Program for Ã…ss Race
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Eftermiddag
Gren 24, 100m Medley Herrar A-I |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 104 | Bohlin Noel | 2003 | S 02 | AM4903 | 25 m | 1:24.19 | |
2 | 143 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | AK2902 | 25 m | 1:24.22 | |
3 | 109 | Cicmil Alexandar | 2004 | S 02 | AK6704 | 25 m | 1:25.80 | |
4 | 193 | Saarela Elias | 2002 | ÅSUNDEN | AU4502 | 25 m | 1:25.94 | |
5 | 212 | Macmillan Skoglund Charlie | 2004 | Gjøvik SK | 25 m | 1:26.19 | ||
6 | 121 | Nilsson Robin | 2002 | S 02 | AB4902 | 25 m | 1:26.95 | |
7 | 106 | Bränholm Jack | 2003 | S 02 | AQ6503 | 25 m | 1:27.04 | |
8 | 130 | Sköld Olle | 2004 | S 02 | AR6904 | 25 m | 1:27.89 | |
9 | 145 | Helgesson Isak | 2003 | SKÖVDE SS | AF0103 | 25 m | 1:28.32 | |
10 | 216 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | AJ6502 | 25 m | 1:29.64 | |
11 | 108 | Cederqvist Peter | 2003 | S 02 | AL0503 | 25 m | 1:29.90 | |
12 | 5 | Seppälä Ville | 2004 | ANDERSTORP | AO0304 | 25 m | 1:29.96 | |
13 | 149 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | AM9903 | 25 m | 1:30.47 | |
14 | 14 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | AG5305 | 25 m | 1:31.60 | |
15 | 34 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | AB1505 | 25 m | 1:31.88 | |
16 | 94 | Silow Alvin | 2005 | MARIESTAD | AF0905 | 25 m | 1:32.80 | |
17 | 120 | Majed Danier | 2003 | S 02 | AQ1703 | 25 m | 1:33.87 | |
18 | 142 | Bråneke Philip | 2004 | SKÖVDE SS | AI6304 | 25 m | 1:36.04 | |
19 | 11 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | AG0106 | 25 m | 1:38.02 | |
20 | 30 | Johansson Fredddie | 2005 | ELFSBORG | AG4305 | 25 m | 1:41.01 | |
21 | 31 | Johansson Isac | 2006 | ELFSBORG | AH5306 | 25 m | 1:45.34 | |
22 | 123 | Olofsson Lukas | 2006 | S 02 | AM8106 | 25 m | 1:46.25 | |
23 | 203 | Karlsson Melvin | 2006 | SK ALINGSÅ | AB5906 | 25 m | 1:47.69 | |
24 | 21 | Hoff Filip | 2005 | ELFSBORG | AI8505 | 25 m | 1:48.50 | |
25 | 215 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | AA6107 | 25 m | 1:53.03 | |
26 | 60 | Jonsson Victor | 2006 | FALKÖPING | AB5706 | 25 m | 1:55.30 | |
27 | 9 | Askengren Stråhle Max | 2006 | ELFSBORG | AF9906 | 25 m | 2:01.96 | |
28 | 13 | Chen Henrik | 2005 | ELFSBORG | AD5505 | 25 m | ||
29 | 16 | Figas Jesper | 2003 | ELFSBORG | AH5303 | 25 m | ||
30 | 64 | Ljus Gabriel | 2004 | FALKÖPING | AH2304 | 25 m | ||
31 | 79 | Lövgren Fabian | 2005 | SK GÖTENE | AJ7305 | 25 m | ||
32 | 84 | Christiansson Gustav | 2001 | MARIESTAD | AX5701 | 25 m | ||
33 | 95 | Ståhlberg Victor | 2004 | MARIESTAD | AS6904 | 25 m | ||
34 | 102 | Andersson Benedet Roque | 2004 | S 02 | AP3104 | 25 m | ||
35 | 125 | Rowland John Andrew | 2003 | S 02 | AY1503 | 25 m | ||
36 | 144 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | AX6303 | 25 m | ||
37 | 156 | Selmosson Rasmus | 2005 | SKÖVDE SS | AK1905 | 25 m | ||
38 | 188 | Carlbom Ludvig | 2002 | ÅSUNDEN | AV5902 | 25 m | ||
39 | 198 | Caspersen Andreas | 2007 | SK ALINGSÅ | AD0707 | 25 m | ||
40 | 206 | Sandwall Oscar | 2006 | SK ALINGSÅ | AC5106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 29 september 2016 |
Licensierad till: Åsundens Simsällskap | Utskriftstid | 09:04 |