2020-06-01   01:06:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Äldre 25m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3 lördag

Heatlista Gren 38
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Äldre    Utskriftsdatum  04 februari 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  14:36   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2017         
 
 
 
Gren 38, 100m Bröstsim P Jun  Finaler (4) 
NUSS-rekord: Erik Dorch (1983) 1:03.26 
 
Beräknad start 16:44 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
504  Jonathan Holmberg  2000  AT1300  VÄSTERÅS    25m  1:20.08 
442  Andrea Musacchio  1999  AY6199  SÖDERTÖRN    25m  1:17.33 
428  Nikola Despotovic  1998  AW0798  SÖDERTÖRN    25m  1:15.58 
97  Alexander Loo  2001  AH7501  KALMAR SS    25m  1:16.77 
263  Viktor Sjöström  2001  AB2101  MASS    25m  1:17.56 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Sebastian Svensson  2001  AU3101  KUNGSBACKA    25m  1:15.08 
452  Adam Sehmi  2001  AG3301  SÖDERTÖRN    25m  1:12.88 
275  Axel Eriksson  1998  AM5598  NKK    25m  1:11.12 
425  Markus Charlton  2001  AD7701  SÖDERTÖRN    25m  1:10.77 
60  Ishak Sabic  1999  AI9999  JÖNKÖPING    25m  1:10.80 
302  Joel Larsson  2001  AP9301  SALA SS    25m  1:11.90 
298  Isak Brundin  2000  AJ8100  SALA SS    25m  1:15.06 
545  Vilmer Jansson  2000  AI2100  HK SIM    25m  1:15.35 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
204  Gustav Henell  1999  AG1399  LASS    25m  1:10.50 
367  Anton Svensson  2001  AR6701  SKÖVDE SS    25m  1:09.84 
Jonathan Arvidsson  2000  AE1900  ELFSBORG    25m  1:08.43 
122  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    25m  1:08.02 
126  Johan Rydahl  2001  AF4901  KARLSTAD    25m  1:08.14 
38  Filip Egelrud  2000  AC4900  JÖNKÖPING    25m  1:09.82 
140  Hampus Dahlgren  2001  AG7501  KUNGSBACKA    25m  1:09.92 
90  Anton Arvidsson  2000  AV6500  KALMAR SS    25m  1:10.71 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
139  Anton Dahlgren  1999  AM4999  KUNGSBACKA    25m  1:07.13 
493  Edvin Torlakovic  2001  AG5301  VÄSTERVIK    25m  1:06.43 
215  Simon Linnér  1999  AE1999  LASS    25m  1:05.11 
183  Teodor Widerberg  1998  AG0398  SK LAXEN    25m  1:01.71 
408  Ludwig Hareskog  1998  AH5398  SÖDERTÄLJE    25m  1:03.85 
568  Oskar Robertsson  2000  AE6100  UDDEVALLA    25m  1:06.06 
56  Erik Nicklasson  1998  AG2598  JÖNKÖPING    25m  1:07.03 
430  Alexej Filinau  1998  AL3998  SÖDERTÖRN    25m  1:07.55 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  04 februari 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  14:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner