2020-06-02   17:01:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ronneby Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_S
Gren 7, 50m Ryggsim Damer (ABC) 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 - 11 år 
52  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  40.16   
75  Seipp Selma  2005  SS DELFIN  AC6605  25 m  41.13   
16  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  42.42   
71  Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  50 m  43.66   
20  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  44.44   
67  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  46.60   
26  Briskog Nora  2006  KARLSHAMN  AA9806  25 m  48.45   
44  Auer Kajsa  2005  KARLSKRONA  AC1205  25 m  48.60   
74  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  50.46   
10  41  Argenius Selma  2006  KARLSKRONA  AC1806  25 m  53.44   
11  Gunnarsson Alva  2006  RONNEBY SS  AG2806  25 m  56.18   
12  35  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  1:04.48   
13  32  Håkansson Lea  2006  KARLSHAMN  AI6806  25 m  1:06.59   
14  29  Hansson Emma  2006  KARLSHAMN  AI7806  25 m  1:26.40   
15  Johnsson Maja  2006  RONNEBY SS  AK0406  25 m     
12 - 13 år 
58  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  33.90   
30  Holst Jonsson Isabel  2003  KARLSHAMN  AQ2203  25 m  37.61   
72  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  37.97   
36  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  40.90   
15  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  41.93   
37  Olsson Maja  2003  KARLSHAMN  AB3603  25 m  41.97   
48  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  43.75   
42  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  45.75   
28  Hallberg Freja  2003  KARLSHAMN  AB2203  25 m  46.39   
10  46  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  47.79   
11  13  Kroon Alice  2004  RONNEBY SS  BI6404  25 m  49.31   
12  27  Dahl Elin  2003  KARLSHAMN  AX8403  25 m  51.87   
14 - 99 år 
62  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  33.63   
54  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  34.78   
59  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  35.88   
25  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  36.44   
53  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  37.35   
49  Holm Trulsa  2001  KARLSKRONA  BG2601  25 m  37.52   
57  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  38.42   
55  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  40.58   
56  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  41.08   
10  34  Karlsson Ida  2002  KARLSHAMN  BC8202  25 m  41.28   
11  11  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  42.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  07 september 2016 
Licensierad till: Ronneby Simsällskap  Utskriftstid  18:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner