2020-03-28   22:54:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Gentofte Open 2016 - Kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

54_S
Løb 54, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Olesen Marcus  1995  FARUM  9531AC  25 m  54.79   
149  Olsen Anton  1998  GLADSAXE  9871AE  25 m  54.88   
58  Paulsen Frederik Dalhøj  1998  BIRKERØD  9833AK  25 m  55.24   
66  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  55.84   
422  Nielsen Marc Bach  1994  KVIK  9495AG  25 m  56.00   
384  Bragason Johan  1999  KVIK  9959AB  25 m  56.25   
125  Berding Jonas Vibsig  1996  GLADSAXE  9693AA  25 m  56.56   
442  Svendsen Marcus Krøyer  1997  KVIK  9787AB  25 m  56.80   
91  Bech Thomas  1998  FARUM  9857AM  25 m  57.20   
10  418  Meng Oliver Marcus  1997  KVIK  9731AM  25 m  57.22   
11  391  Galving Frederik  1998  KVIK  9897AC  25 m  57.41   
12  25  Andersen Anton Borring  1999  ALLERØD  9919AD  25 m  58.43   
13  93  Christian Daniel  1998  FARUM  9829AJ  25 m  58.74   
14  33  Henriksen Emil Engels  1999  ALLERØD  9937AD  25 m  59.52   
15  443  Svendsen Simon Krøyer  1999  KVIK  9961AA  25 m  1:00.66   
16  138  Hyllested Jonas  1999  GLADSAXE  9955AB  25 m  1:00.98   
17  127  Christoffersen William  2001  GLADSAXE  0147AF  25 m  1:01.74   
18  398  Hedegaard Emil  1999  KVIK  9905AA  25 m  1:01.85   
19  220  Weilguny August  2001  HERLEV  0131AF  25 m  1:01.96   
20  213  Lund Felix  2001  HERLEV  0123AM  25 m  1:02.10   
21  152  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  25 m  1:02.72   
22  468  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  1:02.78   
23  72  Henriksen Mikkel  1999  HOLBÆK  9975AJ  25 m  1:03.23   
24  143  Lehn-Schiøler William  2000  GLADSAXE  0073AF  25 m  1:03.39   
25  116  Skovrup Lasse Kriegel  1998  FARUM  9861AK  25 m  1:03.73   
26  210  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  1:03.80   
27  28  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  1:04.52   
28  59  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  1:05.14   
29  272  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  1:05.14   
30  52  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD  9967AD  25 m  1:05.35   
31  128  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  25 m  1:05.86   
32  65  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  1:06.49   
33  61  Røgind Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  1:06.65   
34  278  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  1:06.66   
35  417  Meng Lucas Alexander  2000  KVIK  0003AC  25 m  1:06.85   
36  73  Jøker Karl-Emil  1997  HOLBÆK  9759AF  25 m  1:06.90   
37  35  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  1:07.47   
38  26  Ballerini André Goldberg  1999  ALLERØD  9955AI  25 m  1:07.98   
39  227  Becktor August  2001  GENTOFTE  0159AE  25 m  1:08.29   
40  83  Tholle Gorm Topp  2001  HOLBÆK  0151AD  25 m  1:08.87   
41  364  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  25 m  1:08.96   
42  31  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  1:09.95   
43  Almeborg Nikolaj  2000  RØNNE  0097AN  25 m  1:10.09   
44  55  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  1:10.18   
45  360  Nørskov Mathias  2001  SØLLERØD  0145AN  25 m  1:10.60   
46  41  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  1:10.86   
47  Christiansen Karl  2000  RØNNE  0067AN  25 m  1:12.13   
48  74  Kristiansen William  2001  HOLBÆK  0129AC  25 m  1:13.16   
49  378  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  25 m  1:13.16   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.00  Udskriftsdato  13 september 2016 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  21:26 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark