Ohjelma Martti Ollgren-Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Lähtölista Laji 23
|
Kilpailu |
Martti Ollgren-Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:16 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 23, 200m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ella Happonen |
2003 |
03A988 |
HäUS |
|
25m |
|
|
4 |
Piitu Perkola |
2006 |
06A035 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Enni Määttä |
1999 |
99A335 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Peuraniemi |
2002 |
02B265 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Eeva Toroi |
2005 |
05A230 |
Ui Ta |
|
50m |
3:45.84 |
3:41.84 |
3 |
Ida Töyrylä |
2004 |
04A450 |
Ui Ta |
|
25m |
3:32.61 |
3:32.61 |
4 |
Wilma Lassila |
2004 |
04A649 |
TaTU |
|
50m |
3:23.13 |
3:19.13 |
5 |
Nanna Tynkkynen |
2003 |
03A118 |
TaTU |
|
50m |
3:24.65 |
3:20.65 |
6 |
Susanna Uitto |
2004 |
04A404 |
Ui Ta |
|
50m |
3:40.65 |
3:36.65 |
7 |
Lotta Laine |
2003 |
03A604 |
HäUS |
|
25m |
|
|
8 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alisa Kajander |
2002 |
02B167 |
HäUS |
|
25m |
3:12.73 |
3:12.73 |
2 |
Kaisa Huttunen |
2002 |
02A434 |
Ui Ta |
|
50m |
3:02.70 |
2:58.70 |
3 |
Karolina Voiko |
2000 |
00A969 |
ÅSK |
|
50m |
2:59.34 |
2:55.34 |
4 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
Ui Ta |
|
50m |
2:54.71 |
2:50.71 |
5 |
Venla Mäkelä |
2003 |
03A964 |
HäUS |
|
50m |
2:58.51 |
2:54.51 |
6 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
50m |
3:01.39 |
2:57.39 |
7 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
3:06.00 |
3:02.00 |
8 |
Ranja Ruotoistenmäki |
2004 |
04A384 |
Ui Ta |
|
50m |
3:18.70 |
3:14.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
50m |
2:52.83 |
2:48.83 |
2 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
2:49.23 |
2:45.23 |
3 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
NoPy |
|
50m |
2:41.58 |
2:37.58 |
4 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
2:38.78 |
2:34.78 |
5 |
Viivi Hakamäki |
2002 |
02B053 |
HäUS |
|
50m |
2:39.78 |
2:35.78 |
6 |
Ilona Hjelt |
2002 |
02A375 |
JIlves |
|
25m |
2:39.24 |
2:39.24 |
7 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
50m |
2:49.75 |
2:45.75 |
8 |
Manja Lindell |
2004 |
04A084 |
ÅSK |
|
50m |
2:54.12 |
2:50.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Soile Auvinen |
2002 |
02A259 |
Ui Ta |
|
50m |
2:35.13 |
2:31.13 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iida Vallenius |
1999 |
99A655 |
ÅSK |
|
50m |
2:31.47 |
2:27.47 |
4 |
Aino Jussila |
2000 |
00A485 |
Ui Ta |
|
50m |
2:30.78 |
2:26.78 |
5 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
Ui Ta |
|
50m |
2:31.22 |
2:27.22 |
6 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
2:33.63 |
2:29.63 |
7 |
Elli-Kaisa Saarinen |
2001 |
01A680 |
VeUS |
|
50m |
2:34.99 |
2:30.99 |
8 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
2:35.90 |
2:31.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hilla Nieminen |
2001 |
01A109 |
Ui Ta |
|
25m |
2:24.32 |
2:24.32 |
2 |
Siiri Toiva |
2002 |
02A779 |
NoPy |
|
50m |
2:27.68 |
2:23.68 |
3 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
2:24.52 |
2:20.52 |
4 |
Nora Kosonen |
2001 |
01A255 |
TaTU |
|
50m |
2:21.32 |
2:17.32 |
5 |
Emilie Pärnänen |
2002 |
02A541 |
ÅSK |
|
25m |
2:20.28 |
2:20.28 |
6 |
Katariina Niemi |
2002 |
02A179 |
ÅSK |
|
25m |
2:22.86 |
2:22.86 |
7 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
2:27.93 |
2:23.93 |
8 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
50m |
2:30.05 |
2:26.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
ÅSK |
|
50m |
2:17.51 |
2:13.51 |
2 |
Emma Nieminen |
1996 |
96A009 |
Ui Ta |
|
25m |
2:11.47 |
2:11.47 |
3 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
Ui Ta |
|
50m |
2:13.96 |
2:09.96 |
4 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
99A073 |
TaTU |
|
25m |
2:05.62 |
2:05.62 |
5 |
Inka Aaltonen |
1999 |
99A228 |
Ui Ta |
|
50m |
2:11.47 |
2:07.47 |
6 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
Ui Ta |
|
25m |
2:10.35 |
2:10.35 |
7 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
Ui Ta |
|
50m |
2:17.18 |
2:13.18 |
8 |
Susanna Ellonen |
1999 |
99A781 |
TaTU |
|
25m |
2:13.67 |
2:13.67 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:16 |
|