Program for UGP 4 2016, Växjö
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Arvidsson Anton | 2000 | KALMAR SS | AV6500 | 25 m | 1:11.42 | |
2 | 165 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 25 m | 1:13.37 | |
3 | 75 | Vukovic Filip | 2001 | OSKARSHAMN | AN9901 | 25 m | 1:17.02 | |
4 | 87 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 50 m | 1:19.12 | |
5 | 153 | Kähr Anti | 2001 | ANDERSTORP | AM4701 | 25 m | 1:20.33 | |
6 | 77 | Wrenne Hannes | 2004 | RONNEBY SS | AC4304 | 25 m | 1:21.34 | |
7 | 100 | Gadajev Mats | 2002 | VÄXJÖ SS | AS3302 | 25 m | 1:24.16 | |
8 | 143 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 50 m | 1:25.61 | |
9 | 59 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 1:25.80 | |
10 | 102 | Hammarstedt Gustav | 2002 | VÄXJÖ SS | AL1302 | 25 m | 1:26.94 | |
11 | 34 | Raunio Frank | 2000 | KALMAR SS | AA3700 | 50 m | 1:27.67 | |
12 | 99 | Gadajev Bilal | 2001 | VÄXJÖ SS | AV0901 | 25 m | 1:28.26 | |
13 | 124 | Strand Anton | 2003 | VÄXJÖ SS | AH8903 | 25 m | 1:31.28 | |
14 | 113 | Kelemit Felix | 2001 | VÄXJÖ SS | AN8901 | 25 m | 1:31.56 | |
15 | 149 | Wiloboken Erik | 2002 | ÄLMHULT | AC9302 | 25 m | 1:31.92 | |
16 | 123 | Rezaei Danial | 2001 | VÄXJÖ SS | AR0701 | 25 m | 1:32.93 | |
17 | 155 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | AD7103 | 25 m | 1:33.12 | |
18 | 167 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | AO2503 | 25 m | 1:33.77 | |
19 | 101 | Hallum Ludvig | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ6903 | 25 m | 1:34.38 | |
20 | 96 | Eriksson Alvin | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ3703 | 25 m | 1:35.88 | |
21 | 39 | Svensson Rasmus | 2003 | KALMAR SS | AM9303 | 50 m | 1:38.24 | |
22 | 71 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | AO3904 | 25 m | 1:38.43 | |
23 | 30 | Mägiste Albin | 2003 | KALMAR SS | AD4903 | 25 m | 1:38.70 | |
24 | 11 | Asplund Ludvig | 2003 | KALMAR SS | AR5703 | 25 m | 1:41.92 | |
25 | 117 | Mattsson Viktor | 2005 | VÄXJÖ SS | AK2505 | 25 m | 1:42.07 | |
26 | 106 | Hjelmberg Anton | 2001 | VÄXJÖ SS | AR1701 | 25 m | 1:44.41 | |
27 | 104 | Hermansson Hugo | 2004 | VÄXJÖ SS | AO6904 | 25 m | 1:45.18 | |
28 | 146 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | AT2102 | 25 m | 1:46.32 | |
29 | 172 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | AT3303 | 25 m | 1:48.39 | |
30 | 74 | Torkelsson Christoffer | 2002 | OSKARSHAMN | AL0502 | 25 m | 1:48.71 | |
31 | 83 | Malmberg Albin | 2002 | HVETLANDA | AE9902 | 50 m | 1:48.90 | |
32 | 21 | Ivertsson Karl | 2000 | KALMAR SS | AW6100 | 50 m | 1:49.69 | |
33 | 15 | Franzén Gustav | 2004 | KALMAR SS | AT1504 | 25 m | 1:53.76 | |
34 | 10 | Asplund Elliot | 2003 | KALMAR SS | AR6703 | 50 m | 1:54.11 | |
35 | 114 | Kling Linus | 2004 | VÄXJÖ SS | AO2504 | 25 m | 1:54.99 | |
36 | 126 | Ståhle Theo | 2006 | VÄXJÖ SS | AD0506 | 25 m | 1:56.02 | |
37 | 112 | Kelemit Fabian | 2004 | VÄXJÖ SS | AO5904 | 25 m | 1:56.46 | |
38 | 107 | Hjelmberg Erik | 2003 | VÄXJÖ SS | AR0103 | 25 m | 1:58.21 | |
39 | 109 | Hristodor Mircea Gabriel | 2004 | VÄXJÖ SS | AT8904 | 25 m | 2:03.55 | |
40 | 108 | Hjelmberg Ludvig | 2006 | VÄXJÖ SS | AC9506 | 25 m | 2:03.59 | |
41 | 120 | Nilsson Liam | 2006 | VÄXJÖ SS | AM0306 | 25 m | ||
42 | 139 | Hughes Joel | 2005 | ÄLMHULT | AP5705 | 25 m | ||
43 | 151 | Turkowitch Philip | 2003 | NYBRO SK | AY0703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 22 oktober 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 09:02 |