2018-08-15   21:13:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 50m Frisim F 15-16 
 
0 år och äldre: Josefin Lindkvist 26.42 2009-05-08 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
235  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  27.04   
247  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  25 m  27.06   
209  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  27.25   
137  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  27.29   
207  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  28.23   
212  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  28.61   
65  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  28.62   
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  28.67   
94  Wennerberg Wilma  2001  ESKILSTUNA  AG3201  50 m  28.88   
10  55  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  50 m  29.13   
11  339  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  29.14   
12  181  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  25 m  29.24   
13  157  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  29.30   
14  249  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  29.33   
15  96  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  29.77   
16  300  Ekström Thea  2001  VÄSTERVIK  AW5801  25 m  29.77   
17  323  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  29.88   
18  11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  29.94   
19  81  Lönnberg Clara  2001  ESKILSTUNA  AF9801  50 m  29.94   
20  297  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  30.06   
21  198  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  30.09   
22  352  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  30.13   
23  108  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  30.15   
24  70  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  25 m  30.26   
25  66  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  30.33   
26  200  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  30.41   
27  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  30.47   
28  98  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  50 m  30.56   
29  178  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  30.68   
30  93  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  30.77   
31  326  Isacsson Julia  2001  ÖSA  BQ1801  25 m  30.90   
32  54  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  30.96   
33  135  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  50 m  31.25  RES 
34  117  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  31.26  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 april 2017 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner