2020-03-28   22:59:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Gentofte Open 2016 - Kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

29_S
Løb 29, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
401  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  25 m  1:58.55   
32  Hansen Marina Heller  1994  ALLERØD  9404AL  25 m  1:59.83   
34  Howardsen Maj  1997  ALLERØD  9798AD  25 m  2:00.45   
132  Gram Freja  1999  GLADSAXE  9962AL  25 m  2:01.85   
441  Svendsen Julie Krøyer  2002  KVIK  0222AA  25 m  2:04.44   
50  Duus Lisa Steen  1997  BIRKERØD  9764AI  25 m  2:05.01   
381  Atkins Phoebe Linde  2000  KVIK  0058AA  25 m  2:05.36   
444  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  2:06.37   
29  Gaarde-Hansen Anne Huse  1999  ALLERØD  9998AB  25 m  2:07.72   
10  27  Bentin Lise-Lotte Larsen  1997  ALLERØD  9724AA  25 m  2:08.35   
11  463  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:08.66   
12  217  Stentved Marie-Louise  2000  HERLEV  0024AJ  25 m  2:08.69   
13  206  Jensen Cecilie F.  1998  HERLEV  9862AH  25 m  2:08.81   
14  30  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  2:09.77   
15  458  Falbe-Hansen Emilie  1999  GENTOFTE  9962AD  25 m  2:10.27   
16  361  Petri Frederikke  2001  SØLLERØD  0168AH  25 m  2:11.64   
17  365  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  25 m  2:11.85   
18  150  Olsen Eva  2000  GLADSAXE  0094AM  25 m  2:11.89   
19  335  Mortensen Jessica Yu  2000  LYNGBY  0072AG  25 m  2:12.08   
20  139  Hørlykke Emilie  1998  GLADSAXE  9886BD  25 m  2:12.19   
21  69  Andersen Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  25 m  2:12.52   
22  460  Madsen Sif Nikoline  2001  GENTOFTE  0122AQ  25 m  2:12.53   
23  76  Lynæs Louise  1997  HOLBÆK  9782AQ  25 m  2:12.99   
24  147  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  25 m  2:13.03   
25  134  Hansen Cassandra L. L.  2002  GLADSAXE  0226AM  25 m  2:13.23   
26  126  Bierre Victoria  2000  GLADSAXE  0022AS  25 m  2:13.45   
27  465  Petersen Bjørk Nelsing  2002  GENTOFTE  0264AE  25 m  2:14.18   
28  462  Munch-Menzer Maria  2001  GENTOFTE  0132AG  25 m  2:14.77   
29  456  Andresen Josefine Søgaard  2000  GENTOFTE  0008AO  25 m  2:16.61   
30  37  Larsen Karina Garne  2000  ALLERØD  0068AH  25 m  2:16.84   
31  415  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  25 m  2:16.91   
32  336  Nielsen Katrine Brandt  2002  LYNGBY  0284AE  25 m  2:16.93   
33  148  Mortensen Michelle  2002  GLADSAXE  0274AH  25 m  2:17.00   
34  141  Larsen Kamilla  1996  GLADSAXE  9636AQ  25 m  2:18.04   
35  79  Nielsen Nikoline  2001  HOLBÆK  0102AJ  25 m  2:18.82   
36  103  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  25 m  2:19.34   
37  344  Sperling Claudia  2002  LYNGBY  0222AL  25 m  2:19.65   
38  349  Vølund Olivia Olivarius  2002  LYNGBY  0278AD  25 m  2:20.70   
39  44  Taylor Camilla  2000  ALLERØD  0082AA  25 m  2:21.24   
40  60  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  2:21.39   
41  144  Leth Victoria  2002  GLADSAXE  0236AO  25 m  2:22.04   
42  355  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD  0244AQ  25 m  2:23.38   
43  313  Biltoft-Jensen Nikoline  2001  LYNGBY  0166AM  25 m  2:23.58   
44  325  Jacobsen Maria Borre  2001  LYNGBY  0166AR  25 m  2:24.21   
45  104  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  25 m  2:25.72   
46  337  Padborg Ida Gelineck  2002  LYNGBY  0226AE  25 m  2:27.55   
47  356  Hansen Amalie Harplod  2001  SØLLERØD  0104BC  25 m  2:36.58   
48  111  Rasmussen Carolina Sahl  2001  FARUM  0126AB  25 m  3:16.14   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.00  Udskriftsdato  13 september 2016 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  21:26 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark