Ohjelma DM/JDM(25m)-kortbana
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 35, 200m Frisim Damer Senior |
Distriktrekord Seniorer: Sarah Sjöström 1:52.26 2013-08-07 |
Distriktrekord Juniorer: Sarah Sjöström 1:52.26 2013-08-07 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:50.78 2014-12-07 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 1:52.26 2013-08-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 149 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 2:04.05 | |
2 | 285 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | VÄSBY SS | AO4699 | 25 m | 2:06.50 | |
3 | 184 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:08.04 | |
4 | 170 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:08.74 | |
5 | 84 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:09.45 | |
6 | 280 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:09.52 | |
7 | 35 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 2:10.02 | |
8 | 154 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:10.09 | |
9 | 150 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:10.17 | |
10 | 123 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 2:11.24 | |
11 | 208 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 25 m | 2:11.46 | |
12 | 191 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:11.50 | |
13 | 37 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 2:11.71 | |
14 | 87 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:11.97 | |
15 | 199 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:11.97 | |
16 | 286 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:12.17 | |
17 | 334 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 2:12.31 | |
18 | 205 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 2:12.50 | |
19 | 353 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | BB5497 | 25 m | 2:12.54 | |
20 | 305 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:13.65 | |
21 | 233 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 2:14.43 | |
22 | 220 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:14.90 | |
23 | 279 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 2:15.04 | |
24 | 348 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 25 m | 2:15.56 | |
25 | 304 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:16.30 | |
26 | 146 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 2:16.62 | |
27 | 370 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 2:16.67 | |
28 | 85 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:18.37 | |
29 | 258 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:18.73 | |
30 | 126 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 2:19.27 | |
31 | 195 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 2:20.57 | |
32 | 246 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 2:20.76 | |
33 | 5 | Weuro Olivia | 2002 | IFK SÅ | 02A822 | 25 m | 2:12.34 | EXT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 14 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:04 |