2020-06-01   01:59:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Äldre 25m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3 lördag

Heatlista Gren 39
Heatlista 
 
  Tävling  NUSS Äldre    Utskriftsdatum  04 februari 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  14:36   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2017         
 
 
 
Gren 39, 100m Bröstsim F Jun  Finaler (4) 
NUSS-rekord: Sara Wallberg (1999) 1:10.71 
 
Beräknad start 16:52 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
477  Astrid Mann  2001  AR3801  VÄRNAMO SS    25m  1:31.60 
482  Wilma Rönnäng  1998  AV4898  VÄRNAMO SS    25m  1:27.08 
510  Ebba Rydberg  2001  AN1401  VÄSTERÅS    25m  1:27.55 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
331  Alva Emardson  2001  BP6401  SK 1970    25m  1:26.80 
203  Johanna Gunnarsson  1999  BA5699  LASS    25m  1:24.31 
Cecilia Rudqvist  2001  BJ0601  DEJE SS    25m  1:23.93 
35  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  1:22.65 
543  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  1:23.10 
481  Clara Rönnäng  2001  BM9801  VÄRNAMO SS    25m  1:24.16 
521  Salma Gabot  2001  AN1801  ÖSA    25m  1:26.33 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Elin Ristl  1999  AD1499  JÖNKÖPING    25m  1:21.71 
369  Liesel Williamsson  2000  AX6400  SKÖVDE SS    25m  1:20.79 
192  Matilda Torén  2001  AO1601  LIDKÖPING    25m  1:18.43 
552  Felicia Andersson  1997  AA2297  UDDEVALLA    25m  1:16.94 
200  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  1:17.23 
364  Tuva Rosebrink  2001  AJ7601  SKÖVDE SS    25m  1:20.14 
489  Emma Juneskog  1998  AU2298  VÄSTERVIK    25m  1:20.99 
89  Lisa Andersson  2001  BC0601  KALMAR SS    25m  1:21.90 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
531  Lina Nederman  2000  AP0600  ÖSA    25m  1:16.61 
555  Fanny Aronsson  2000  BE5400  UDDEVALLA    25m  1:15.71 
41  Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  1:13.61 
488  Thea Ekström  2001  AW5801  VÄSTERVIK    25m  1:13.18 
279  Ella Lindroth  2001  AE1201  NKK    25m  1:13.50 
569  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  1:15.20 
530  Ida Nederman  2000  AU7400  ÖSA    25m  1:16.43 
225  Erika Tudegård  2001  AR8801  LASS    25m  1:16.87 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  04 februari 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  14:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner