2019-11-16   03:13:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Äldre 25m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 47
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Äldre    Utskriftsdatum  04 februari 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  18:53   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2017         
 
 
 
Gren 47, 50m Bröstsim F Jun  Finaler (5) 
NUSS-rekord: Klara Thormalm (1998) 32.96 
 
Beräknad start 08:33 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
546  Jennie Lundgren  2001  AG2401  HK SIM    25m  42.28 
35  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    50m  40.97 
344  Matilda Högberg-Klang  2000  AU3600  SKURU IK    25m  42.04 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Alice Almén  2001  AI0801  LASS    25m  40.78 
322  Sadaf Paktinat  2001  AV4801  S 02    25m  40.21 
278  Josefine Härdelin  2001  AF4601  NKK    25m  39.18 
456  Rebecca Zerne  2001  AS8401  SÖDERTÖRN    25m  38.95 
48  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  38.98 
543  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  39.64 
242  Alice Nordkvist  2000  AV8400  MARIESTAD    25m  40.42 
477  Astrid Mann  2001  AR3801  VÄRNAMO SS    25m  40.81 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
482  Wilma Rönnäng  1998  AV4898  VÄRNAMO SS    25m  38.73 
409  Tina Huslid  2000  AF0600  SÖDERTÄLJE    25m  38.21 
169  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  38.10 
89  Lisa Andersson  2001  BC0601  KALMAR SS    25m  37.28 
192  Matilda Torén  2001  AO1601  LIDKÖPING    25m  37.43 
481  Clara Rönnäng  2001  BM9801  VÄRNAMO SS    25m  38.12 
331  Alva Emardson  2001  BP6401  SK 1970    25m  38.45 
203  Johanna Gunnarsson  1999  BA5699  LASS    25m  38.74 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Elin Ristl  1999  AD1499  JÖNKÖPING    25m  36.75 
489  Emma Juneskog  1998  AU2298  VÄSTERVIK    25m  36.33 
225  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  35.57 
141  Linnea Dunberg  2000  AE8200  KUNGSBACKA    25m  34.65 
282  Tilde Malm  1999  AF8699  NKK    25m  35.20 
200  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  36.20 
10  Louise Johansson  1999  BF0299  ELFSBORG    25m  36.73 
101  Anna Sjölund  2000  AG8800  KALMAR SS    25m  37.11 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
569  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  34.41 
488  Thea Ekström  2001  AW5801  VÄSTERVIK    25m  34.27 
41  Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  33.85 
47  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    25m  33.46 
32  Nilla Atzmannstorfer  1998  AB6498  JÖNKÖPING    25m  33.72 
279  Ella Lindroth  2001  AE1201  NKK    25m  34.10 
552  Felicia Andersson  1997  AA2297  UDDEVALLA    25m  34.29 
555  Fanny Aronsson  2000  BE5400  UDDEVALLA    25m  34.53 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  04 februari 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  18:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner