2020-06-01   01:29:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Äldre 25m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3 lördag

Heatlista Gren 35
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Äldre    Utskriftsdatum  04 februari 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  14:36   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2017         
 
 
 
Gren 35, 100m Fjärilsim F Jun  Finaler (4) 
NUSS-rekord: Linda Knutsson (1985) 1:02.05 
 
Beräknad start 16:16 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
243  Ebba Olsson  2001  AM7201  MARIESTAD    25m  1:14.32 
214  Hilda Linné  2000  BG1800  LASS    25m  1:13.78 
567  Tilda Nilsson  2001  AW2601  UDDEVALLA    25m  1:12.68 
437  Emily Lamb  2000  BL0600  SÖDERTÖRN    25m  1:13.32 
438  Maya Lindhe  2000  BK3800  SÖDERTÖRN    25m  1:14.25 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
453  Eva Sigurdsson  2001  AC5601  SÖDERTÖRN    25m  1:11.48 
193  Alice Almén  2001  AI0801  LASS    25m  1:11.01 
279  Ella Lindroth  2001  AE1201  NKK    25m  1:10.56 
10  Louise Johansson  1999  BF0299  ELFSBORG    25m  1:09.95 
221  Felicia Smedbäck  2000  BL6600  LASS    25m  1:10.37 
303  Ida Lindblom  2001  BJ8201  SALA SS    25m  1:10.93 
220  Matilda Savén  2000  BI0400  LASS    25m  1:11.05 
169  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  1:11.53 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
356  Vera Emanuelsson Fransson  2001  AB7401  SKÖVDE SS    25m  1:09.63 
135  Malin Andersson  1999  AL0899  KUNGSBACKA    25m  1:08.87 
553  Hilda Andersson  1999  AM7699  UDDEVALLA    25m  1:07.57 
384  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  1:07.00 
364  Tuva Rosebrink  2001  AJ7601  SKÖVDE SS    25m  1:07.08 
30  Agnes Arberg  2001  AF6201  JÖNKÖPING    25m  1:08.23 
200  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  1:09.06 
149  Gina Hvarfvenius  1997  AY5297  KUNGSBACKA    25m  1:09.72 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Elin Thörner  1998  AI2298  KARLSTAD    25m  1:06.85 
114  Elvira Eklund-Ramböl  1997  AV5497  KARLSTAD    25m  1:06.56 
Linnéa Fahlberg  1998  AC5898  ELFSBORG    25m  1:05.09 
47  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    25m  1:03.39 
95  Ellen Lindeby  1999  AB9699  KALMAR SS    25m  1:04.93 
385  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  1:05.85 
101  Anna Sjölund  2000  AG8800  KALMAR SS    25m  1:06.62 
59  Emma Roos  1999  AB7899  JÖNKÖPING    25m  1:06.99 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  04 februari 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  14:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner