2019-11-18   19:32:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åss Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Förmiddag

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  ÅSS RACE    Utskriftsdatum  01 oktober 2016   
  Tävlingsort  Ulricehamn    Utskriftstid  12:18   
  Arrangör  Åsundens Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 oktober 2016         
 
 
 
Gren 7, 25m Ryggsim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
229  Sara Avdic  2006  AY0806  S 02    25m  22.34 
223  Maria Tereza Malnar  2007    ÅSUNDEN    25m   
23  Ida Holmesund  2006  BB7206  ELFSBORG    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
213  Hilma Liljedahl  2006  AX1206  ANDERSTORP    25m   
Lovis Johansson-Magnusson  2007  AI3207  ANDERSTORP    25m  32.31 
76  Nova Ankarin  2007  AF0407  SK GÖTENE    25m  30.82 
189  Elsa Clark  2007  AB0607  ÅSUNDEN    25m  31.24 
171  Elsa Rohman  2009  AA2409  STRÖMSTAD    25m   
               

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Tilda Nygren  2007  AF9607  ELFSBORG    25m  28.10 
80  Ebba Öjersson  2008  AA7408  SK GÖTENE    25m  26.67 
62  Hilda Källström  2006  AO3606  FALKÖPING    25m  24.66 
200  Alma Haknert  2007  AH1807  SK ALINGSÅ    25m  25.71 
152  Sara Markevind  2006  AD7206  SKÖVDE SS    25m  26.71 
55  Elsa Florén  2007  AL6807  FALKÖPING    25m  30.81 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Elvira Abrahamsson  2007  AM3407  ELFSBORG    25m  24.46 
58  Clara Jonsson  2006  AD3406  FALKÖPING    25m  24.19 
192  Natalie Krüger  2006  AC1606  ÅSUNDEN    25m  23.92 
28  Ellen Johansson  2008  AB6208  ELFSBORG    25m  23.94 
57  Felicia Jansson  2007  AA3407  FALKÖPING    25m  24.33 
211  Freja Simonsson  2006  AK9606  STRÖMSTAD    25m  24.50 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
78  Kerstin Landahl  2008  AA3608  SK GÖTENE    25m  23.79 
197  Daniela Borg  2007  AF6607  SK ALINGSÅ    25m  23.40 
65  Lova Samuelsson  2006  AB6606  FALKÖPING    25m  23.08 
178  Enna Karanovic  2006  AM8206  SVENLJUNGA    25m  23.26 
17  Tova Figas  2006  AD6806  ELFSBORG    25m  23.75 
37  Annie Nygren  2006  AJ0806  ELFSBORG    25m  23.85 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
92  Esther Olsson  2008  AA7608  MARIESTAD    25m  22.76 
15  Edith Einarsson  2006  AD1606  ELFSBORG    25m  22.61 
115  Elsa Jelvestam Petersson  2007  AM0207  S 02    25m  22.19 
18  Emmy Fjeld  2006  AE6806  ELFSBORG    25m  22.60 
170  Alva Rohman  2007  AC7807  STRÖMSTAD    25m  22.62 
10  Alma Berge Kleber  2006  AD0606  ELFSBORG    25m  22.95 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Hilda Hou Vasiiliagou  2006  AM3606  ELFSBORG    25m  21.70 
40  Nellie Siversjö  2006  BA6806  ELFSBORG    25m  20.98 
22  Agnes Holmblad  2006  AA5206  ELFSBORG    25m  17.82 
112  Ida Franzén  2006  AM0606  S 02    25m  19.90 
129  Saga Sillerström  2006  AO2606  S 02    25m  21.66 
199  Ella Flyckt  2007  AH7607  SK ALINGSÅ    25m  22.03 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  01 oktober 2016 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  12:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner