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:12.36 | |
45 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 1:12.60 | |
46 | 1 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:12.70 | |
47 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:12.74 | |
48 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:12.78 | |
49 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:12.90 | |
50 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:12.95 | |
51 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:12.97 | |
52 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:13.29 | |
53 | 22 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 1:13.34 | |
54 | 411 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:13.45 | |
55 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:13.74 | |
56 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:13.78 | |
57 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:14.43 | |
58 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:14.87 | |
59 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:15.34 | |
60 | 13 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:15.48 | |
61 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:15.76 | |
62 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:16.12 | |
63 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 1:16.24 | |
64 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:16.96 | |
65 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:17.06 | |
66 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:17.18 | |
67 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:17.31 | |
68 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:17.42 | |
69 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:17.75 | |
70 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:17.93 | |
71 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 1:18.01 | |
72 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:18.23 | |
73 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:19.45 | ||
74 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:19.76 | |
75 | 11 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:20.71 | |
76 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:20.75 | |
77 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:20.83 | |
78 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:20.98 | |
79 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:21.28 | |
80 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:21.45 | |
81 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:21.53 | |
82 | 101 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:21.60 | |
83 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:21.63 | |
84 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:22.45 | |
85 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:22.67 | ||
86 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:23.00 | |
87 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:23.42 | |
88 | 47 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:24.07 | |
89 | 9 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:24.14 | |
90 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:24.18 | |
91 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:24.22 | |
92 | 19 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:24.58 | |
93 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:24.64 | |
94 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 1:24.67 | |
95 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:24.77 | |
96 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:25.20 | |
97 | 325 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:25.58 | |
98 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:25.59 | |
99 | 257 | Stelman Andrea Legaard | 2006 | VEJLE | 0604AC | 25 m | 1:25.92 | |
100 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 1:27.65 | |
101 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 1:27.77 | ||
102 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:28.05 | |
103 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 1:28.71 | |
104 | 300 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:28.91 | ||
105 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:29.17 | ||
106 | 14 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:29.88 | |
107 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:30.16 | |
108 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:30.52 | |
109 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | 1:30.67 | |
110 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 1:31.79 | |
111 | 318 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:31.79 | ||
112 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:32.92 | |
113 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:34.35 | |
114 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 1:34.40 | |
115 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 1:35.95 | |
116 | 407 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:37.63 | |
117 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:38.17 | |
118 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:38.63 | |
119 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:44.81 | |
120 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:45.84 | |
121 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:46.95 | |
122 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:49.22 | |
123 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 1:49.49 | |
124 | 204 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:49.53 | |
125 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:50.51 | |
126 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | ||
127 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | ||
128 | 319 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
129 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: HTA Byg |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 56.17 | |
2 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 56.56 | |
3 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 57.14 | |
4 | 8 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 57.68 | |
5 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 57.71 | |
6 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 58.14 | |
7 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 58.18 | |
8 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 58.54 | |
9 | 267 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 58.74 | |
10 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 58.91 | |
11 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 59.73 | |
12 | 21 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 59.93 | |
13 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 59.93 | |
14 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:00.17 | |
15 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:00.21 | |
16 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:01.19 | |
17 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:01.52 | |
18 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:01.93 | |
19 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | 1:02.25 | |
20 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:03.14 | |
21 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:03.26 | |
22 | 276 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:03.56 | |
23 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:04.52 | |
24 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:04.81 | |
25 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:05.12 | |
26 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 1:05.13 | |
27 | 332 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:05.57 | |
28 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:05.59 | |
29 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:05.65 | |
30 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:06.40 | |
31 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:06.64 | |
32 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:06.73 | |
33 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:07.84 | |
34 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:08.32 | |
35 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:08.74 | |
36 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:08.83 | |
37 | 373 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 1:09.83 | |
38 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:10.07 | |
39 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:10.12 | |
40 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:10.20 | |
41 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 1:10.26 | |
42 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:10.46 | |
43 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:10.81 | |
44 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:11.19 | |
45 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:11.29 | |
46 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:11.81 | |
47 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:11.96 | |
48 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:12.39 | |
49 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | 1:12.58 | |
50 | 10 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:12.96 | |
51 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:13.03 | |
52 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:13.13 | ||
53 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:13.24 | |
54 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:13.83 | |
55 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:14.11 | |
56 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:14.47 | |
57 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:14.54 | |
58 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:15.81 | |
59 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:15.88 | |
60 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:16.93 | |
61 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:17.29 | |
62 | 364 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:17.87 | |
63 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:17.91 | ||
64 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:18.53 | |
65 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:18.82 | |
66 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:18.86 | |
67 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:19.19 | |
68 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:19.32 | |
69 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:19.59 | |
70 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:20.09 | |
71 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:20.14 | |
72 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:20.57 | |
73 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:20.73 | |
74 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:21.02 | |
75 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:21.03 | |
76 | 4 | Hejslet Tobias | 2001 | ERRITSØ | 0181AT | 25 m | 1:21.04 | |
77 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:21.22 | |
78 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:21.25 | |
79 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 1:21.83 | |
80 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:22.62 | ||
81 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:22.72 | ||
82 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:23.17 | ||
83 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 1:23.81 | |
84 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:23.90 | |
85 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:24.12 | |
86 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:24.42 | |
87 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:24.49 | |
88 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:24.56 | |
89 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:24.69 | |
90 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:25.20 | |
91 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:25.64 | |
92 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:25.89 | |
93 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 1:27.06 | |
94 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:27.27 | |
95 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:27.40 | |
96 | 375 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 1:27.55 | |
97 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:28.04 | |
98 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:28.45 | |
99 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:29.05 | |
100 | 16 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:29.15 | |
101 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:29.78 | |
102 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:30.01 | |
103 | 406 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:30.35 | |
104 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:31.06 | |
105 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:32.69 | |
106 | 3 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 1:33.39 | |
107 | 305 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:34.29 | ||
108 | 64 | Wolf Shawn | 2005 | ESBJERG | 25 m | 1:38.15 | ||
109 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:38.79 | |
110 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:38.83 | |
111 | 52 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:39.59 | |
112 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:40.39 | |
113 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:42.08 | |
114 | 60 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:43.22 | |
115 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:43.89 | |
116 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:45.38 | |
117 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:45.74 | |
118 | 311 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:46.04 | ||
119 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:47.11 | |
120 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 1:48.73 | |
121 | 2 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 1:48.97 | |
122 | 201 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 25 m | 1:50.23 | ||
123 | 230 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 1:50.89 | |
124 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | 1:51.37 | |
125 | 45 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 25 m | |||
126 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | ||
127 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | ||
128 | 233 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | ||
129 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 21, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: TJ Malerfirma |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:10.80 | ||
2 | 261 | Vs Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 69 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:24.00 | ||
4 | 271 | Vs Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 131 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:28.00 | ||
6 | 183 | Thisted 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:28.00 | ||
7 | 283 | Vs Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:28.00 | ||
8 | 294 | Vs Mix 4 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:33.00 | ||
9 | 352 | Sønderborg Rejer | 2004 | SØNDERBORG | 25 m | 2:33.00 | ||
10 | 73 | Esbjerg 6 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 132 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 184 | Thisted 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 299 | Vs Mix 5 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 70 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:41.00 | ||
15 | 304 | Vs Mix 6 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:43.00 | ||
16 | 211 | Kp’s Sprintmonstre | 0 | VEJLE | 25 m | 2:48.26 | ||
17 | 215 | Toms Svømmefabrik | 0 | VEJLE | 25 m | 2:48.26 | ||
18 | 71 | Esbjerg 4 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:48.60 | ||
19 | 142 | Ringsted 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:49.11 | ||
20 | 133 | Hsc Mix 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:50.00 | ||
21 | 68 | Esbjerg 10 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:55.00 | ||
22 | 72 | Esbjerg 5 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:58.00 | ||
23 | 75 | Esbjerg 8 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:58.00 | ||
24 | 144 | Ringsted 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:58.83 | ||
25 | 74 | Esbjerg 7 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:59.00 | ||
26 | 214 | Team Kraken | 0 | VEJLE | 25 m | 3:10.00 | ||
27 | 76 | Esbjerg 9 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:18.00 | ||
28 | 206 | Dominerende Delfiner | 0 | VEJLE | 25 m | |||
29 | 208 | Hurtig Hajerne | 0 | VEJLE | 25 m | |||
30 | 213 | Loch Ness-Uhyrene | 0 | VEJLE | 25 m | |||
31 | 353 | Erritsø 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
32 | 405 | Sksv Mix 3 | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 22, 4X100m Medley Mix |
Sponsor: Ugeavisen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Vs Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:25.00 | ||
2 | 148 | Ringsted 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
3 | 67 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:35.00 | ||
4 | 131 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
5 | 69 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:36.00 | ||
6 | 271 | Vs Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:37.00 | ||
7 | 70 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:39.00 | ||
8 | 350 | Sønderborg Flodhesterne | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
9 | 283 | Vs Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:49.00 | ||
10 | 132 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:50.00 | ||
11 | 349 | Sønderborg Elefanterne | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 4:59.40 | ||
12 | 133 | Hsc Mix 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:15.00 | ||
13 | 351 | Sønderborg Pink Panter | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 5:24.20 | ||
14 | 134 | Hsc Mix 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:50.00 | ||
15 | 145 | Ringsted 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
16 | 354 | Erritsø 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
17 | 355 | Erritsø 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
18 | 356 | Delta 1 | 0 | DELTA | 25 m | |||
19 | 357 | Delta 2 | 0 | DELTA | 25 m | |||
20 | 358 | Delta 3 | 0 | DELTA | 25 m | |||
21 | 403 | Sksv Mix 1 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
22 | 404 | Sksv Mix 2 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Scandinavian Auto Logi. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:27.59 | |
2 | 266 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:32.11 | |
3 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:35.40 | |
4 | 6 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 2:38.57 | |
5 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:38.90 | |
6 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:39.84 | |
7 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:40.95 | |
8 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:41.47 | |
9 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:41.57 | |
10 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:41.62 | |
11 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:41.70 | |
12 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:43.73 | |
13 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:44.26 | |
14 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:45.06 | |
15 | 293 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 2:47.90 | |
16 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 2:49.71 | |
17 | 361 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 2:50.67 | |
18 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:50.75 | |
19 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:52.61 | |
20 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 3:00.65 | |
21 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 3:03.28 | |
22 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:03.93 | |
23 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 3:06.31 | |
24 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:06.34 | |
25 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:07.09 | |
26 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 3:07.56 | |
27 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 3:09.37 | |
28 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:13.54 | |
29 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:17.42 | |
30 | 102 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 3:23.08 | |
31 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 3:33.56 | |
32 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 3:41.92 | |
33 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 3:45.21 | |
34 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 3:48.83 | ||
35 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | ||
36 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
37 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | ||
38 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: BIOS Ambulance |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:15.60 | |
2 | 276 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:19.65 | |
3 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:20.12 | |
4 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:21.86 | |
5 | 8 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:22.75 | |
6 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:24.76 | |
7 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:26.33 | |
8 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:26.64 | |
9 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:31.78 | |
10 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:32.00 | |
11 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 2:32.09 | |
12 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:33.85 | |
13 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:36.90 | |
14 | 287 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 25 m | 2:42.12 | |
15 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:49.28 | |
16 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:57.53 | |
17 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 3:03.32 | |
18 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 3:05.97 | |
19 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 3:10.95 | |
20 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:16.75 | |
21 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:28.88 | |
22 | 173 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 3:29.75 | |
23 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 4:10.64 | |
24 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
Sponsor: Tourupgaard Mink |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 1:06.63 | |
2 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:11.24 | |
3 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:12.61 | |
4 | 359 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:14.74 | |
5 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:15.08 | |
6 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:15.40 | |
7 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:16.07 | |
8 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:16.09 | |
9 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:17.00 | |
10 | 416 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:17.03 | |
11 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:18.27 | |
12 | 313 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 1:18.31 | |
13 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:18.71 | |
14 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:18.75 | |
15 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:19.56 | |
16 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:19.87 | |
17 | 86 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:20.48 | |
18 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:21.48 | |
19 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 1:21.56 | |
20 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:21.89 | |
21 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:21.94 | |
22 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:22.18 | |
23 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:22.50 | |
24 | 336 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:22.65 | |
25 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:22.75 | |
26 | 13 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:22.97 | |
27 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:23.28 | |
28 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:23.38 | |
29 | 322 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:23.56 | |
30 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 1:23.92 | |
31 | 160 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:23.93 | |
32 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:24.22 | |
33 | 11 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:24.63 | |
34 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:24.68 | |
35 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:24.72 | |
36 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:24.79 | |
37 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:25.11 | |
38 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 1:25.21 | |
39 | 316 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 1:25.21 | |
40 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:25.75 | |
41 | 18 | Rubenius Selma | 2002 | ERRITSØ | 0282AZ | 25 m | 1:26.09 | |
42 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:26.61 | |
43 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:26.79 | |
44 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:27.05 | |
45 | 1 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:27.12 | |
46 | 22 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 1:27.60 | |
47 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 1:27.67 | |
48 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:27.81 | |
49 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:27.89 | |
50 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:28.20 | |
51 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 1:28.27 | |
52 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:28.73 | |
53 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:28.78 | |
54 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:28.83 | |
55 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:29.04 | |
56 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:29.09 | |
57 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:29.12 | |
58 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:29.12 | |
59 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:29.24 | |
60 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:29.46 | |
61 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:29.63 | |
62 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:30.43 | |
63 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:30.61 | |
64 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:30.66 | |
65 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 1:31.26 | |
66 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:31.47 | |
67 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:31.78 | |
68 | 19 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:32.40 | |
69 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:32.54 | ||
70 | 101 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:32.76 | |
71 | 9 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:33.34 | |
72 | 5 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:33.36 | |
73 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:33.73 | |
74 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:34.53 | |
75 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:34.65 | |
76 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:34.73 | |
77 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:34.73 | |
78 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:34.88 | |
79 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:36.03 | |
80 | 198 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:36.22 | |
81 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:36.29 | ||
82 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:36.35 | |
83 | 342 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 1:37.07 | |
84 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:38.20 | |
85 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 1:38.32 | |
86 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:38.87 | |
87 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:40.03 | ||
88 | 14 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:40.16 | |
89 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:40.42 | |
90 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:41.31 | |
91 | 318 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:42.95 | ||
92 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 1:43.08 | |
93 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 1:43.09 | |
94 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:44.07 | |
95 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:44.60 | |
96 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:44.81 | |
97 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | 1:45.32 | |
98 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:46.00 | |
99 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:46.33 | |
100 | 424 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:46.81 | |
101 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:48.23 | ||
102 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:48.88 | |
103 | 415 | Londorf Sara | 2003 | SKANDERBOR | 0304BE | 25 m | 1:49.12 | |
104 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:50.74 | |
105 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 1:51.64 | |
106 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:52.98 | |
107 | 310 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:53.37 | ||
108 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:56.26 | |
109 | 407 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:56.32 | |
110 | 61 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 1:57.11 | |
111 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:59.47 | |
112 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:02.00 | |
113 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 2:07.98 | |
114 | 43 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 2:13.69 | |
115 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 2:14.02 | |
116 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | ||
117 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | ||
118 | 319 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Esbjerg Indleveringscentr |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:06.42 | |
2 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:06.48 | |
3 | 178 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:07.08 | |
4 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:07.94 | |
5 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:08.71 | |
6 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:09.26 | |
7 | 78 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:09.68 | |
8 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 1:10.66 | |
9 | 347 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:11.10 | |
10 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:12.35 | |
11 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 1:13.09 | |
12 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:13.23 | |
13 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:13.53 | |
14 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:14.25 | |
15 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:14.41 | |
16 | 332 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:14.56 | |
17 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:14.65 | |
18 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:15.12 | |
19 | 380 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:15.20 | |
20 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:15.34 | |
21 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | 1:16.12 | |
22 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:16.37 | |
23 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:16.54 | |
24 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:17.66 | |
25 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:17.81 | |
26 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:19.25 | |
27 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:19.73 | |
28 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:20.12 | |
29 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.79 | |
30 | 202 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:20.92 | |
31 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:21.29 | |
32 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:21.40 | ||
33 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:21.46 | |
34 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:22.57 | |
35 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:22.78 | |
36 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:22.86 | |
37 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:24.13 | |
38 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | 1:24.32 | |
39 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 1:24.54 | |
40 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:24.86 | |
41 | 10 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:25.42 | |
42 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:25.86 | |
43 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:26.88 | |
44 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:27.37 | |
45 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 1:27.51 | |
46 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:28.10 | ||
47 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:28.14 | |
48 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:28.75 | ||
49 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:28.80 | |
50 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:28.91 | |
51 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:29.25 | |
52 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:29.33 | |
53 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 1:31.28 | |
54 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:31.36 | |
55 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:31.95 | |
56 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:31.96 | |
57 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:32.05 | |
58 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:32.43 | |
59 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:32.70 | |
60 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:32.98 | |
61 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:33.07 | |
62 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:33.09 | |
63 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:33.44 | |
64 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:33.98 | |
65 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:34.15 | |
66 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:34.53 | |
67 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:34.86 | |
68 | 16 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:34.97 | |
69 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:36.06 | |
70 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 1:36.13 | |
71 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:36.76 | |
72 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:37.15 | |
73 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:37.39 | |
74 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:37.40 | |
75 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:37.47 | |
76 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 1:37.78 | |
77 | 301 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:39.99 | ||
78 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:40.19 | |
79 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:40.53 | ||
80 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 1:41.11 | |
81 | 170 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:41.88 | |
82 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:42.14 | |
83 | 173 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:42.23 | |
84 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:42.43 | |
85 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 1:42.88 | |
86 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:43.00 | |
87 | 290 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 1:43.07 | |
88 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:43.75 | |
89 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:44.10 | |
90 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:44.14 | |
91 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:44.75 | |
92 | 3 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 1:45.18 | |
93 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:47.78 | |
94 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:48.19 | |
95 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:49.78 | |
96 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:50.02 | |
97 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:50.31 | |
98 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:53.21 | |
99 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:54.74 | |
100 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:55.53 | |
101 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:57.15 | |
102 | 201 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 25 m | 1:58.00 | ||
103 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:00.67 | |
104 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:01.51 | |
105 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 2:02.75 | |
106 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 2:07.45 | |
107 | 230 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 2:09.47 | |
108 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:09.55 | |
109 | 4 | Hejslet Tobias | 2001 | ERRITSØ | 0181AT | 25 m | ||
110 | 59 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | ||
111 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
112 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | ||
113 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | ||
114 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | ||
115 | 305 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
116 | 311 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
117 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: J. T. Rustfri |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:10.23 | |
2 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:11.47 | |
3 | 7 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:11.82 | |
4 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:14.48 | |
5 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:14.73 | |
6 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
7 | 361 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 1:16.15 | |
8 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:16.56 | |
9 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:21.17 | |
10 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:21.61 | |
11 | 20 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:22.60 | |
12 | 333 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:23.66 | |
13 | 381 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 1:26.83 | |
14 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:28.18 | |
15 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:28.96 | |
16 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:29.38 | |
17 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:31.79 | |
18 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:32.32 | |
19 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:34.54 | |
20 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:35.98 | |
21 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:37.05 | |
22 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:37.65 | |
23 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:38.33 | |
24 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:40.99 | |
25 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:41.34 | |
26 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:52.71 | |
27 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:53.69 | |
28 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
29 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | ||
30 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | ||
31 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | ||
32 | 376 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Vestjysk Autodele |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:01.96 | |
2 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:03.74 | |
3 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:08.81 | |
4 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:09.69 | |
5 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:10.94 | |
6 | 269 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 1:11.12 | |
7 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:11.32 | |
8 | 8 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:12.91 | |
9 | 377 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 25 m | 1:13.13 | |
10 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:13.36 | |
11 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:13.61 | |
12 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:14.54 | |
13 | 186 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:19.84 | |
14 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:21.67 | |
15 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:23.09 | |
16 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:25.60 | |
17 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:25.86 | |
18 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:28.00 | |
19 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:32.31 | |
20 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:32.82 | |
21 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 1:32.95 | |
22 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:37.19 | |
23 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:37.68 | |
24 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:39.79 | |
25 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:42.81 | |
26 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:42.96 | |
27 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:47.27 | |
28 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:55.92 | |
29 | 155 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
30 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | ||
31 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | ||
32 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | ||
33 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | ||
34 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Martinsen Revisionspart. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:17.21 | |
2 | 109 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:18.85 | |
3 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:19.12 | |
4 | 91 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:20.26 | |
5 | 277 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 1:20.29 | |
6 | 77 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:20.57 | |
7 | 365 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:20.69 | |
8 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:21.80 | |
9 | 266 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:22.17 | |
10 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:23.49 | |
11 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:24.77 | |
12 | 315 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:25.22 | |
13 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:25.59 | |
14 | 411 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:26.33 | |
15 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 1:26.73 | |
16 | 322 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:27.02 | |
17 | 79 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:27.14 | |
18 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:27.83 | |
19 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:29.49 | |
20 | 94 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:30.35 | |
21 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 1:30.51 | |
22 | 93 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:30.74 | |
23 | 103 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:32.85 | |
24 | 220 | Damgaard Laura | 2002 | VEJLE | 0248AV | 25 m | 1:33.05 | |
25 | 272 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:33.26 | |
26 | 150 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:33.32 | |
27 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:34.65 | |
28 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:35.50 | |
29 | 1 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:36.04 | |
30 | 101 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:36.52 | |
31 | 19 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:37.17 | |
32 | 265 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:37.36 | |
33 | 412 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:38.30 | |
34 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 1:38.35 | |
35 | 48 | Jensen Marie | 2005 | ESBJERG | 0516AO | 25 m | 1:38.44 | |
36 | 259 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:38.49 | |
37 | 98 | Mølby Michelle | 2004 | ESBJERG | 0484AH | 25 m | 1:38.52 | |
38 | 97 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:38.65 | |
39 | 5 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:39.50 | |
40 | 124 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.63 | ||
41 | 291 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:42.74 | |
42 | 280 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:42.77 | |
43 | 321 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:42.77 | |
44 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:42.83 | |
45 | 9 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:43.84 | |
46 | 295 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:44.08 | |
47 | 14 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:44.23 | |
48 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:44.93 | |
49 | 420 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:46.37 | |
50 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:46.47 | |
51 | 303 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:46.66 | |
52 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:47.41 | |
53 | 309 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:47.64 | |
54 | 112 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.34 | ||
55 | 244 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:50.82 | |
56 | 415 | Londorf Sara | 2003 | SKANDERBOR | 0304BE | 25 m | 1:51.32 | |
57 | 217 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:53.65 | |
58 | 421 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:53.83 | |
59 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:54.59 | |
60 | 187 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 1:54.81 | |
61 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:55.19 | |
62 | 323 | Vasegaard Mathilde | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:56.11 | ||
63 | 262 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:56.71 | |
64 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 1:57.21 | |
65 | 114 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:57.67 | |
66 | 172 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:57.86 | |
67 | 310 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:59.39 | ||
68 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:59.90 | |
69 | 318 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:59.95 | ||
70 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:00.16 | |
71 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 2:01.86 | |
72 | 193 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:02.06 | |
73 | 168 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:03.71 | |
74 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 2:04.99 | ||
75 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 2:07.59 | |
76 | 312 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 2:10.38 | |
77 | 43 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 2:17.56 | |
78 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 2:17.56 | |
79 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:18.38 | |
80 | 246 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 2:20.28 | |
81 | 204 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 2:23.09 | |
82 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 2:25.00 | |
83 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 2:27.43 | |
84 | 61 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 2:37.13 | |
85 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 2:45.60 | |
86 | 242 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | ||
87 | 298 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | ||
88 | 414 | Londorf Julie | 2003 | SKANDERBOR | 0314BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Falck Danmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:10.52 | |
2 | 115 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:11.06 | |
3 | 267 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:11.45 | |
4 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:13.53 | |
5 | 78 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:13.61 | |
6 | 363 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 1:16.55 | |
7 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:16.72 | |
8 | 380 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 25 m | 1:16.83 | |
9 | 362 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:17.40 | |
10 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:17.78 | |
11 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 1:18.02 | |
12 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:20.64 | |
13 | 21 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 1:20.71 | |
14 | 287 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 25 m | 1:22.37 | |
15 | 140 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:22.99 | |
16 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:24.26 | |
17 | 263 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:25.59 | |
18 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:26.19 | |
19 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:26.24 | |
20 | 250 | Panduro Eik | 1998 | VEJLE | 9843AK | 25 m | 1:27.64 | |
21 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:27.80 | |
22 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:29.80 | |
23 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:31.19 | |
24 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 1:32.54 | |
25 | 200 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:33.01 | |
26 | 17 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:33.36 | |
27 | 379 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 25 m | 1:33.81 | |
28 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:34.05 | |
29 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:34.57 | ||
30 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:35.27 | |
31 | 189 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:36.64 | |
32 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 1:36.94 | |
33 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:39.75 | |
34 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:40.53 | |
35 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:41.22 | |
36 | 285 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:41.33 | |
37 | 136 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:43.17 | |
38 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 1:43.79 | |
39 | 16 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:43.87 | |
40 | 153 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:45.42 | |
41 | 62 | Skouboe Jonas Becker | 2005 | ESBJERG | 0529AE | 25 m | 1:45.45 | |
42 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:46.19 | |
43 | 165 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:48.04 | |
44 | 38 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:49.58 | |
45 | 301 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:51.23 | ||
46 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 1:51.36 | |
47 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:51.65 | |
48 | 158 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:51.87 | |
49 | 39 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:51.96 | |
50 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:52.05 | |
51 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:52.07 | |
52 | 419 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:53.31 | |
53 | 190 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:56.56 | |
54 | 156 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:58.33 | |
55 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:59.49 | |
56 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:01.17 | |
57 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 2:02.33 | |
58 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 2:02.40 | |
59 | 232 | Jensen Tobias Sjørup | 2006 | VEJLE | 0671AE | 25 m | 2:02.45 | |
60 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 2:03.84 | |
61 | 311 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 25 m | 2:04.29 | ||
62 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:05.02 | |
63 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 2:06.29 | |
64 | 2 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 2:10.42 | |
65 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 2:14.68 | |
66 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 2:16.00 | |
67 | 230 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 2:16.51 | |
68 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | 2:17.94 | |
69 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:19.83 | |
70 | 59 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 2:33.96 | |
71 | 191 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:38.57 | |
72 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | ||
73 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | ||
74 | 45 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 25 m | |||
75 | 125 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
76 | 164 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
77 | 169 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | ||
78 | 218 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | ||
79 | 228 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | ||
80 | 247 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | ||
81 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | ||
82 | 286 | Lauritsen Peter Sindberg | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
83 | 292 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | ||
84 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
85 | 305 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
86 | 306 | Schulz Anders | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Lund Skilte |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 32.90 | |
2 | 108 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 33.46 | |
3 | 86 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 34.17 | |
4 | 85 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 34.22 | |
5 | 361 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 34.76 | |
6 | 160 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 35.67 | |
7 | 130 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 35.75 | |
8 | 328 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 35.87 | |
9 | 83 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 35.98 | |
10 | 378 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 36.11 | |
11 | 175 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 36.12 | |
12 | 293 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 36.32 | |
13 | 326 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 36.35 | |
14 | 90 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 36.57 | |
15 | 120 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 36.61 | |
16 | 177 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 36.86 | |
17 | 336 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 36.90 | |
18 | 337 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 37.06 | |
19 | 89 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 37.12 | |
20 | 181 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 37.28 | |
21 | 284 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 37.34 | |
22 | 416 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 37.44 | |
23 | 320 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 37.64 | |
24 | 374 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | DELTA | 0276AR | 25 m | 37.71 | |
25 | 360 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 37.75 | |
26 | 248 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 38.20 | |
27 | 327 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 39.30 | |
28 | 182 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 39.44 | |
29 | 13 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 39.55 | |
30 | 102 | Pedersen Hanya | 2003 | ESBJERG | 0376BB | 25 m | 39.59 | |
31 | 100 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 39.65 | |
32 | 409 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 39.72 | |
33 | 126 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 39.81 | |
34 | 413 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 40.06 | |
35 | 99 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 40.17 | |
36 | 11 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 40.33 | |
37 | 335 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 40.35 | |
38 | 339 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 40.43 | |
39 | 65 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 40.78 | |
40 | 88 | Lykke Jasmin | 2002 | ESBJERG | 0216AP | 25 m | 41.20 | |
41 | 127 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 41.46 | |
42 | 113 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 41.51 | ||
43 | 338 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 25 m | 41.67 | |
44 | 235 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 41.72 | |
45 | 104 | Rothgordt Isabell | 2005 | ESBJERG | 0594AD | 25 m | 41.90 | |
46 | 426 | Bro Carina | 2001 | ESBJERG | 0172AP | 25 m | 41.91 | |
47 | 87 | Knigge Tenna | 2001 | ESBJERG | 0158AO | 25 m | 41.93 | |
48 | 42 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 42.59 | |
49 | 194 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 42.92 | |
50 | 296 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 43.19 | |
51 | 307 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 43.49 | |
52 | 324 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 25 m | 43.76 | ||
53 | 418 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 43.93 | |
54 | 180 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 44.21 | |
55 | 372 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 44.92 | |
56 | 300 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | 45.57 | ||
57 | 198 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 45.69 | |
58 | 55 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 45.95 | |
59 | 330 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 46.24 | |
60 | 234 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 46.32 | |
61 | 424 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 46.32 | |
62 | 66 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 47.02 | |
63 | 9 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 48.27 | |
64 | 50 | Kristensen Julie Bjerre | 2004 | ESBJERG | 0448AQ | 25 m | 48.80 | |
65 | 227 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 48.93 | |
66 | 56 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 51.81 | |
67 | 51 | Linnet Cecilie | 2005 | ESBJERG | 0514AI | 25 m | 52.07 | |
68 | 61 | Sand Ea | 2005 | ESBJERG | 0528AN | 25 m | 52.21 | |
69 | 44 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 52.93 | |
70 | 239 | Kjær Cecilie Erbo | 2006 | VEJLE | 0688AD | 25 m | 53.45 | |
71 | 231 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 54.10 | |
72 | 57 | Nielsen Anne-Kathrine | 2007 | ESBJERG | 0752AG | 25 m | 54.74 | |
73 | 185 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 54.97 | |
74 | 58 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 55.09 | |
75 | 319 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 25 m | 55.62 | ||
76 | 254 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 57.57 | |
77 | 43 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 57.88 | |
78 | 221 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:03.18 | |
79 | 224 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | ||
80 | 253 | Raaberg Silje Anna | 2005 | VEJLE | 0586AU | 25 m | ||
81 | 256 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 32, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: City Optik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 29.47 | |
2 | 8 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 29.75 | |
3 | 276 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 30.14 | |
4 | 343 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 30.48 | |
5 | 80 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 30.82 | |
6 | 82 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 31.38 | |
7 | 346 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 31.39 | |
8 | 334 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.59 | |
9 | 417 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 33.27 | |
10 | 408 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 33.80 | |
11 | 84 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 34.74 | |
12 | 36 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 35.24 | |
13 | 195 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 35.34 | |
14 | 281 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 35.69 | |
15 | 28 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 36.32 | |
16 | 199 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 37.00 | |
17 | 10 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 37.03 | |
18 | 348 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 38.06 | |
19 | 118 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 38.60 | |
20 | 410 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 38.89 | |
21 | 117 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 38.95 | ||
22 | 33 | Nielsen Mathias Marbæk | 2004 | ESBJERG | 0435AE | 25 m | 39.28 | |
23 | 345 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 39.98 | |
24 | 197 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 40.01 | |
25 | 273 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 40.11 | |
26 | 24 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 40.28 | |
27 | 32 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 40.80 | |
28 | 192 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 41.18 | |
29 | 31 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 41.27 | |
30 | 139 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 41.56 | |
31 | 138 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 41.78 | |
32 | 30 | Lyngesen Sune | 2003 | ESBJERG | 0377AI | 25 m | 42.20 | |
33 | 35 | Pedersen Anton | 2003 | ESBJERG | 0367AO | 25 m | 42.47 | |
34 | 331 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 42.52 | |
35 | 241 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 42.95 | |
36 | 223 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 43.12 | |
37 | 205 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 43.18 | |
38 | 341 | Kristiansen Nicholas | 2004 | SØNDERBORG | 0485AH | 25 m | 43.37 | |
39 | 251 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 43.43 | |
40 | 370 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 43.48 | |
41 | 34 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 43.93 | |
42 | 222 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 44.41 | |
43 | 245 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 44.42 | |
44 | 162 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 44.46 | |
45 | 344 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 25 m | 44.68 | |
46 | 16 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 44.71 | |
47 | 329 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 44.97 | |
48 | 46 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 45.19 | |
49 | 49 | Kjær Andreas Reffsøe | 2005 | ESBJERG | 0543AF | 25 m | 45.44 | |
50 | 3 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 46.57 | |
51 | 29 | Lau Esben Breum | 2003 | ESBJERG | 0323AL | 25 m | 46.97 | |
52 | 40 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 47.11 | |
53 | 249 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 47.21 | |
54 | 260 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 47.63 | |
55 | 176 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 48.35 | |
56 | 41 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 48.82 | |
57 | 26 | Heeb Jakob | 2001 | ESBJERG | 0141AR | 25 m | 49.86 | |
58 | 53 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 49.91 | |
59 | 243 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 49.99 | |
60 | 406 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 50.39 | |
61 | 2 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 50.42 | |
62 | 54 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 50.88 | |
63 | 159 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 50.98 | |
64 | 225 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 51.42 | |
65 | 63 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 52.79 | |
66 | 226 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 54.17 | |
67 | 188 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 55.00 | |
68 | 237 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 57.81 | |
69 | 12 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 58.98 | |
70 | 59 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:05.07 | |
71 | 23 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | ||
72 | 45 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 25 m | |||
73 | 219 | Dalsgaard William Broe | 2005 | VEJLE | 0541AM | 25 m | ||
74 | 252 | Raaberg Frederik Kristian | 2004 | VEJLE | 0403AQ | 25 m | ||
75 | 255 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | ||
76 | 290 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | ||
77 | 302 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 33, 400m Medley Damer |
Sponsor: Niels Arne Hounisen Hold. |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 5:28.19 | |
2 | 268 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 5:28.44 | |
3 | 289 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 5:31.35 | |
4 | 288 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 5:35.99 | |
5 | 270 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 5:41.91 | |
6 | 371 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 5:43.44 | |
7 | 119 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 5:44.46 | |
8 | 161 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 5:48.85 | |
9 | 282 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 5:48.94 | |
10 | 278 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 5:54.53 | |
11 | 196 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 5:58.94 | |
12 | 92 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 6:00.12 | |
13 | 105 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 6:00.12 | |
14 | 106 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 6:00.12 | |
15 | 116 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 6:08.52 | |
16 | 96 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 6:10.12 | |
17 | 274 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 6:13.18 | |
18 | 123 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 6:25.66 | |
19 | 95 | Jacobsen Jasmina K. | 2003 | ESBJERG | 0322AK | 25 m | 6:32.68 | |
20 | 367 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 6:47.16 | |
21 | 174 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 7:00.03 | |
22 | 137 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 7:11.37 | |
23 | 151 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 7:35.26 | |
24 | 141 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | ||
25 | 154 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | ||
26 | 171 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 34, 400m Medley Herrer |
Sponsor: TK Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 5:09.27 | |
2 | 166 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 5:11.81 | |
3 | 128 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 5:20.00 | |
4 | 340 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 5:21.89 | |
5 | 332 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 5:22.10 | |
6 | 27 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 5:26.13 | |
7 | 264 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 5:34.34 | |
8 | 163 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 5:40.06 | |
9 | 317 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 5:41.40 | |
10 | 121 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 5:49.12 | |
11 | 203 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:55.33 | |
12 | 81 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 5:55.35 | |
13 | 275 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 6:06.83 | ||
14 | 110 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 6:10.67 | |
15 | 129 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 6:31.78 | |
16 | 122 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 6:33.77 | |
17 | 111 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 6:46.90 | |
18 | 25 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | ||
19 | 37 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | ||
20 | 152 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | ||
21 | 238 | Juul Mads | 1997 | VEJLE | 9731AQ | 25 m | ||
22 | 279 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 25 m | ||
23 | 297 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | ||
24 | 422 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: Tourupgaard Mink |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 261 | Vs Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 271 | Vs Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 283 | Vs Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 69 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 294 | Vs Mix 4 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
7 | 131 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 299 | Vs Mix 5 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 183 | Thisted 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:12.00 | ||
10 | 304 | Vs Mix 6 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 71 | Esbjerg 4 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:18.00 | ||
12 | 73 | Esbjerg 6 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 132 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 184 | Thisted 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 308 | Vs Mix 7 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 142 | Ringsted 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:20.31 | ||
17 | 70 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:22.00 | ||
18 | 210 | Kaptajn Ahabs Besætning | 0 | VEJLE | 25 m | 2:23.88 | ||
19 | 216 | Vejle Talents | 0 | VEJLE | 25 m | 2:23.88 | ||
20 | 68 | Esbjerg 10 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:28.00 | ||
21 | 75 | Esbjerg 8 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:29.00 | ||
22 | 133 | Hsc Mix 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 74 | Esbjerg 7 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:31.00 | ||
24 | 76 | Esbjerg 9 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:32.00 | ||
25 | 209 | Husk Streamline | 0 | VEJLE | 25 m | 2:40.99 | ||
26 | 72 | Esbjerg 5 | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:44.00 | ||
27 | 144 | Ringsted 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:45.90 | ||
28 | 207 | Farlige Fladfisk | 0 | VEJLE | 25 m | |||
29 | 212 | Kps Sprintmonstre | 0 | VEJLE | 25 m | |||
30 | 215 | Toms Svømmefabrik | 0 | VEJLE | 25 m | |||
31 | 353 | Erritsø 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
32 | 405 | Sksv Mix 3 | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | |||
33 | 423 | Deltaswim | 0 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Mix |
Sponsor: F10 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Vs Mix 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 3:58.00 | ||
2 | 67 | Esbjerg 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:59.99 | ||
3 | 143 | Ringsted 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 4:00.00 | ||
4 | 131 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:10.00 | ||
5 | 69 | Esbjerg 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:11.00 | ||
6 | 271 | Vs Mix 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:12.00 | ||
7 | 70 | Esbjerg 3 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:15.00 | ||
8 | 283 | Vs Mix 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:19.00 | ||
9 | 132 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:20.00 | ||
10 | 133 | Hsc Mix 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:35.00 | ||
11 | 134 | Hsc Mix 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:10.00 | ||
12 | 145 | Ringsted 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
13 | 354 | Erritsø 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
14 | 355 | Erritsø 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
15 | 356 | Delta 1 | 0 | DELTA | 25 m | |||
16 | 357 | Delta 2 | 0 | DELTA | 25 m | |||
17 | 358 | Delta 3 | 0 | DELTA | 25 m | |||
18 | 403 | Sksv Mix 1 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
19 | 404 | Sksv Mix 2 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 101, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Dancake |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Esbjerg Masters Grp. C | 161 | ESBJERG | 25 m | 1:50.86 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |
Løb 102, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Blue Water |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Esbjerg Masters Grp. C | 161 | ESBJERG | 25 m | 4:32.40 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 november 2016 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:19 |