2019-11-15   06:05:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åss Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Förmiddag

3_S
Gren 3, 25m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
22  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  15.78   
24  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  17.40   
199  Flyckt Ella  2007  SK ALINGSÅ  AH7607  25 m  17.87   
170  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  18.01   
18  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  18.05   
58  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  18.14   
112  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  18.15   
28  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  18.86   
Andersson Wilma  2006  ELFSBORG  AV6606  25 m  19.06   
10  178  Karanovic Enna  2006  SVENLJUNGA  AM8206  25 m  19.06   
11  10  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  19.14   
12  40  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  19.18   
13  129  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  19.29   
14  115  Jelvestam Petersson Elsa  2007  S 02  AM0207  25 m  19.84   
15  37  Nygren Annie  2006  ELFSBORG  AJ0806  25 m  20.01   
16  43  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  20.25   
17  78  Landahl Kerstin  2008  SK GÖTENE  AA3608  25 m  20.35   
18  211  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AK9606  25 m  20.58   
19  57  Jansson Felicia  2007  FALKÖPING  AA3407  25 m  21.20   
20  192  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  25 m  21.26   
21  38  Nygren Tilda  2007  ELFSBORG  AF9607  25 m  21.36   
22  23  Holmesund Ida  2006  ELFSBORG  BB7206  25 m  21.48   
23  189  Clark Elsa  2007  ÅSUNDEN  AB0607  25 m  21.53   
24  15  Einarsson Edith  2006  ELFSBORG  AD1606  25 m  21.54   
25  92  Olsson Esther  2008  MARIESTAD  AA7608  25 m  21.54   
26  200  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  21.73   
27  65  Samuelsson Lova  2006  FALKÖPING  AB6606  25 m  21.92   
28  62  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  25 m  21.96   
29  17  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  22.06   
30  152  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  22.63   
31  197  Borg Daniela  2007  SK ALINGSÅ  AF6607  25 m  23.31   
32  55  Florén Elsa  2007  FALKÖPING  AL6807  25 m  24.06   
33  80  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  25.49   
34  76  Ankarin Nova  2007  SK GÖTENE  AF0407  25 m  27.09   
35  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  28.98   
36  171  Rohman Elsa  2009  STRÖMSTAD  AA2409  25 m  36.07   
37  Abrahamsson Elvira  2007  ELFSBORG  AM3407  25 m     
38  175  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m     
39  213  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m     
40  229  Avdic Sara  2006  S 02  AY0806  25 m  20.02  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  29 september 2016 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  09:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner