2018-08-19   21:38:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Rosenlundsbadet Sprint 2017    Utskriftsdatum  28 april 2017   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  12:53   
  Arrangör  Jönköpings Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  28 april 2017         
 
 
 
Gren 7, 50m Frisim F 17oä  Försök (4) 
0 år och äldre: Hanna Eriksson 26.24 2007-05-17 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
353  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  29.99 
274  Elsa Sellmo  2000  AP1200  HVETLANDA    25m  28.99 
67  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  27.95 
62  Anna Eriksson  1999  AI0499  ESKILSTUNA    25m  26.51 
341  Felicia Andersson  1997  AA2297  UDDEVALLA    25m  27.53 
160  Angelica Stark  1999  AA7699  JÖNKÖPING    25m  28.66 
78  Emilia Loikala  2000  AY6800  ESKILSTUNA    25m  29.38 
288  Ellen Nilsson  2000  BD9400  VÄRNAMO SS    25m  31.19 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
139  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  29.71 
82  Adina Nyström  1999  BD3699  ESKILSTUNA    25m  28.94 
153  Elin Ristl  1999  AD1499  JÖNKÖPING    25m  27.92 
232  Nikki Brockmar  1999  AR2299  SKÖVDE SS    25m  26.41 
79  Rebecka Loikala  2000  AS7700  ESKILSTUNA    25m  27.46 
110  Nilla Atzmannstorfer  1998  AB6498  JÖNKÖPING    25m  28.49 
74  Amanda Kullman  2000  AN3400  ESKILSTUNA    25m  29.38 
76  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  30.59 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
279  Elvira Davidsson  1996  AJ9896  VÄRNAMO SS    25m  29.66 
59  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  ESKILSTUNA    25m  28.94 
64  Linnea Fundberg  1999  AK5699  ESKILSTUNA    25m  27.90 
63  Lisa Eriksson  1998  AN3898  ESKILSTUNA    25m  26.18 
122  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    25m  27.38 
155  Emma Roos  1999  AB7899  JÖNKÖPING    25m  28.44 
214  Ellen Torkelsson  2000  AD4800  OSBY SS    25m  29.36 
318  Michelle Cen  2000  BM3200  ÖSA    25m  30.51 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
303  Emma Juneskog  1998  AU2298  VÄSTERVIK    25m  29.48 
61  Tilde Eklind  1999  BH1699  ESKILSTUNA    25m  28.88 
256  Liesel Williamsson  2000  AX6400  SKÖVDE SS    25m  27.78 
169  Klara Thormalm  1998  AA4898  JÖNKÖPING    25m  25.07 
147  Alice Müllern  1998  AQ7498  JÖNKÖPING    25m  26.95 
128  Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  28.12 
271  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  29.05 
17  Johanna Larsson  1999  BO9699  BOTK-RÖNN    25m  30.32 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 april 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  12:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner